Резултати от 1 до 5 от общо 5

SONY 3D KDL-40HX755

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2013
    Мнения
    11
    #1

    SONY 3D KDL-40HX755

    Здравейте,

    аз съм нов потребител в този форум и бих искал да попитам,дали някой от вас има преки впечатления от този телевизор.
    По принцип ще го използвам главно за гледане на Булсатком(мачове), гледане на HD филми, както и за игри на моето PS3. HDтата мисля да ги отварям през компа, така че не ме интересува, какви формати потдържа плеъра му и т.н. Интернет функциите са ми като бонус, но не смятам да се впускам в по-задълбочено сърфиране в нета,използвайки телевизора. Все пак телевизора е за гледане на телевизия, а не мултимедиен плеър.

    Извинявам се предварително ако има подобна тема, но преди на направя тази се поразрових и не открих такава.

    Поздрави и поздравления за чудесният сайт !

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #2

    Отговор: SONY 3D KDL-40HX755

    Ако смяташ да ползваш вграденият сателитен тунер на SONY KDL-40HX755 - със Булсатком....просто забрави. Булсатком не предлагат кам модули подържащи тяхната система на кодиране /булкрипт/
    Вграденият сателитен тунер може да го ползваш само ако си абонат на Сателайт БГ или Виваком.

    Иначе телевизора е добър :rolleyes:
    Може да имаш проблеми с възпроизвеждането на 3D от компа.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2013
    Мнения
    11
    #3

    Отговор: SONY 3D KDL-40HX755

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Ако смяташ да ползваш вграденият сателитен тунер на SONY KDL-40HX755 - със Булсатком....просто забрави. Булсатком не предлагат кам модули подържащи тяхната система на кодиране /булкрипт/
    Вграденият сателитен тунер може да го ползваш само ако си абонат на Сателайт БГ или Виваком.

    Иначе телевизора е добър :rolleyes:
    Може да имаш проблеми с възпроизвеждането на 3D от компа.

    Сателитният тунер не е причината,поради която съм се насочил към този модел. Да бъда честен, продават го в метро за 1400 лв + 2 3д очила,което сравнено с другия модел от технополис/техномаркет "SONY 3D KDL-40HX750" е просто на по-добра цена.
    Впрочем от малкото ми ровичкане из нета, ми направи впечатление, че този модел,който съм избрал го няма на българския пазар или е предназначен главно към немския,понеже повечето ревюта и коментари бяха именно на немски.
    Не знам,дали и това не е от значение.

    А би ли ми казал, какво точно имаш предвид под проблеми с 3д от компа ?

    Поздрави

  5. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #4

    Отговор: SONY 3D KDL-40HX755

    Не разпознава 3Д сигнала от компа...Може би зависи от някакви настройки на видеокартата които съм пропуснал - знам ли.

    KDL-40HX755 | Alle 102-cm/40"-LCD-TV | Überblick | KDL40HX755BAE2 | KDL40HX755 | Sony

  6. Member Аватара на blekota
    Тук е от
    Sep 2012
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    255
    #5

    Отговор: SONY 3D KDL-40HX755

    А как е с посветката? Свети ли дисплея на тъмни кадри? Аз имам 32EX700 и бих казал че добре са се справили с този проблем. Търся си 40 инчов със сателитен вход но за сега единствения модел който дори не съм видял на пазара е новият 40W905A.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 10
    Последно: 20-12-13, 13:37
  2. Продавам уникална камера Sony NEX-VG10Е + Sony Vegas Pro 8
    От deannestorov във форум Приключили продажби
    Отговори: 44
    Последно: 09-03-12, 20:27
  3. Продавам стерео ресийвър SONY STR-DE197 + SONY SS-MF450H
    От j1 във форум Приключили продажби
    Отговори: 6
    Последно: 22-02-11, 14:21
  4. Отговори: 0
    Последно: 01-05-10, 21:03
  5. Отговори: 2
    Последно: 26-09-07, 11:48

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе