Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 20

Sony 55W80C boot loop

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2015
    Мнения
    46
    #1

    Sony 55W80C boot loop

    Днес като се прибрах от работа и какво заварвам, същото като тоя пич https://www.youtube.com/watch?v=98Oi-Z4Wt9w

    В интернет пише, че може да стане, заради спиране на тока... Някой да даде съвет за това как се оправя, че не ми се ходи по сервизи

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #2

    Отговор: Sony 55W80C boot loop

    Не съм сигурен, но май го коментирахме това в началото на годината...Прекъсване на тока, токов удар или обратно пренапрежение на антенният вход.
    Разкачи всичко - антена, външни устройства и пробвай пак. В случай, че няма ефект го носи в сервиз.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2015
    Мнения
    46
    #3

    Отговор: Sony 55W80C boot loop

    Не се оправи като разкачих всичко. Явно ще се ходи утре по мъките... Гледах и някви неща за hard reset (подозирам, че е от някакъв update), но той явно не може да стигне даже до там и не мога да го направя. Натискам нагоре и после power button-a от копчетата на телевизора.

    Доста неприятно.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2015
    Мнения
    46
    #4

    Отговор: Sony 55W80C boot loop

    Оставих го вчера в технополис. За първи път техника ми се чупи без нещо да съм се гаврил с нея, ще видим какво ще измъдрят. Надявам се да нямам проблеми после, защото телефона е "вдишал български сервизен въздух"

  6. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    1,566
    #5

    Отговор: Sony 55W80C boot loop

    Цитат Първоначално публикувано от nikolavp Виж публикацията
    Надявам се да нямам проблеми после, защото телефона е "вдишал български сервизен въздух"
    Брей, ако това ти е телефона, съм любопитен да ти видя телевизора

  7. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2015
    Мнения
    46
    #6

    Отговор: Sony 55W80C boot loop

    Грешка на езика :D Наскоро носих един телефон така на сервиз и след 3 носения си взех нов :D. Дано не се случи така с телевизора

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2015
    Мнения
    46
    #7

    Отговор: Sony 55W80C boot loop

    Само за update, телевизора беше отнесен в технополис. Оправиха го доста по - бързо, отколкото очаквах. Човека даже каза, че за 55 инчови може да им се звъни да дойдат и те да си го транспортират (стига да се пази кашона). Явно е било спиране на тока докато се е update-вал. Интересното е, че когато се изключи телевизора, той явно не се изключва, а просто заспива на операционно ниво(демек все едно сте си заключили телефона). Просто са го преинсталирали и сега мисля да му спра update-ите

  10. Member Аватара на novla
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    316
    #8

    Отговор: Sony 55W80C boot loop

    Преди време мисля, че дискутирахме тази тема. Телевизора не се изключва, а заспива (нещо като Sleepmode).

  11. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2015
    Мнения
    46
    #9

    Отговор: Sony 55W80C boot loop

    Днес след като chromecast-a се бъгна и рестартирах телевизора през дистанционното. Влезе отново в boot loop, супер

    Не мога да повярвам как телевизор за 2к прави подобни проблеми...
    Този пост е редактиран от nikolavp; 26-03-17 в 00:25.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    131
    #10

    Отговор: Sony 55W80C boot loop

    Някакво развитие по проблема ? Пак ли им го занесе и какво ти казаха ?

  13. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,235
    #11

    Отговор: Sony 55W80C boot loop

    Направо го сменяй! Явно си има проблем, който предния път са маскирали.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2015
    Мнения
    46
    #12

    Отговор: Sony 55W80C boot loop

    Преди малко дойдоха и го взеха от нас. Както написах за 55 инча явно я правят тази услуга. Хората от технополис на Сердика са адски учтиви, БРАВО. Дойдоха с един бус, натовариха го и си тръгнаха.

    Сега ще чакаме, обясних му какво се е случило този път, защото е предния път поне беше спирал тока, сега е рестартиране от дистанционното.

    Интересното е, че звънях на сервиза от гаранционната карта и те не ходят по адресите, и не пожелаха и на място да го factory reset-нат с няква флашка(както предполагам, че правят). Гледам, че в интернет има още доста хора с такъв проблем и ми е чудно дали не е нещо от инсталацията или от UPS-a, който имам преди телевизора.

    Ще видим какво ще кажат и какво ще му направят този път... Ако пак се повтори трети път една и съща повреда ще трябва по закон да го сменят.

    Отново искам да кажа колко са любезни хората от технополис Сердика. Не съм ходил на техномаркет по рекламациите, но определено ако мога ще си взема и следващия телевизор от технополис.

    Проблема не са го замаскирали, те го рефлашват просто - бяха сменили firmware-a и се бяха махнали всички настройки.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,235
    #13

    Отговор: Sony 55W80C boot loop

    Обикновено съм прав, но ти пожелавам да съм сгрешил!
    Инсталира ли са софтуера през сервизен порт, най-вероятно.

  17. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #14

    Отговор: Sony 55W80C boot loop

    Цитат Първоначално публикувано от Gena_bs Виж публикацията
    Обикновено съм прав, но ти пожелавам да съм сгрешил!
    Инсталира ли са софтуера през сервизен порт, най-вероятно.
    Колко от сервизите у нас са сертифицирани да го правят ?

  18. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2012
    Мнения
    127
    #15

    Отговор: Sony 55W80C boot loop

    Сони не си ли сервизират телевизорите в техни си сервизи. Все си мисля че на гаранционната ми карта беше посочен сервиз на сони ?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Продавам Radio Loop Amplified FM Aerial
    От maxim7 във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 05-04-14, 14:32
  2. Отговори: 10
    Последно: 20-12-13, 13:37
  3. Boot from lan?
    От get във форум Общ - софтуер
    Отговори: 12
    Последно: 15-01-05, 15:57
  4. Boot CD
    От get във форум Общ - софтуер
    Отговори: 4
    Последно: 12-08-04, 23:36
  5. boot xp
    От big_bursuci във форум Windows
    Отговори: 2
    Последно: 26-04-03, 09:22

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе