Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 20 от общо 20
Like Tree3Одобрявам

Избор на телевизор

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2024
    Мнения
    19
    #16

    Отговор: Избор на телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от Gena_bs Виж публикацията
    След като си има тема за избор, защо се пускат нови? И се дъвчат едни и същи неща.
    Или може би авторът е по-по-най от останалите?
    Или просто го мързи да чете?
    Ако визираш 185 страници научни експерименти.
    На кой телевизор кой порт HDMI 2.0 или HDMI 2.1
    И може ли с 300 зора на 2.0 да се подкара 4 120 кадъра. И на philips наистина ли са 2,1 или по-скоро 2.50 тоест фалшиви 2.1. Които пак пък пускали не точно 8 к ама нещо като 6 к. Или дали е 46 или 48 гигабита на samsung еди кой си средния клас модел телевизори. Щото ако е 46 лъжат защото трябва да е 48 по каталог.
    В смисъл тая тема ама загуби като аудитория на първата страница.
    Доколкото разбрах от темата за тия пари май ще е най-добре някакво C или G
    И доколкото разбрах G имат някакво така по-хубаво охлаждане. Гаранция на панела и така.
    Става въпрос за цена качество и какво предлага като Atmos vision pictures quality

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,058
    #17

    Отговор: Избор на телевизор

    Всички от изброените телевизори имат HDMI 2.1, като при C3 и G2 са по 4 броя, докато Филипса и QNED са с по 2 бр.

    Philips няма фалшиво 2.1 ... до скоро LG пускаха ТВ-та си на 40 gb/s защото , и бе досатъчно защото PS5 имаше ако не се лъжа 32 Gb/s при 4Кх120хз, и Хbox Series X бяха на 38 Gb/s a хората купуваха 120хз телевизори най вече заради тези гейминг конзоли . Едва в последните 2 години пуснаха пълния капацитет на 2.1 от 48 Gb/S .

    G серията е телевизор от висок клас, С един клас по надолу, но при твоя случай единия е от 2022-ра а другия е от 2023-та така че като производителност разликите ще са по малки , но като цяло LG винаги слага по добър звук и по добри материали в G серията си и като цена в момента мисля че са близки така че на мен лично ми се струва G2 като по правилния избор, отново казвам предимсвото на C3 e най вече обработката на съдържанието с ниско качество и резолюция, това е важно ако гледаш много телевизия която не е HD, но тази разлика ще я забележиш САМО ако поставиш двата телевизора един до друг.

    Държа да подчертая че това са изцяло мои лични виждания и препоръки базирани на ифнормацията кяото съм чел, ревютата които съм гледал и т.н. лично не съм ги тествал и ползвал.

  4. Member Аватара на Dedo1975
    Тук е от
    Feb 2019
    Мнения
    601
    #18

    Отговор: Избор на телевизор

    Не знам защо, ама като стигнах до "някоЙ други модели"... рязко ми се бъгна желанието да чета поста на автора до края

  5. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2024
    Мнения
    19
    #19

    Отговор: Избор на телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от AntrAcsA Виж публикацията
    Всички от изброените телевизори имат HDMI 2.1, като при C3 и G2 са по 4 броя, докато Филипса и QNED са с по 2 бр.

    Philips няма фалшиво 2.1 ... до скоро LG пускаха ТВ-та си на 40 gb/s защото , и бе досатъчно защото PS5 имаше ако не се лъжа 32 Gb/s при 4Кх120хз, и Хbox Series X бяха на 38 Gb/s a хората купуваха 120хз телевизори най вече заради тези гейминг конзоли . Едва в последните 2 години пуснаха пълния капацитет на 2.1 от 48 Gb/S .

    G серията е телевизор от висок клас, С един клас по надолу, но при твоя случай единия е от 2022-ра а другия е от 2023-та така че като производителност разликите ще са по малки , но като цяло LG винаги слага по добър звук и по добри материали в G серията си и като цена в момента мисля че са близки така че на мен лично ми се струва G2 като по правилния избор, отново казвам предимсвото на C3 e най вече обработката на съдържанието с ниско качество и резолюция, това е важно ако гледаш много телевизия която не е HD, но тази разлика ще я забележиш САМО ако поставиш двата телевизора един до друг.

    Държа да подчертая че това са изцяло мои лични виждания и препоръки базирани на ифнормацията кяото съм чел, ревютата които съм гледал и т.н. лично не съм ги тествал и ползвал.
    Това за портовете и тем подобно беше просто примерно.
    Иначе и аз да там клоня G2

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от Dedo1975 Виж публикацията
    Не знам защо, ама като стигнах до "някоЙ други модели"... рязко ми се бъгна желанието да чета поста на автора до края
    Така е защото не пиша а диктувам и google пише.
    Карам диктувам google пише ям пия кафе сърфираме наляво надясно все пак само две ръце имам. И всичко това се случва по сред нощ.
    Този пост е редактиран от Rangel88; 20-04-24 в 05:44.

  6. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    632
    #20

    Отговор: Избор на телевизор

    ти си много напред в бъдещето

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Избор телевизор
    От saragon във форум LG телевизори
    Отговори: 11
    Последно: 10-12-17, 19:17
  2. Избор на телевизор до 32 in
    От fossil97 във форум Телевизори
    Отговори: 6
    Последно: 11-02-14, 21:24
  3. Избор на телевизор
    От master_86 във форум Телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 24-12-13, 18:51
  4. Избор на телевизор до 700 лв
    От joni81 във форум Телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 03-09-13, 11:04
  5. Избор на телевизор !
    От bat_Valio във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 0
    Последно: 19-03-10, 14:17

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе