Резултати от 1 до 12 от общо 12

SONY KDL 32 EX-720 проблем с HDMI

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    5
    #1

    SONY KDL 32 EX-720 проблем с HDMI

    Здравейте и ЧНГ на всички от форума! Предварително се извинявам за своето невежество в тази област или ако подобни въпроси са публикувани и друг път. От скоро съм собственик на SONY KDL 32 EX-720, купих си от Техномаркет фирмен кабел на СОНИ HDMI-HDMI, на който пише че е за FULL HD и 3D, включих го към лаптопа ми LENOVO с отделна видеокарта NVIDIA 512 МВ и ми дава само картина без звук.После го включих към лаптопа на дъщеря ми DELL 5010 с отделна видеокарта ATI RADEON 512 MB- същата работа - картина без звук.Моля за помощ, някакви съвети?

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на jonov
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Лом
    Мнения
    1,203
    #2

    Re:SONY KDL 32 EX-720 проблем с HDMI

    От лаптопите си настрой звука да е NVIDIA /ATI HDMI

  4. Novice
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    5
    #3

    Re:SONY KDL 32 EX-720 проблем с HDMI

    Цитат Първоначално публикувано от jonov
    От лаптопите си настрой звука да е NVIDIA /ATI HDMI
    То аз, че не съм в час, ама ти въобще не си даже в училището приятелю! Все пак благодаря,че някой отговори въпреки, че много изчетоха темата и може би някои знаеха отговора ,но ги мързи да пишат!
    Днес случайно срещнах един познат, който ми обясни настройки на звуковата карта, разделяне на екраните и т.н.,предполагам, че повечето хора в този форум ги знаят,но никой не ми помогна ,ако някой като мен има нужда готов съм да помогна.

  5. Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    960
    #4

    Re:SONY KDL 32 EX-720 проблем с HDMI

    Цитат Първоначално публикувано от dokros
    ....въпреки, че много изчетоха темата и може би някои знаеха отговора ,но ги мързи да пишат!
    А може би изчетоха и не знаят какво е решението?

  6. Senior Member Аватара на jonov
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Лом
    Мнения
    1,203
    #5

    Re:SONY KDL 32 EX-720 проблем с HDMI

    Нали си решил проблема , но има един драйвер който се грижи за звука през HDMI , така че те посъветвах да провериш дали е посочен този драйвер и понеже лаптопите са с различни видеокарти написах NVIDIA /ATI .

    ПП. А и може би е писано доста по този проблем и за това никой не ти е отговорил .

  7. Novice
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    5
    #6

    Re:SONY KDL 32 EX-720 проблем с HDMI

    Драйверите се инсталират автоматично при включване на HDMI кабела към лаптопа и телевизора, врътката е после при настройките на лаптопа.Няма значение каква е видеокартата.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #7

    Re:SONY KDL 32 EX-720 проблем с HDMI

    Control panel > Hardware and Sound > Menage audio devices

  10. Novice
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    5
    #8

    Re:SONY KDL 32 EX-720 проблем с HDMI

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1
    Control panel > Hardware and Sound > Menage audio devices
    След дъжд качулка....благодаря!

  11. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2009
    Мнения
    59
    #9

    Re:SONY KDL 32 EX-720 проблем с HDMI

    Цитат Първоначално публикувано от dokros
    След дъжд качулка....благодаря!
    Извинявай, но нали не мислиш, че всички са длъжни да ти отговорят на момента?
    И малко по-любезен тон няма да е излишен.
    Мисля, че и в първия отговор имаше не малко информация, която да ти помогне, ако си малко в час.

  12. Novice
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    5
    #10

    Re:SONY KDL 32 EX-720 проблем с HDMI

    Американски форум: споделяш нещо и ти отговарят; руски форум - споделяш нещо и те ти споделят; български форум - споделяш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.
    През първите 24 ч. от публикуването на темата имаше 177 прочитания и нито един - (0) -Zero- отговори ! Как пък един от 177 не драсна един ред ! После заваляха като дъжд обяснения колко съм тъп и не съм в час!

  13. Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    960
    #11

    Re:SONY KDL 32 EX-720 проблем с HDMI

    Потребител с XXXX публикации на форум - първо мисли, после пише (ако има какво).
    Потребител с X публикации на форум - пуска директно въпрос, след 2 часа си го бъмпва, след още няколко почва да пита защо по дяволите всички се правят на тарикати и не искат да му отговарят.

    А може би, 177 души прочетоха темата ти, защото си мислеха, че може би могат да помогнат (други варианти няма след като няма нито един отговор), но като видяха, че не знаят как да ти помогнат, вместо да пишат 177 поста "Не знам", просто не отговориха.
    Да разбирам, че ако имаше 177 поста "не знам", всичко щеше да е чудесно?

  14.  
     
  15. Member Аватара на andi03
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    173
    #12

    Re:SONY KDL 32 EX-720 проблем с HDMI

    dokros, чопли ме и аз да се изкажа, още първият човек който ти е отговорил и когото обиждаш в темата ти е дал верен отговор

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. AV receiver Sony to TV Sony - HDMI problem
    От tipman във форум Sony телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 24-06-14, 14:41
  2. Въпрос относно HDMI- входове на SONY kdl-47w805a
    От vaskonay във форум Sony телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 19-03-14, 20:19
  3. Помощ за проблем с SONY TV LCD KDL-32EX500 и SONY DVD REC AT100
    От asmil във форум Sony телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 21-03-10, 12:07
  4. Отговори: 3
    Последно: 23-09-08, 21:14
  5. Отговори: 9
    Последно: 22-08-07, 11:37

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе