Резултати от 1 до 3 от общо 3

Досадно предупреждение за изключване на тв

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Живее в
    Usa
    Мнения
    183
    #1

    Досадно предупреждение за изключване на тв

    Здравейте.Имам проблем със Sony XE9005.Как се стига до основното меню? Единствено успявам да вляза в някакво''action menu'' което има настройки само картина и звук.Като пуснах тв -то за първи път имаше друго меню с много настройки.Имам и друг досаден проблем.Переодично на тв-то излиза съобщение че ако не натисна произволен бутон ,тв-то ще се изключи .Иначе картината е добра.Смея да твърдя че менюто при самсуг е по интуитивно.Има копче ''menu'' и оттам се настройва всичко.В упътването пък има 5 страници относно монтажа и нищо свързано настройките9XE9005

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,564
    #2

    Отговор: Досадно предупреждение за изключване на тв

    Бутон HOME и там най-отдолу "настройки", а опцията за енергоспестяване е пак там в "еко" (или нещо такова беше).

  4. Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Живее в
    Usa
    Мнения
    183
    #3

    Отговор: Досадно предупреждение за изключване на тв

    Благодаря ти svetlio1.Намерих го.До сега като натисна home ми излизаха някакви интернет страници и не съм предполагал че под тях ще е settings-a

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Досадно съобщение на Windows 7
    От Ifrit във форум Windows
    Отговори: 19
    Последно: 11-01-12, 12:26
  2. досадно съобщение
    От GMIR във форум Общ - софтуер
    Отговори: 9
    Последно: 22-10-09, 19:52
  3. Отговори: 2
    Последно: 15-04-07, 11:25
  4. WToolsA/S предупреждение
    От ivo80 във форум Windows
    Отговори: 1
    Последно: 14-07-04, 11:57

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе