Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 22 от общо 22
Like Tree1Одобрявам

Sony W800 50 HBO GO

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #16

    Отговор: Sony W800 50 HBO GO

    Евалата Туистер,грешка нямаш...пробвах всичко и пак не тръгва при мен,но това не ми е проблем,има толкова други алтернативи за това начинание...Благодаря ти още веднъж за всичко..и наздраве

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jan 2015
    Мнения
    236
    #17

    Отговор: Sony W800 50 HBO GO

    туистер...може да я тестваш картината..има секция безплатни...дава ти да гледаш първата серия на всички сериали

    пп..

    при мен на телевизора ми ги пуска с по добро качество,отколкото андроидското на таблета

    на телевизора обаче работи с забит кабел а при вас е само по WIFI.....може би има някаква разлика понеже е писано за телефони и таблети и при вас да ги пуска с смотано качество като приложението на на нова плей примерно
    Този пост е редактиран от frodo; 26-01-17 в 09:21.

  4. Member
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    341
    #18

    Отговор: Sony W800 50 HBO GO

    Цитат Първоначално публикувано от frodo Виж публикацията
    туистер...може да я тестваш картината..има секция безплатни...дава ти да гледаш първата серия на всички сериали

    пп..

    при мен на телевизора ми ги пуска с по добро качество,отколкото андроидското на таблета

    на телевизора обаче работи с забит кабел а при вас е само по WIFI.....може би има някаква разлика понеже е писано за телефони и таблети и при вас да ги пуска с смотано качество като приложението на на нова плей примерно
    Супер, довечера ще пробвам. И при мен е по WIFI и с 1080p филмите нямам проблем, така че и с на майкрософт тъпия формат би трябвало да върви

  5. Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    309
    #19

    Отговор: Sony W800 50 HBO GO

    Инсталирах успешно hbogfortv, но и преди, и след инсталацията, цветовете са доста бледи (тествано на различни филми). Дали е поради причина wifi, а не lan свързаност?
    п.п. при гледане на телевизия, popcorn, kodi, нямам проблем с цветовете.

  6. Member
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    341
    #20

    Отговор: Sony W800 50 HBO GO

    Стрийма през wifi не струва, не знам как е през лан, понеже тв-то ми е на супер неудобно място за кабел. Изпълних инструкциите , които съм написал, приложението тръгна, пуснах си безплатно нещо, качеството беше отвратително, излязох и го изтрих. Някой вързан с лан да каже как работи.

  7. Member
    Тук е от
    Jan 2015
    Мнения
    236
    #21

    Отговор: Sony W800 50 HBO GO

    HBO GO...не предлага hd качество... пише си го някаде из страницата им за често задавани въпроси..не е нито от приложението ви нито от нета...но е нещо задоволително за загуба на време...в най добрия случай се доближава до нещо подобно на 720p ама не е баш такова

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    341
    #22

    Отговор: Sony W800 50 HBO GO

    Пуснах го, картината беше като на булсата без бокс Отврат ... И се очаква да гледам филм или спорт при това качество Еми , не съм толкоз мазохистично настроен, по-добре да запаля колата и да ида в някоя кръчма

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Отговори: 3
    Последно: 05-08-16, 11:37
  2. Отговори: 10
    Последно: 20-12-13, 13:37
  3. Продавам стерео ресийвър SONY STR-DE197 + SONY SS-MF450H
    От j1 във форум Приключили продажби
    Отговори: 6
    Последно: 22-02-11, 14:21
  4. Отговори: 0
    Последно: 01-05-10, 21:03
  5. Отговори: 2
    Последно: 26-09-07, 11:48

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе