помогнете с мнение за Smart LED LG, 55" (139 см), Ultra HD 4K, 55UB820V
Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Jambol, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    37
    #1
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #2
    Общо взето си си отговорил А и с този бюджет добър 4К, че и 60"...изчакай новите модели, ако държиш на 4К.
  4. Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Jambol, Bulgaria, Bulgaria
    37
    #3
  5. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    #4
  6. Moderator
    София
    838
    #5
    Не ти трябва още 4К телевизор, също така няма да гледаш и 3D ежедневно.
    За 2000 лева вземай смело Sharp LC-60LE751E. Ще се радваш на голям телевизор.
  7. Тук е от
    #6
  9. Senior Member
    #7
    Е, как...60" ще ти е по мярка.
  10. Тук е от
    13
    #8
    Между 55 и 60 разликата е +19% повече площ
  11. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Jun 2008
    Варна
    #9
    Цитат Първоначално публикувано от stingray Виж публикацията
    Visual TV Size Comparison : 55 inch 16x9 display vs 60 inch 16x9 display
  12. Тук е от
    #10
    Този пост е редактиран от stingray; 12-01-15 в 07:56.
  13. Senior Member
    #11
    Ето вариант.
  14.
  15. Junior Member Аватара на JacksonSoloist
    Mar 2014
    123
    #12
    Като те чета разгледай следните модели - sONY 50W829 и Panasonic 55AS640 или 47".
  16. Тук е от
    #13
  17. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Jun 2008
    Варна
    #14
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...3D-LC-60LE652E
  18. Тук е от
    #15
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Подобни теми
  1. Отговори: 5
  2. Търся Smart или 3D с Smart TV до 1000лв 32"-46"
    От radibg2 във форум Телевизори
    Отговори: 8
  3. Избор на 40" FullHD 3D Smart TV