Резултати от 1 до 2 от общо 2

Избор/Закупуване на TV Sony 43' или 49'

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    4
    #1

    Cool Избор/Закупуване на TV Sony 43' или 49'

    Привет на всички и от мен

    След дълго четене из форума, което на моменти още повече ме обърка при озбора на новия телевизор, дойде време и за първия ми пост, който направих в една друга категория, но вече като реших окончателно да се спра на Sony и реших и тук по-конкретно да поискам съвет

    Искам да си закупя телевизор 43 или 49 инча, който ще се ползва главно за HD каналите на - NatGeo Wild и компания, Филми и за Конзолни игри.
    Другото важно ограничение при избора е, че за момента бюджета е 1000 +/- 100-200лв... Много се чудех дали да е SMART телевизора, тъй като с един кабел към компютъра, аз лесно бих могъл да го превърна в "много SMART", а и по-този начин бих могъл да не натоварвам бюджета и да търся нещо с по-големи Инчове и по-добра матрица.

    Ще се радвам на всяко мнение по въпроса - също и, по-добре ли е телевизора да е SMART или не. Особено когато говорим за телевизори в този ценови диапазон.

    За момента съм разгледал следните модели на SONY:
    KD-43XE7077 & KD-43XE7005 & KDL-43W805C & KDL-49WE755

    * за моделите XE70 са добри базови UltraHD модели, но ще се радвам на повече мнение по въпроса...
    * за WE75 - разбрах, че няма уплавнители на картината(само мигаща подсветка), няма и баланс на бялото."
    Заостриха ми вниманието и на модела SONY KD-49XE7005.... но ще се радвам да чуя/рочета и вие какво ще ми препоръчате.

    Благодаря предварително за отделеното време.
    Поздрави,

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,410
    #2

    Отговор: Избор/Закупуване на TV Sony 43' или 49'


Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Закупуване на нов тв 55” помощ
    От bubinko във форум Sony телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 07-12-17, 22:09
  2. Закупуване на телевизор 40”- 43”
    От БИГкоко във форум Телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 11-12-16, 23:52
  3. Избор между SONY KDL-55W807CSAEP и SONY KD-55X8005CBAEP
    От vip във форум Sony телевизори
    Отговори: 6
    Последно: 09-07-16, 01:35
  4. Избор на видеокамера - Sony HDR-PJ200EB или Sony HDR-CX280
    От syllverr във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 0
    Последно: 20-05-13, 14:29
  5. закупуване на PS2 и поставяне на чип
    От anchev_ab във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 09-01-08, 19:11

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе