Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 19 от общо 19

SONY 3D KDL-40EX720

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Mar 2012
    Мнения
    6
    #16

    Re:SONY 3D KDL-40EX720

    С KMPlayer резултата е сащия,а Total Media Theatre ме мога да го инсталирам.Дали може с друг плаер или проблема е в телевизора.Направо ве4е ми идва да го изхварля

  2.  
     
  3. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #17

    Re:SONY 3D KDL-40EX720

    Цитат Първоначално публикувано от toni1920
    С KMPlayer резултата е сащия,а Total Media Theatre ме мога да го инсталирам.Дали може с друг плаер или проблема е в телевизора.Направо ве4е ми идва да го изхварля
    Колега, не се коси, само като видиш какво му е 3D-то и ще се отчаеш... Имам предвид че дава двоен образ в по-голямата част от филма. Нещо не правите както трябва, пробвайте с usb, ако имате и веднага ти тръгне 3D-то. Също много важно е да зададеш от компютъра, резолюцията на телевизора да е "native" 1920x1080, иначе няма да имаш опция за 3D.

  4. Novice
    Тук е от
    Mar 2012
    Мнения
    6
    #18

    Re:SONY 3D KDL-40EX720

    Благодаря колега.Пробвах през usb и трагна,картината не е като на кино но е добра,дори ми хареса.Субтитрите не ми трагнаха но за проба стана.Но не Вси4ки филми мога да ка4а на флашката.Флашката ми е14гб а филм например 7гб не иска да се ка4и на нея.Затова ми се изка да си пускам филмите през лаптопа.Може ли малко пове4е информациа за настоиките на лаптопа и на телевизора 4е наистина сам много зле.Благодаря ви!!!

  5. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #19

    Re:SONY 3D KDL-40EX720

    Цитат Първоначално публикувано от toni1920
    Благодаря колега.Пробвах през usb и трагна,картината не е като на кино но е добра,дори ми хареса.Субтитрите не ми трагнаха но за проба стана.Но не Вси4ки филми мога да ка4а на флашката.Флашката ми е14гб а филм например 7гб не иска да се ка4и на нея.Затова ми се изка да си пускам филмите през лаптопа.Може ли малко пове4е информациа за настоиките на лаптопа и на телевизора 4е наистина сам много зле.Благодаря ви!!!
    За да качиш филми по-големи от 4GB, трябва да си форматираш флашката, като за целта, ако имаш ценна информация, трябва временно да я прехвърлиш, след което като сложиш флашката и на самия дял, даваш десен клик -> Format -> и избираш NTFS. след това ще можеш да качваш филми. Относно субтитрите, няма да тръгнат 3D, понеже не се поддържат от плеъра на телевизора. От компютъра ще могат да се видят.

    Относно компа и телевизора, нужно е от драйвера на видеото да се клонира картината на монитора, към монитора. Има няколко омпции. Първата от тях е, както споменах - клониране на картината, каквото виждаш на монитора, това ще виждаш и на телевизора. Втората опция е под наименованието theatre mode, тоест само когато пускаш филми, да се появява картина на телевизора. Общо взето ето приблизителни настройки за Nvidia http://www.weethet.nl/english/video_pc2tv_nvidia.php

    Настройки за Ati http://support.amd.com/us/kbarticles...rolCenter.aspx

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Продавам TV SONY 3D LED 40EX720
    От dincheff във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 24-02-14, 17:41
  2. Sony 40EX720 3D Проблем
    От tokieca във форум Sony телевизори
    Отговори: 9
    Последно: 04-03-12, 09:17
  3. Sony 40EX720 3D
    От tokieca във форум Sony телевизори
    Отговори: 7
    Последно: 11-01-12, 00:45
  4. Sony 40EX720
    От tokieca във форум Sony телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 23-12-11, 08:24
  5. SONY KDL-40EX720
    От filkata88 във форум Sony телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 30-10-11, 21:37

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе