Резултати от 1 до 15 от общо 15
Like Tree2Одобрявам
  • 1 Post By gurcayy
  • 1 Post By espace

Sharp, 55" , LC-55XUF8772ES, 4K Ultra HD

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. vip
    vip е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Jul 2016
    Мнения
    10
    #1

    Sharp, 55" , LC-55XUF8772ES, 4K Ultra HD

    Здравейте, търся си 4К Тв около 1700-1800лв. Днес видях този модел Телевизор LED Smart Sharp, 55" (139 см), LC-55XUF8772ES, 4K Ultra HD цената му е с 500лв надолу от редовната 2199лв. Молбата ми е ако има някой впечатления от този модел да пише,силни и слаби страни. Обадих се в Емаг и от там ми казаха,че имат около 5бр. и не са разпечатани.В Интерсервиз Узунов същия модел е на цена от 2299лв и онлайн промоция на 2199лв.Панела е японски,произхода е Полша. Стрували си модела който е от тази година ако ли не дайте предложения. Благодаря предварително.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #2

    Отговор: Sharp, 55" , LC-55XUF8772ES, 4K Ultra HD

    Бяха едно време японски панели Сега са корейски или китайски. В този мисля, че е на ЛГ.
    За парите си е добър избор.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    17
    #3

    Отговор: Sharp, 55" , LC-55XUF8772ES, 4K Ultra HD

    Абе и аз го гледам тоя Sharp само че 65", но и 55" си е добър. Миналата година купих Панасоник 55" 4К и 3Д (което не ми трябва, имам друг 55" Панасоник плазма с 3Д). Не е лош с добър контраст и платих 2100лв. Тука имаш 2200лв с 4 пиксела без 3Д и затова мисля че си струва. Дизайна му е хубав и това също струва пари

  5. agk
    agk е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    95
    #4

    Отговор: Sharp, 55" , LC-55XUF8772ES, 4K Ultra HD

    Бяха едно време японски панели Сега са корейски или китайски. В този мисля, че е на ЛГ.
    За парите си е добър избор.
    Това, че се сглобяват в Корея и в индустриалната зана Guangdong - Китай не означава , че са с по-ниско качество! При условие, че техническия контрол в производственното звено в Китай се извършва от екипи на Шарп- то съмнения в качеството няма! За корейската система за качеството нене споделям много, защото съм запознат с нея и ме е много близка до японската!
    Всяка едно изказване а оценка на панелити и качеството на изделия на Шарп на ниво каза- рекър е доста не реално!
    И така VIP смело отивай огледай го за цветове пиксели и го вземай!
    Виж ако искаш и този модел в ТП
    http://www.technopolis.bg/bg/TV/TV-S...HD-LED/p/14985.
    За него нищо не мога да ти кажа!
    Само не се хващай на въдицата 3D - пълна неефикастност и почти ниско ниво на източници! То с 4К е почти същага боза, но според мен реализацията е по-близка отколкото 3D!
    Успех!:

  6. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #5

    Отговор: Sharp, 55" , LC-55XUF8772ES, 4K Ultra HD

    Прочете ли добре поста ми, че да отправяш реплики с толкова удивителни!?

    Искаш да спорим на тема телевизор, съставните му части и бранда Шарп ли? За компанията UMC да си чувал?

  7. Junior Member Аватара на stilo72
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    43
    #6

    Отговор: Sharp, 55" , LC-55XUF8772ES, 4K Ultra HD

    Цитат Първоначално публикувано от vip Виж публикацията
    Здравейте, търся си 4К Тв около 1700-1800лв. Днес видях този модел Телевизор LED Smart Sharp, 55" (139 см), LC-55XUF8772ES, 4K Ultra HD цената му е с 500лв надолу от редовната 2199лв. Молбата ми е ако има някой впечатления от този модел да пише,силни и слаби страни. Обадих се в Емаг и от там ми казаха,че имат около 5бр. и не са разпечатани.В Интерсервиз Узунов същия модел е на цена от 2299лв и онлайн промоция на 2199лв.Панела е японски,произхода е Полша. Стрували си модела който е от тази година ако ли не дайте предложения. Благодаря предварително.
    Аз бих го взел от Интерсервиз.
    Там гаранцията си е 36 месеца.
    Тия мошеници от Емаг, как обявяват 2199лв. а всъщност е - 500лв.
    Как ще платиш 1699лв. вместо 2199лв., на куриерите ли?

  8.  
     
  9. agk
    agk е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    95
    #7

    Отговор: Sharp, 55" , LC-55XUF8772ES, 4K Ultra HD

    PILOT ЗДРАВЕЙ!
    Нещо не се разбираме с тебе май.
    Нито съм искал да те засягам , нито не съм мислил в този форум да променям или да разрушавам извоюваното ти име с положителен заряд в познанията за новата ТВ-техника. Технологичните познания в едно производство са базата за компетентно мнение, което очакват участниците в този форум от такива като теб при закопуването на новото им ТВ. Те ще се радват да разберът основанието на твоето становище за този или онзи модел.
    Така че , продължавай да дерзаеш с твоите познания в тази област. Според мен , участниците се плашат, когато прочетът за производство извън Япония или Ю. Корея, защото в този случай поставят често знака на равенство със неорганизирано производство и слаб технически контрол на изделието. А това много често не е така, което касае основно континетален или островен Китай и Турция .
    Дано ти се усмихне щастието и можеш да отидеш поне един път в Guangdong - Китай, където съм сигурен че ще бъдеш сериозно изненадан като видиш и усетиш нивото на качествен контрол в производството но електронните изделия. Желая ти го от сърце!
    Наздраве в този горещ ден!

  10. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Сев.-Изт. Б-я
    Мнения
    6,170
    #8

    Отговор: Sharp, 55" , LC-55XUF8772ES, 4K Ultra HD

    Това ,че островен Китай се поставя на равнището на континентален Китай и Турция ,все едно да се твърди, че Северна и Южна Корея са на едно и също равнище.

  11. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #9

    Отговор: Sharp, 55" , LC-55XUF8772ES, 4K Ultra HD

    Хмм аз пък твърдя, че производството в континентален Китай не отстъпва по нищо, на това от о-в Тайван.
    Много Тавански компании имат свои производствени линии в Китай. Даже в Тайван имаше кампания в защита на производството на о-ва, понеже в последните 6 години губят позиции от корейските и китайските им конкуренти.

    Китай има много малко общо с телевизорите Шарп....може би видеопанелите са направени в някои от заводите на LG, BOE, CSOT в континентален Китай...За шаситата трябва да попиташ словаците..

    Може да подредим компаниите произвеждащи такива в Тайван и Китай

    Тайван
    Innolux Corporation
    AUO
    AOC Monitor [the Worldwide Leader in Display Manufacturing] - Global Home
    https://www.asus.com/
    BenQ Bulgaria Homepage | BenQ България
    Products - Display and Visualization - Delta Group
    HannStar Display Corporation
    Kaohsiung Opto-Electronics Official Website 高雄晶傑達光電科技股份有限公司
    Ritek
    Manufacture LCD, LCM, TFT, CSTN, STNTN, ITO, Touch Panel, Wintek Corporation. Visualize the future with Wintek

    Китай
    BOE Global (Beijing Optoelectronics)
    http://www.szcsot.com/
    Brilliant Display Technology Ltd.
    Home
    Tianma-NLT

  12. vip
    vip е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Jul 2016
    Мнения
    10
    #10

    Отговор: Sharp, 55" , LC-55XUF8772ES, 4K Ultra HD

    Здравейте, ходих в Интерсервиз в Пловдив да го видя на живо и познайте, беше оставена една жена, която си гледаше сериала на бтв и при поискването от мен за включване на различен сигнал от кабеларка без HD канали,тя вдигна раменете, за връзкъ с интернет не знаела паролата на рутера, абе пълен цирк, та така приключи чуденета за този Шарп.Не бях очараван въобще от кабелното излъчване, а и дистанционното едно дървено. Май ще се ориентирам към LG UH660V серията. Знам, че е ниския клас,но в Технополиса ги бяха наредили LG,SONY,PANASONIC, в една редица и LG UH668V 1999лв. се открояваше от всички като картина, даваха всичките едно и също! Само ще изчакам някоя промоция, че цената е над лимита ми.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,553
    #11

    Отговор: Sharp, 55" , LC-55XUF8772ES, 4K Ultra HD

    Наредени телевизори един до друг въобще не трябва да бъде показател за качество, ако всичките въпросни не са в абсолютно еднакъв режим и с идентични настройки, за което силно се съмнявам.
    iveto одобрява това.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #12

    Отговор: Sharp, 55" , LC-55XUF8772ES, 4K Ultra HD

    Цитат Първоначално публикувано от vip Виж публикацията
    Здравейте, ходих в Интерсервиз в Пловдив да го видя на живо и познайте, беше оставена една жена, която си гледаше сериала на бтв и при поискването от мен за включване на различен сигнал от кабеларка без HD канали,тя вдигна раменете, за връзкъ с интернет не знаела паролата на рутера, абе пълен цирк, та така приключи чуденета за този Шарп.Не бях очараван въобще от кабелното излъчване, а и дистанционното едно дървено. Май ще се ориентирам към LG UH660V серията. Знам, че е ниския клас,но в Технополиса ги бяха наредили LG,SONY,PANASONIC, в една редица и LG UH668V 1999лв. се открояваше от всички като картина, даваха всичките едно и също! Само ще изчакам някоя промоция, че цената е над лимита ми.
    Винаги е забавно,когато пишат потребители със силно развито чувство за хумор....

  16. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    1,566
    #13

    Отговор: Sharp, 55" , LC-55XUF8772ES, 4K Ultra HD

    iveto, ако още не си го проумял ще ти го кажа така. на вкус и цвет товарищей нет
    rachevv одобрява това.

  17. vip
    vip е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Jul 2016
    Мнения
    10
    #14

    Отговор: Sharp, 55" , LC-55XUF8772ES, 4K Ultra HD

    ......

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от iveto Виж публикацията
    Винаги е забавно,когато пишат потребители със силно развито чувство за хумор....
    Caмo нe paзбpax cмexa ти oт пo дoбpaтa ĸapтинa нa LG-тo нaд ЅОNY-тo ли e или имaш нeпpиязъм ĸъм дpyгитe мapĸи ocвeн ĸъм ЅОNY. п.c Bcичĸи тeлeвизopи бяxa нa peжим мaгaзин!!!

  18. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #15

    Отговор: Sharp, 55" , LC-55XUF8772ES, 4K Ultra HD

    Изключи режим магазин и ги пусни на режим кино.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Проблем с LCD телевизор Sharp AQUOS модел "LC-32D44E-BK"
    От gogorog във форум Sharp телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 29-06-15, 16:40
  2. Отговори: 18
    Последно: 26-01-15, 15:21
  3. Sharp с първия Ultra HD дисплей
    От dmitankin във форум Sharp телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 23-05-11, 11:58
  4. Помощ за избор между "SHARP" i "LG"
    От zezo1983 във форум LG телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 24-04-11, 17:34
  5. Мнение за SHARP 32"AD5E и SHARP 26"AD5E
    От dani35 във форум Sharp телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 20-12-07, 21:31

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе