Резултати от 1 до 4 от общо 4

Проблем с приложение на телевизор Sony xe7096

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Aug 2017
    Мнения
    4
    #1

    Проблем с приложение на телевизор Sony xe7096

    Здравейте,приятели!
    Както съм нааписал в заглавието на темата , имам проблем с приложението YouTube на телевизора Sony 49xe7096. Проблемът е следния,след като се свържа с нета през Wi-Fi , да отбележа ,че рутера ми не е лошна и е 100мб оптичен интернет , приложението прави проблем като постоянно буферира видео клиповете след като пуснати преди секунди. Имам телевизора от около два месеца и преди ме съм забелязал да прави така...Обновявам връзката с интернет ,но все така прави.С другите устройства,които свързвам нямам такъв проблем.Интересува ме дали това си е някаква детска болест на тези линукс телевизори,че много ме вбесява това?
    Помагайте , моля ви! Благодаря предварително!

    Off topic : моля ви ,препоръчайте ми що годе хубав андроид тв бокс на добра цена да го вържа към телевизора.Благодаря!

    Извинявам се ако съм пропуснал пояснение!

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,426
    #2

    Отговор: Проблем с приложение на телевизор Sony xe7096

    Съвет: забрави за wi-Fi връзката и свържи телевизора с рутера посредством Lan кабел.
    Така ще си спестиш много проблеми.

    По твоят проблем - смени канала на рутера. Вероятно честота е претоварена -дублира се с тази на някой от съседите ти.

  4. Novice
    Тук е от
    Aug 2017
    Мнения
    4
    #3

    Отговор: Проблем с приложение на телевизор Sony xe7096

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Съвет: забрави за wi-Fi връзката и свържи телевизора с рутера посредством Lan кабел.
    Така ще си спестиш много проблеми.

    По твоят проблем - смени канала на рутера. Вероятно честота е претоварена -дублира се с тази на някой от съседите ти.
    Благодаря за бързия отговор! Напълно възможно е да е така понеже съседите имат същия рутер по мои наблюдения. С лан кабел малко трудно в момента да свържа , но може да пробвам другия метод ,който ми споменасе. Въпроса е ,че не съм го правил досега , как да го постигна? Някаква тема можете ли да ми пренасочите или евентуално клип? Благодаря!

  5. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,426
    #4

    Отговор: Проблем с приложение на телевизор Sony xe7096

    Виж в книжката с инструкциите на рутера.
    Компа свързан с кабел към рутера и чрез него влизаш в менюто на рутера и там променяш канала.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Sony Android и Mtel Now приложение
    От kkooccee във форум Sony телевизори
    Отговори: 10
    Последно: 14-09-17, 18:36
  2. Проблем с телевизор Sony 42W650
    От best732 във форум Телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 01-04-16, 19:53
  3. Смарт телевизор Филипс и приложение на Булсатком
    От Делян във форум Philips телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 22-02-16, 22:45
  4. Проблем с телевизор Sony
    От morpheous87 във форум Sony телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 17-12-12, 10:07
  5. Проблем със телевизор SONY KDL-32W4000...
    От little_android във форум Sony телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 06-05-12, 21:37

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе