Резултати от 1 до 7 от общо 7
Like Tree1Одобрявам
  • 1 Post By ala-bala

Невъзможност за свързване с интернет на SHARP AQUOS LC-49SFE7451E

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jan 2016
    Мнения
    3
    #1

    Невъзможност за свързване с интернет на SHARP AQUOS LC-49SFE7451E

    Опитах се да отрия WI-FI мрежа, но не намира никаква мрежа. Помислих, че проблемът е от слаб сигнал от рутера и за това го преместих доста близо до телевизора, но ефект нямаше. Пробвах разни настройки, но няма ефект. Някой ако знае решение на този въпрос моля да пише. Благодаря. Телевизорът е SHARP AQUOS LC-49SFE7451E

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    1,562
    #2

    Отговор: Невъзможност за свързване с интернет на SHARP AQUOS LC-49SFE7451E

    Ако е гаранционен пращай го на ремонт. Ако не вържи го с кабел към рутера. Това и иначе си е по-добрия вариант.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2015
    Мнения
    19
    #3

    Отговор: Невъзможност за свързване с интернет на SHARP AQUOS LC-49SFE7451E

    Привет! И аз съм се загледал в този модел. Може ли някакви бързи отзиви относно качество на картина, бързина на работа, забива ли, менюго добре ли е устроено. Някъде ми бяха казали, че са турски, ама не искам да повярвам... Благодаря предварително!

  5. Novice
    Тук е от
    Jan 2016
    Мнения
    3
    #4

    Отговор: Невъзможност за свързване с интернет на SHARP AQUOS LC-49SFE7451E

    Цитат Първоначално публикувано от rusnakaa Виж публикацията
    Привет! И аз съм се загледал в този модел. Може ли някакви бързи отзиви относно качество на картина, бързина на работа, забива ли, менюго добре ли е устроено. Някъде ми бяха казали, че са турски, ама не искам да повярвам... Благодаря предварително!
    Привет. Според мен качеството на картината като за домашно гледане е добра. Леко размазва много бързо движещи се неща (тенис топка). Иначе е задоволителна според мен. Менюто е лесно за работа. Дразнещото в работата с този модел според мен е, че дистанционното е с радио излъчване и това го забавя понякога доста (може би първо минава всичко през процесора и това го товари). При ползване на приложенията (аз даже не всички още съм ползвал) се получава забавяне. На два пъти заби като цяло, но това дойде според мен от многото прикачени към рутера у-ва в един момент, и това му дойде много. По произход би трябвало да са правени в Полша, а не в Турция. Като цяло мисля, че е добър модела ,ако потребителя не е супер теле маниак.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2016
    Мнения
    10
    #5

    Отговор: Невъзможност за свързване с интернет на SHARP AQUOS LC-49SFE7451E

    Можеш ли да споделиш информация за 3D-то - успял ли си да го подкараш и ако да - някакви отзиви /тъй като доста има доста негативни мнения във форума за него/ ?

  7. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2015
    Мнения
    77
    #6

    Отговор: Невъзможност за свързване с интернет на SHARP AQUOS LC-49SFE7451E

    Изписах 2-3 мнения в другата тема, както и в ЕМАГ , ето малко клипчета
    https://www.youtube.com/watch?v=Camm7BNxSvg
    https://www.youtube.com/watch?v=YeZrbiA_Lz8
    https://www.youtube.com/watch?v=q4gyiQdE4mc
    https://www.youtube.com/watch?v=kQk0SzvmM74

    само да добавя ,че е разопакован продукт от емаг за 809 лв
    Kari одобрява това.

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Jan 2016
    Мнения
    3
    #7

    Отговор: Невъзможност за свързване с интернет на SHARP AQUOS LC-49SFE7451E

    Цитат Първоначално публикувано от tsvetan86 Виж публикацията
    Можеш ли да споделиш информация за 3D-то - успял ли си да го подкараш и ако да - някакви отзиви /тъй като доста има доста негативни мнения във форума за него/ ?
    И според мен качеството не е особено добро. Даже има готови анимирани филмчета с 3D, на които не може да се направи разлика между двата режима 2D -3D. Не се усеща добре 3D-то, но не знам как е на други телевизори, и мен това не ме притеснява , защото почти не ползвам тази екстра.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Проблем с LCD телевизор Sharp Aquos - сам се изключва
    От secondshoe във форум Sharp телевизори
    Отговори: 13
    Последно: 06-10-16, 20:38
  2. Проблем със звука през HDMI Sharp Aquos LC-46X20E
    От dunkov във форум Sharp телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 13-11-12, 23:46
  3. Тьмна картина при ТV Sharp Aquos LCD TV (LC32LE340M)
    От mokasina във форум Sharp телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 25-10-12, 00:15
  4. Sharp aquos net plus
    От progresive във форум Sharp телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 04-08-11, 11:51
  5. Отговори: 1
    Последно: 17-06-11, 13:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе