Резултати от 1 до 5 от общо 5
Like Tree1Одобрявам
  • 1 Post By hristoslav2

LED-светлинни индикации

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2016
    Живее в
    Ловеч
    Мнения
    43
    #1

    LED-светлинни индикации

    Здравейте!
    Понеже главната тема е доооста претрупана и информацията там е крайно несистематизирана,трудна за откриване,реших да направя отделна такава относно LED известията,подавани от телевизора.
    По-точно,днес телевизора ми сигнализира нещо,ама не обърнах внимание да броя примигванията...
    Първоначално,сина гледаше филм на теле-то,аз излязох за малко.Прибрах се а малкия си гласеше колелото да покара,компа бе изключен тв-то си седеше без картина,на входа на компа.Нормално,все пак,компютъра бе изключен.
    Взех дистанционното и смених на TV,да позяпам телевизия.Врътнах се да си взема цигарите и изтървах момента,понеже като се обърнах,вече мигаше ярко зелено,май 3 примигвания видях.Веднага след тях,почна да мига червено-4-5-6 пъти,пак изтървах да броя,понеже жената ми се скара,че не съм си хвърлил якето и докато го хвърля мина време,но поне 3(или 4) пъти видях да мига.
    Някакво инфо за тези блинк-ове?
    Знам,че червеното е на ядове,ама зелено не бях виждал...
    Едит: Погледнах в сервизното меню,само в BACKLIGHT ERR имам 2 грешки,едната е от 11 януари тази година и втората е от сега.Първата не съм я засичал,явно не съм бил пред теле-то,сигурно сина или жената са били...
    Всички други раздели на менюто са чисти от грешки.
    ПС: Никой ли не ще да помогне с инфо за тези блинкове?
    Този пост е редактиран от Чопаков; 19-11-16 в 21:56.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2013
    Мнения
    27
    #2

    Отговор: LED-светлинни индикации

    Здравей,Чопаков.Прочетох романа ти.Тук в този форум се хвърля един въпрос и се отговаря на парче.Съгласен съм с теб,никаква подреденост , никаква систематично подреждане на инфото.Налага се да четеш целия роман.При мен беше следното.43w805с.Пускам тв сутринта .лед-крушката премигва .на екрана се изписва логото СОНИ.Сервиз 10 дни.Смяна на майн-борд.Проблема е описан,повтарям се.Написал си цял роман.Тв е премигнало,работи ли,модел ,година,кога го прави,само веднъж ли се случи .Има един руски сайт,казва се ИЗБОР НА ТВ.Там наистина всичко подредено по канап.Успех Чопаков.

    - - - - - - - - - -

    vybortv.ru.Подреденост като казарма.Има две момчета Игор и Федот ,тъпи руснаци,уникални.Нашият Христослав2 също е уникален.Задаваш точен въпрос и получаваш точен отговор.От Христослав2.Да е жив и здрав.

  4. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    svetlio1 одобрява това.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2013
    Мнения
    27
    #4

    Отговор: LED-светлинни индикации

    Христославе ти наистина си уникален.Има ли местенце в тази мрежа където не си бръкнал...Чопаков направи една таблица със най - важното от това което ти е препоръчал Христослав и всички които сме на Вие със английския ще ти благодарим.Човекът не е длъжен да ни прави таблици за всяко нещо.Рано или късно , много от лаптопните тв-та ще намигнат...........

  6. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2016
    Живее в
    Ловеч
    Мнения
    43
    #5
    Цитат Първоначално публикувано от borislav6405 Виж публикацията
    Христославе ти наистина си уникален.Има ли местенце в тази мрежа където не си бръкнал...Чопаков направи една таблица със най - важното от това което ти е препоръчал Христослав и всички които сме на Вие със английския ще ти благодарим.Човекът не е длъжен да ни прави таблици за всяко нещо.Рано или късно , много от лаптопните тв-та ще намигнат...........
    Написал съм роман,казваш,ама и той не ти е помогнал.
    Споменах го-телевизора работеше на HDMI вход,смених на ТВ,почна да мига.Ограничи се до това-работи>мига.Пропуснал съм да кажа дали е спрял,защото обясних точно-работи+мига.
    Не го прави постоянно,споменах,че в сервизното меню са регистрирани 2 грешки-едната от януари и другата сега.
    Пропуснал съм да спомена модела,сори,w80c е,но предполагам новите Сони-та са с аналогични индикации.
    Както и да е...ако не друго,поне линка който си пуснал може да е от полза...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе