Резултати от 1 до 13 от общо 13

sony kdl32ex500

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    7
    #1

    sony kdl32ex500

    имам сони kdl32ex500 и не мога да го свържа с интернет, правя настройките и няма връзка, опитах и автоматично пак няма взъзка. с кабелен интернет съм.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Живее в
    Попово
    Мнения
    667
    #2

    Re:sony kdl32ex500

    Опитай да смениш лан кабела,инак то няма настройки,сам си се връзва с интернет

  4. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,426
    #3

    Re:sony kdl32ex500

    връзваш телевизора с един от портовете на рутера
    http://support.sony-europe.com/tvhc/...32EX500&f=dlna

    https://forum.setcombg.com/index.php/topic,46043.0.html

  5. Novice
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    7
    #4

    Re:sony kdl32ex500

    дано не звучи смешно, но първия път сама въведох настройките - ip, mask, dateway, dsn и т.н., тв отчита, че е свързан с кабела, но няма връзка със сървъра и незнам какво точно ще рече това. А не ми се иска да отива в сервиз да го гледат, но пък ако е някой дефект, затова реших първо да попитам тук ако някой може да ми помогне?

  6. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,426
    #5

    Re:sony kdl32ex500

    Цитат Първоначално публикувано от stasi
    но няма връзка със сървъра и незнам какво точно ще рече това.
    А имаш ли инсталиран DLNA сървър на компа ?

    DLNA сървъри
    http://www.homemediaserver.ru/
    http://www.wildmediaserver.com/

  7. Novice
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    7
    #6

    Re:sony kdl32ex500

    А ЗАЩО НА КОМПА, АЗ ДИРЕКТНО СВЪРЗВАМ КАБЕЛА В ТЕЛЕВИЗОРА И ПРАВЯ НАСТРОЙКИТЕ В МЕНЮТО НА ТВ-ТО

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2009
    Мнения
    59
    #7

    Re:sony kdl32ex500

    Цитат Първоначално публикувано от stasi
    А ЗАЩО НА КОМПА, АЗ ДИРЕКТНО СВЪРЗВАМ КАБЕЛА В ТЕЛЕВИЗОРА И ПРАВЯ НАСТРОЙКИТЕ В МЕНЮТО НА ТВ-ТО
    Къде е свързан кабела? Към рутер, или ти идва само един кабел, който е бил свързан към компютъра?
    Защото ако е така, може да са ти задали MAC адреса на LAN-а на PC-то и да не разрешава ползването от друг MAC адрес.

  10. Novice
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    7
    #8

    Re:sony kdl32ex500

    САМО ЕДИН КАБЕЛ Е И БЕШЕ НА КОМПЮТЪРА, МОЖЕ И ДА Е ТОЧНО ТАКА ДА НЕ РАЗРЕШАВА ПОЛЗВАНЕ ОСВЕН НА ЛАПТОПА. КОГАТО ВКЛЮЧА КАБЕЛА КЪМ ТВ-ТО ОТЧИТА ЧЕ Е СВЪРЗАН, А ЗА ВРЪЗКАТА - ИЗПИСВА НЯМА ВРЪЗКА. ИМА ЛИ НАЧИН ДА ВКЛЮЧА ТВ-ТО КЪМ ИНТЕРНЕТ В КРАЙНА СМЕТКА. ЛОШОТО Е ЧЕ И АЗ НЕ СЪМ МНОГО НАЯСНО И НЕ МОГА ДА СЕ ОПРАВЯ С ТЕЗИ ТЕХНОЛОГИИ

  11. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2009
    Мнения
    59
    #9

    Re:sony kdl32ex500

    Цитат Първоначално публикувано от stasi
    САМО ЕДИН КАБЕЛ Е И БЕШЕ НА КОМПЮТЪРА, МОЖЕ И ДА Е ТОЧНО ТАКА ДА НЕ РАЗРЕШАВА ПОЛЗВАНЕ ОСВЕН НА ЛАПТОПА. КОГАТО ВКЛЮЧА КАБЕЛА КЪМ ТВ-ТО ОТЧИТА ЧЕ Е СВЪРЗАН, А ЗА ВРЪЗКАТА - ИЗПИСВА НЯМА ВРЪЗКА. ИМА ЛИ НАЧИН ДА ВКЛЮЧА ТВ-ТО КЪМ ИНТЕРНЕТ В КРАЙНА СМЕТКА. ЛОШОТО Е ЧЕ И АЗ НЕ СЪМ МНОГО НАЯСНО И НЕ МОГА ДА СЕ ОПРАВЯ С ТЕЗИ ТЕХНОЛОГИИ
    Най-вероятно е ограничено ползването само от даден MAC адрес. Обади се на интернет доставчика и ги попитай.
    Попитай и дали и как може да включиш второ устройство към интернет, защото за някой тарифи някой доставчици не разрешават ползване на рутер (не че това не може да се заобиколи).
    Ако може - ще трябва да си купиш рутер, към който да закачиш лаптопа и ТВ-то.

  12. Novice
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    7
    #10

    Re:sony kdl32ex500

    МНОГО ТИ БЛАГОДАРЯ! ЩЕ ПРОБВАМ ПО ТОЗИ НАЧИН И ЩЕ ПИША КАКВО СЪМ НАПРАВИЛА

  13. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    48
    #11

    Re:sony kdl32ex500

    Гледам,обсъждате как да свържете ТВ-то към нет-а.И въпроса ми е като го свързахте, какво точно използвате от опциите на kdl32ex50 за ползване на НЕТ-а.Доволни ли сте,лесно ли се работи с дистанционното и т.н.?

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    7
    #12

    Re:sony kdl32ex500

    успях да свържа тв-то с интернет, интернет доставчика ми даде настройките, всичко беше както го виждам на лаптопа, само втория dsn не беше както го бях въвела аз. така че успях да направя връзката.

  16. Novice
    Тук е от
    Jun 2011
    Мнения
    5
    #13

    Re:sony kdl32ex500

    Моля, дайте ми съвет. В момента Sony KDL32EX500 е на доста прилична цена от 900лв. Е вярно, че е по-стар модел вече, но ще помоля собствениците на този модел да ми кажат заслужава ли си наистина. Кои са му слабите и силните страни - благодаря предварително.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 10
    Последно: 20-12-13, 13:37
  2. Продавам уникална камера Sony NEX-VG10Е + Sony Vegas Pro 8
    От deannestorov във форум Приключили продажби
    Отговори: 44
    Последно: 09-03-12, 20:27
  3. Продавам стерео ресийвър SONY STR-DE197 + SONY SS-MF450H
    От j1 във форум Приключили продажби
    Отговори: 6
    Последно: 22-02-11, 14:21
  4. Отговори: 0
    Последно: 01-05-10, 21:03
  5. Отговори: 2
    Последно: 26-09-07, 11:48

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе