Резултати от 1 до 3 от общо 3

Sony KDL-32WD757 - Led индикатора свети в червено

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2016
    Мнения
    10
    #1

    Sony KDL-32WD757 - Led индикатора свети в червено

    Здравейте...
    От няколко месеца съм собственик на Sony KDL-32WD757...Снощи, след като изключих телевизора, led индикатора светна в червено..Не премигва, просто свети в червено. При включен телевизор отново свети червено (преди светеше в бяло). Изключих ТВ-то от захранването и днес сутринта отново го пробвах. Като го пусна от дистанционното, за секунди светва в бяло и после отново в червено. Червено свети индкатора и когато е изключен. Иначе картината си е наред, каналите се сменят нормално и няма проблем със звука. Четох упътването, но там се коментира единствено светещ в червено led индикатор, когато той премигва..
    Имате ли идея, какво може се случва с телевизора?

    Благодаря предварително...
    Никсан

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #2

    Отговор: Sony KDL-32WD757 - Led индикатора свети в червено

    Цитат Първоначално публикувано от niki16313 Виж публикацията
    Здравейте...
    От няколко месеца съм собственик на Sony KDL-32WD757...Снощи, след като изключих телевизора, led индикатора светна в червено..Не премигва, просто свети в червено. При включен телевизор отново свети червено (преди светеше в бяло). Изключих ТВ-то от захранването и днес сутринта отново го пробвах. Като го пусна от дистанционното, за секунди светва в бяло и после отново в червено. Червено свети индкатора и когато е изключен. Иначе картината си е наред, каналите се сменят нормално и няма проблем със звука. Четох упътването, но там се коментира единствено светещ в червено led индикатор, когато той премигва..
    Имате ли идея, какво може се случва с телевизора?

    Благодаря предварително...
    Никсан
    Виж да няма включен таймер за запис,за подсещане,за вкл./изкл. на телевизора...или нещо от този род...?

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2016
    Мнения
    10
    #3

    Отговор: Sony KDL-32WD757 - Led индикатора свети в червено

    Като се прибера от работа, ще го "огледам"...Когато го пусна, за кратко излиза съобщение, че има активирана опция да се изключи сам след определено време. Когато го дръпна от контакта и след време го включа, но остава на "stand by", индикатора не свети. Странното е, че в Упътването на ТВ-то го няма този казус или поне аз не го намирам...

    Лека

    - - - - - - - - - -

    Здравейте. Малко ъпдейт на историята....
    Според жената и наследника, led индикатора свети в оранжево, а не в червено, както на мен ми се привижда...Пробвах всички възможни таймери, подсещания и т.н, които открих.........но промяна няма....
    Никсан

    - - - - - - - - - -

    Здравейте, отново...
    Оправих "проблема"...Оказа се, че съм включил без да искам таймера за запис на определено предаване. Това се е случило снощи....
    Сега всичко е ОК...Благодаря специално на "iveto".....
    Niksan

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 3
    Последно: 11-07-16, 20:09
  2. Индикатора за остатъчна топлина свети непрекъснато
    От Rozichka във форум Друга битова техника
    Отговори: 2
    Последно: 09-08-10, 10:38
  3. Едното свети, а другото не
    От todor_l във форум Електро, ВиК инсталации
    Отговори: 3
    Последно: 17-12-07, 21:01
  4. Ваня Щерева - Червено ???
    От MrMyr във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 2
    Последно: 20-04-06, 17:38
  5. В Червено море изчезна ферибот с 1400 души
    От g_ishkitiev във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 13
    Последно: 07-02-06, 10:03

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе