Резултати от 1 до 5 от общо 5

Проблем с климатик Midea - не тръгва изобщо

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Sep 2022
    Мнения
    4
    #1

    Проблем с климатик Midea - не тръгва изобщо

    Здравейте, имам проблем с климатик Midea - R11HG! Климатика не съм го ползвам от месец насам. Снощи съвсем случайно видях, че едната от лампите мига в зелено (Auto). Днес се опитах да го пусна, но не тръгна изобщо, иначе си получава команди от дистанционното.
    Изключих го от захранването, премахнах батериите от дистанционното, изчаках 10 минути и го включих наново.
    Светна Operation в зелено, PRE-DEF в червено, започна да духа студен въздух за около минута и спря отново, като Auto започна да мига в зелено.
    Не мога да си ги обясня как се разваля нещо, което не се е ползвало, освен ако не е имало токов удар.
    Бих се радвал, ако някой успее да ми даде някакви съвети, всичко би ми било полезно. Благодаря предварително!

  2.  
     
  3. Member Аватара на frick
    Тук е от
    Apr 2011
    Мнения
    502
    #2

    Отговор: Проблем с климатик Midea - не тръгва изобщо


  4. Novice
    Тук е от
    Sep 2022
    Мнения
    4
    #3

    Отговор: Проблем с климатик Midea - не тръгва изобщо

    Интересно, а как мога да премахна тази автоматична работа на климатика.. какво ли не пробвах и вече търся сервизи, които се занимават с тази марка климатици във Варна.
    Приема команди от дистанционното, но не тръгва нито на топло, нито на студено, нито на Dry.. изобщо.

  5. Senior Member Аватара на Rumb@ta
    Тук е от
    Mar 2011
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    1,710
    #4

    Отговор: Проблем с климатик Midea - не тръгва изобщо

    След като е стоял включен поне няколко минути в контакта, можеш да удариш едно ухо, дали тръгва компресор и вентилатор при включване от дистанционното.
    С тази информация тръгвай да търсиш помощ.

  6. Novice
    Тук е от
    Sep 2022
    Мнения
    4
    #5

    Отговор: Проблем с климатик Midea - не тръгва изобщо

    Днес обърнах внимание, че външното тяло не тръгва изобщо. Мисля, че е изгубена комуникацията между двете, като не разбирам от климатици, говоря по идеята на логиката.
    Просто за първи път ми се случва нещо, което не се ползва от месец да се развали, докато е включен в контакта.
    Този пост е редактиран от bufor; 26-09-22 в 20:27.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Проблем с конвенционален климатик Midea
    От newman1 във форум Климатици Midea
    Отговори: 18
    Последно: 05-04-20, 21:26
  2. Климатик Midea MSG-09HRDN1 Проблем!
    От joroat във форум Климатици Midea
    Отговори: 4
    Последно: 24-01-17, 21:27
  3. Проблем с климатик Midea
    От thenick във форум Климатици Midea
    Отговори: 4
    Последно: 02-09-12, 10:43
  4. Midea-та не тръгва ?
    От jangozo във форум Климатици Midea
    Отговори: 7
    Последно: 13-10-10, 12:38
  5. Midea MSF1-09HR - не винаги тръгва след спиране
    От bajotierra във форум Климатици Midea
    Отговори: 10
    Последно: 30-11-06, 16:59

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе