Резултати от 1 до 14 от общо 14

Предложение към модераторите за нова гореща тема

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    65
    #1

    Предложение към модераторите за нова гореща тема

    Уважаеми господа, понеже темата ми така или иначе ще се премести скоро надолу, имам предложение за създаване на гореща тема, както темата за съвет при покупка на ТВ, така и за такава в която да се описват проблеми с LCD и Plasma телевизори, където да се описват модели тв, съответно проблеми и съвети за евентуалното им разрешаване. Мисля, че ще е полезна за всички с проблем от дадено естество /най добре е да няма проблеми разбира се, ама техника е все пак и "съвременна"/.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    2,240
    #2

    Re:Предложение към модераторите за нова гореща тема

    Styx_1972 тази идея не е добра поради простата причина, че и най-малките надежди за нещо читаво, пък и дори и скъпо ще се разбият на пух и прах! Много е лабава ситуацията около телевизионните технологии и реалното им балансиране в различните модели. Ако едното е О.К. другото е отврат. Световно правило Номер 1: НЕ ПРА ВИ НЕ ПО ИС КА НО ДО БРО!!!

  4. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #3

    Re:Предложение към модераторите за нова гореща тема

    styx_1972, имаш предвид проблеми от техническо естество или чисто и просто неща, отнасящи се до настройки?

    що се отнася до техническите, по-добре е да не се дават съвети на недотам технически компетентни потребители, защото току виж някой "грабнал поялника" и после ти ще си виновен

    за всичко останало може да се отвори конкретна тема с въпрос и отговори

    опитът ми показва, че обобщаващите теми първо - не се четат, второ - всеки смята, че неговият проблем е уникален и няма да намери отговора

  5. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #4

    Re:Предложение към модераторите за нова гореща тема

    Цитат Първоначално публикувано от Styx_1972
    Уважаеми господа, понеже темата ми така или иначе ще се премести скоро надолу, имам предложение за създаване на гореща тема, както темата за съвет при покупка на ТВ, така и за такава в която да се описват проблеми с LCD и Plasma телевизори, където да се описват модели тв, съответно проблеми и съвети за евентуалното им разрешаване. Мисля, че ще е полезна за всички с проблем от дадено естество /най добре е да няма проблеми разбира се, ама техника е все пак и "съвременна"/.
    И аз не мисля, че е полезна такава тема. Хората, които посещават форума се интересуват предимно какво да изберат и как да го интегрират с другата си техника. Такава тема би внесла само объркване и би била полезна във форум на сервизни специалисти.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    2,240
    #5

    Re:Предложение към модераторите за нова гореща тема

    Styx_1972 да не забравяме, че всеки бизнес се развива на базата на мечтите на хората, а не на тяхното познание на материята (Ха, ха - .. но такъв е живота).

  7. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #6

    Re:Предложение към модераторите за нова гореща тема

    soon, хайде обясни ми какво смислено нещо искаше да кажеш с горното, защото съм на път да ти обещая специално внимание от моя страна и моментално триене на всяко "ала-бала", което изръсиш

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    2,240
    #7

    Re:Предложение към модераторите за нова гореща тема

    FearMe приеми моето уважение към теб и всеки съфорумец, но е ясно като бял ден. Не мисля, че не го разбираш!!! Нека всеки си го разтълкува по своемо, но това си е чистата истина.
    Казано на чист български означава: Мижи да те лъжем!

  10. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    65
    #8

    Re:Предложение към модераторите за нова гореща тема

    Като гледам май сте прави уважаеми съфорумци, модератори; по-добре е всеки конкретен проблем да си се обсъжда самостоятелно. Иначе нещата могат да не се разтълкуват правилно. Ядосах се на това, че LCD -то, което си взех има проблеми, за които писаха и още 5 човека в 2 - 3 теми, отделно и на мен по мейла. Та реших дали не е по-добре да се пише в обща тема, за конкретно изделие с фабричен дефект и всички с такъв проблем да се изказват, но така или иначе това се получава тук...
    Благодаря за становището.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    2,240
    #9

    Re:Предложение към модераторите за нова гореща тема

    Styx_1972 уж "липсващите" скрити дефекти са част от развитието на дадена технология, така че, без тях неможе.
    Въпроса е какво да изберем, което да ни дразни най-малко. Какъв ти е проблема на който търсиш отговор?

  12. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    65
    #10

    Re:Предложение към модераторите за нова гореща тема

    в темата на archangel /два реда по-надолу/ Проблеми с LCD Daewoo LT32L2 i LT37L2. И аз съм писал там.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    2,240
    #11

    Re:Предложение към модераторите за нова гореща тема

    Да, да! Поредни софтуерни проблеми. Има ги в повечето изделия продавани у нас. Ако няма някакъв ъпдейт които корегира тези глупави бъгове, решението е едно. Взимаш си телевизорчето и си го връщаш от където си го купил. Стигниш ли до там мисля знаеш какво да правиш. Успех!!!

  14.  
     
  15. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #12

    Re:Предложение към модераторите за нова гореща тема

    Хубаво е да започнат собствениците да си правят отделни тема за техните модели и там да споделят впечатления и проблеми. Сега масово се ползва общата тема за избор и е нормално постовете да се размиват.
    Имам чувството, че търсаката на форума не работи както трябва. Много пъти не успявам да намеря нещо, за които съм сигурен, че съм писал.

  16. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #13

    Re:Предложение към модераторите за нова гореща тема

    Темите са прекалено обобщени...както го е казал @Fearme макар да е визирал друго. Препоръчвал съм форума на приятели, които искат да направят по-правилния избор на телевизор след което съм се интересувал за тяхното мнение относно това дали форума им е помогнал. Нито един не каза, че е избистрил избора си след няколкодневно четене тук. Не мога да не се съглася с това, че всичко е безкрайно обобщено и изморяващо да бъде най-малкото прочетено камоли обмислено. Темата за избор на телевизор за 2009 е вече 44 страници в които са изсипани коментарите за всички големини, марки и модели, а сме само средата на февруари. Някакво разделение по големини на екрана или по производители ще бъде само от полза и за пишещи и за четящи. Този който желае да се спре на определен производител, ще чете мненията, проблемите, решенията и коментарите на собствениците на телевизори от този производител. Е да - по трудно е за модериране, но хубавите неща никога не са лесни...

  17. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2007
    Мнения
    31
    #14

    Re:Предложение към модераторите за нова гореща тема

    Е добре, аз ще кажа, че на мен форума много ми помогна. Не се харесва на тези, които по принцип мразят да четат. Има хора, които си мислят, че с едно влизане трябва да попаднат точно на отговора на своя проблем и след 5 минути да са взели решение. А който има конкретен въпрос, подчертавам КОНКРЕТЕН, си го задава и почти веднага получава квалитетен отговор.
    Когато реших да купувам нов телевизор седнах и ЧЕТОХ. Изгълтах бавно и на порции цялата кореспонденция от последните 1-2 месеца. Водих си бегли записки. Направих избора си и сега съм много доволен и съм убеден, че не сбърках. Всичко благодарение единствено на форума, където има много квалифицирана информация. Съветите от разни случайни познати бих казал, че са много по-объркващи и даже подвеждащи. Тук е истината, за което благодаря, особено на обичайните заподозрени - 2-3мата майстори. Така че, в заключение ще кажа, че форумът си е достатъчно добър в този му вид. Може би една препоръка само. Би било добре да има отделни теми за различните марки телевизори (поне най-масовите), всеки със своите специфики. А сравненията помежду им да стават в "Помощ при избор..." и "Препоръчвани модели"... Форумът е отличен и независимо, че направих своята покупка, ме увлече и редовно влизам, за да чета новите неща!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. ...Поредната тема за нова конфигурация
    От bluefish във форум Общ - хардуер
    Отговори: 2
    Последно: 20-06-08, 12:47
  2. Как да кача нова ТЕМА на телефона си
    От helios1 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 2
    Последно: 12-05-06, 12:16
  3. Предложение за посрещане на Нова година
    От Slero във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 0
    Последно: 30-11-05, 14:38
  4. Предложение за нова функционалност
    От Bibi във форум За Форума
    Отговори: 1
    Последно: 29-06-05, 19:28
  5. Предложение за нова тема
    От Cko във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 32
    Последно: 04-01-03, 14:38

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе