Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 24
Like Tree15Одобрявам

Мнение за SHARP LC-43CFE4140E

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2010
    Мнения
    47
    #1

    Мнение за SHARP LC-43CFE4142E

    Здравейте, какво ви е мнението за този телевизор за парите за които се предлага. Ще се продава в Кауфланд от понеделник за 600 лв. Не успях да намеря нищо за него. Пише, че има тунер Т/Т2/С/S/S2, което според разчитането на името не отговаря на истината. Нямам особени претенции за смарт функции. Т2 тунера може да е полезен за гледане на ефирна ТВ от съседна Сърбия.
    Този пост е редактиран от p1leto; 02-02-16 в 14:17.

  2.  
     
  3. Member Аватара на karambam
    Тук е от
    Jun 2011
    Живее в
    гр. Видин
    Мнения
    200
    #2

    Отговор: Мнение за SHARP LC-43CFE4140E

    ... +H.265 !

  4. Novice
    Тук е от
    Jan 2016
    Мнения
    1
    #3

    Отговор: Мнение за SHARP LC-43CFE4140E

    Katalog akcija kaufland 21 01 27 01 2016 by www.akcija.hr - issuu
    Цитат Първоначално публикувано от p1leto Виж публикацията
    Здравейте, какво ви е мнението за този телевизор за парите за които се предлага. Ще се продава в Кауфланд от понеделник за 600 лв. Не успях да намеря нищо за него. Пише, че има тунер Т/Т2/С/S/S2, което според разчитането на името не отговаря на истината. Нямам особени претенции за смарт функции. Т2 тунера може да е полезен за гледане на ефирна ТВ от съседна Сърбия.
    Здравей колега, виж в този линкколко стува същят тевзор в Кауфлан Хървацка 2222 куни или 567,34 лева! А и модела обявен е по различен LC-43CFE4142E

  5. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #4

    Отговор: Мнение за SHARP LC-43CFE4140E

    LC-43CFE4142E – Sharp
    SHARP LC-43CFE4140E
    43 - диагонала в инчове
    CF - FullHD
    E - година на модела - краят на 2015
    4 - серия Tactikal
    1 - дизайн Slim Bezel/Slim Led white light/Brushed & mat surface/Trapezoid metal stand
    4
    0 - вградени тунери DCV-T/C
    E - регион на продажба Европа

    Този вариант е с всички тунери
    http://www.sharp.eu/av/lc-43cfe4142e/

  6. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2010
    Мнения
    47
    #5

    Отговор: Мнение за SHARP LC-43CFE4140E

    Цитат Първоначално публикувано от kabeldgiata Виж публикацията
    Katalog akcija kaufland 21 01 27 01 2016 by www.akcija.hr - issuu
    Здравей колега, виж в този линкколко стува същят тевзор в Кауфлан Хървацка 2222 куни или 567,34 лева! А и модела обявен е по различен LC-43CFE4142E
    На етикета за енергийна ефективност и в България и в Хърватска пише, че ТВ е 43CFE4140E. Утре ще видя в някой магазин какво точно пише на кашона.
    Питането ми беше дали си струва телевизора за тези пари. Ще се гледа на село най-вече от възрастните ми родители.
    А какво означава серия Tactikal?

  7. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #6

    Отговор: Мнение за SHARP LC-43CFE4140E

    Цитат Първоначално публикувано от p1leto Виж публикацията
    На етикета за енергийна ефективност и в България и в Хърватска пише, че ТВ е 43CFE4140E. Утре ще видя в някой магазин какво точно пише на кашона.
    Питането ми беше дали си струва телевизора за тези пари. Ще се гледа на село най-вече от възрастните ми родители.
    А какво означава серия Tactikal?
    Погледни какъв модел е изписан на етикета залепен на гърба на телевизора. Родителите ти едва ли ще имат големи претенции....ще свърши работа.
    Бюджетна серия.

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Feb 2016
    Мнения
    1
    #7

    Отговор: Мнение за SHARP LC-43CFE4140E

    Modela ot gledna tochka na harakteristika sprqmo tozi cenovi klas e perfekton.FULL HD, 100 hz na opresnqvane na kartinata, 43 inch, vsichki tuneril, scart, usb , hdmi portove za tezi pari e mnogo dobur televizor.Kazvam ti ot opit zashtoto za moq sam gledal i razgeljdal 3 meseca za televizor.No ima edno golqmo no...s takuv televizor zaduljitelno trqbva da se pusne cifrov signal... zaduljitelno.Inache kartinata shte bude ujasna ako e analogova zaradi 43 incha.Kartinata se razshirqva poveche i pikselite se namalqvat.Toest ako gledash na 21 inchove televizor analogov to tq shte e 3 puti po hubava ot tazi ako go gledash na 43.Trqbva da se popita samo dali ima vhod za karta otzad ili drugiq nachin za cifrov signal e s model koioto shte ti trqbva otdelno distancionno za da go polzvash.
    Upsurt одобрява това.

  10. Member Аватара на ruuni9
    Тук е от
    Apr 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    823
    #8

    Отговор: Мнение за SHARP LC-43CFE4140E

    Малко е минал покрай 100-те Hz

  11. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    81
    #9

    Отговор: Мнение за SHARP LC-43CFE4140E

    Няма мнения за него, и аз търсих. Ако утре мой познат го вземе, както има желание засега, ще пиша мнение от срещи от близки видове
    Upsurt одобрява това.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    52
    #10

    Отговор: Мнение за SHARP LC-43CFE4140E

    Модела в кауфланд е 4142 - има и сателитен DVB-S2 тунер.
    При сканиране успя да ми изкара и възпроизведе Fashion 4K от спътника Astra на 19,2 градуса , обаче останалите UHD канали от същия спътник не успява да ги сканира ?
    Според мен си заслужава 600-те кинта

    едит: възпроизвежда от флашка mkv с h.265 , обаче не може да възпроизведе записи на 4к UHD канали от сателитен приемник ( формат .ts)
    Утре ако имам възможност ще пробвам останалите 4-5-6 UHD канала по другите спътници.
    Този пост е редактиран от Avtomoto; 02-02-16 в 00:48.

  13. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    285
    #11

    Отговор: Мнение за SHARP LC-43CFE4140E

    Avtomoto субтитри има ли при гледане на мкв?

    Стандартните СД/ХД канали от сателит как са?

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #12

    Отговор: Мнение за SHARP LC-43CFE4140E

    Цитат Първоначално публикувано от Avtomoto Виж публикацията
    При сканиране успя да ми изкара и възпроизведе Fashion 4K от спътника Astra на 19,2 градуса , обаче останалите UHD канали от същия спътник не успява да ги сканира ?
    Според мен си заслужава 600-те кинта
    Най-вероятно ти е изкарало Fashion 4K Preview , който си е 1080i50 версия на 4К канала - едва ли тунера му поддържа 4К , а и изобщо 4К сигнал/формати.
    Този пост е редактиран от svetlio1; 02-02-16 в 14:45.
    tanatos одобрява това.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    52
    #13

    Отговор: Мнение за SHARP LC-43CFE4140E

    Цитат Първоначално публикувано от koranto Виж публикацията
    Avtomoto субтитри има ли при гледане на мкв?

    Стандартните СД/ХД канали от сателит как са?
    Има , като си пуснеш файл и има някаква настройка CharSet или нещо подобно от където избираш няколко вида на кодиране - utf8 , greekISO , western europe , cyrilic , turkishISO и още няколко които не ги запомних . Не обърнах внимание дали има настройка за големината на титрите .

    Картината не е зле макар че е като на повечето ледове-мледове - предават изкуствено неестествени цветове (аз съм плазма фен ) , но за тези кинти за тази големина си заслужава а пък за кухнята е перфектен
    На първо четене не видях да има опция за вкл или изключване на 100-те Hz които са щамповани на кашона та може както писа колега по нагоре "да е минал покрай тях "
    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    Най-вероятно ти е изкарало Fashion 4K Preview , който си е 1080i50 версия на 4К канала - едва ли тунера му поддържа 4К , а и изобщо 4К сигнал/формати.
    Може и това да е било защото сега пуснах да сканира и 28,2 градуса и от там не извади нищо UHD , така че тоя кодек h.265 май се поддържа само от флашка , а по спомен някъде в pdf файла май четох че h.265 се поддържа само в моделите имащи DVB-T2 тунер , ама това дали значи че ще могат да се гледат h.265 канали през DVB-T2
    Този пост е редактиран от Avtomoto; 02-02-16 в 14:04.
    Upsurt одобрява това.

  17. Novice
    Тук е от
    Apr 2013
    Мнения
    2
    #14

    Отговор: Мнение за SHARP LC-43CFE4140E

    Мисля да го взема,но бих Ви помолил за малко повече инфо, който разполага.
    - ъгъл на виждане, настройка големина на субтитрите, с какви тунери е, качество на картина, слот за карта има ли, какъв е точно модела и тн.
    Благодаря предварително.

  18. Novice
    Тук е от
    Feb 2016
    Мнения
    8
    #15

    Отговор: Мнение за SHARP LC-43CFE4140E

    здравейте, колеги! Тези от вас, които са успели да видят телевизора дали са забелязали да има rj-45 вход? Ясно е, че тв не е смарт, но в книжката му пише това: "Мрежа*Конфигуриране на IP - настройки на локалната мрежова връзка– Автоматично - автоматично свързване на телевизоракъм домашната Ви мрежа (това е фабрично зададенатанастройка и е силно препоръчителна)– Ръчно - позволява Ви да променяте ръчно IP адреса,мрежовата маска, шлюза и DNS информацията.Информация за мрежата - информация за мрежовите настройкиИзпитване на мрежата - изпитване на мрежовата връзка* - портът за LAN/Етернет се използва единствено за DVB-T2услуги. Той не е предназначен за използване за Интернет/мрежа." Какво ще рече това?
    Днес бях в един Кауфланд, но освен да ми разпечатат един кашон да погледна, друго не успях да постигна, нямаше изложена мостра... не видях да има такъв вход.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Мнение за SHARP 40LD270E?
    От totti868 във форум Телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 03-09-15, 09:14
  2. Мнение за Sharp LC-32SH130E
    От dafi_dimo във форум Sharp телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 12-01-13, 16:28
  3. Sharp-40le510 мнение
    От harvest във форум Philips телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 27-11-11, 10:10
  4. Мнение за Sharp LC-40le705e
    От mvarbanov във форум Sharp телевизори
    Отговори: 9
    Последно: 05-08-11, 10:36
  5. Мнение за SHARP LC-40LE810EV
    От bvitanov във форум Sharp телевизори
    Отговори: 7
    Последно: 06-06-10, 10:59

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе