Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 41
Like Tree8Одобрявам

Мнение за SONY 49XF8577

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2018
    Мнения
    13
    #1

    Мнение за SONY 49XF8577

    С оглед на бъдеща покупка на тв. Надявам се да пишат най вече тествали го реално модела. Интересуват ме минуси някакви констатирани ли са на модела.Ще се ползва и андроида ,за разни приложения на вече за гледане на разни IPTV и други ТВ през нета. . Там някакви проблеми ако някой е засичал.Как стои въпроса и с пускане на филми и субтитри директно от тракерите. Ако някой може го сравни и със PHILIPS 49us8503, като се колебая между двата модела. Почти с еднакви параметри, премиум, еднакви цени, с минимални разлики може би ... Четох че повечето веднага ще кажат "мани ги тея филипси" , но мисля, че всеки модел си им качества + и - . Интресуват ме минусите, плюсовете си ги пишат.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Sep 2018
    Мнения
    319
    #2

    Отговор: Мнение за SONY 49XF8577

    https://www.displayspecifications.co...ison/aad759c5a

    Като минус на сони е избиването на светли петна на черен фон "clouding" (също зависи и от съответната бройка) и тъй като няма локално управление на подсведката на тъмни сцени това се вижда. Всичко друго му е плюс особено за тази цена (може да се намери за малко под 1500лв.)!
    От филипса нямам впечатления но тъй като е с IPS дисплей clouding, ще е доста по изразен.

  4. Member Аватара на felipe
    Тук е от
    Apr 2007
    Мнения
    503
    #3

    Отговор: Мнение за SONY 49XF8577

    Аз съм с такъв телевизор, доволен съм. Единствения недостатък за мен е че като се гледа под по голям ъгъл картината изсветлява т.е. тв трябва да се гледа фронтално,но това е характерно за всички VA матрици. За гледане на торенти директно със субтитри си има приложения, кои добри, кои лоши, всяко със свои предимства и недостатъци. Иначе за филипса, сложна работа е сравнението, модела съвсем не е лош, амбилайта е супер, с IPS матрица е, значи няма да светлее под ъгъл. Не знам, единствения недостатък на филипса е, че е филипс. Та решението си е изцяло твое.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2018
    Мнения
    16
    #4

    Отговор: Мнение за SONY 49XF8577

    И аз съм с такъв тв, всичко ми харесва. Торенти гледам с коди без проблем до 5гиги всичко върви, за по големите ги свалям на компа и от там през коди пак ги гледам. Общо казано много съм доволен и андроида върви сравнително бързо.

  6. Member
    Тук е от
    Jan 2019
    Мнения
    283
    #5

    Отговор: Мнение за SONY 49XF8577

    Бе сравнително бързо, си е направо супер бавно. Едно лг за 400лв с web ос ши го убиййй.
    Този пост е редактиран от Nikito82; 25-01-19 в 19:02.

  7. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,399
    #6

    Отговор: Мнение за SONY 49XF8577

    С какво ши го "убий"

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jan 2019
    Мнения
    283
    #7

    Отговор: Мнение за SONY 49XF8577

    С функционалност минимум и нисък клас web os е по-бърз от тоя андроид

  10. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,399
    #8

    Отговор: Мнение за SONY 49XF8577

    Много е функционален.....
    С някакви вградени приложения.
    Който не знае как се работи с андроид, му е бавен така е.....

  11. Member
    Тук е от
    Jan 2019
    Мнения
    283
    #9

    Отговор: Мнение за SONY 49XF8577

    Ми напротив, работя с Андроид от както е излязъл, предиии мнооого години. Не виждам що се заяждаш ама карай. Вградени ли, че то можеш да си инсталираш. Когато на лг имах хбо го, андроид си мечтаеше и то години наред. Единствено и само коди е разликата в + на андроида. Сума плеъри за андроид които не функционират коректно, лг пускал ли си плеъра, няма няма, там всичко тръгва и от тел филм със суб. А на плеърите на андроида даже в една папка от сървър пуснат сериал, не пуска автоматично другата серия. Недей те така, имам и лг ама супер нисък клас и тоя топ на сони. Не казвам че е лош, но андроид като ОС на тв е много далеч от истината. И аз мога да кажа да много е яко нз си кво щот съм дал маса пара за андроид, ама не е баш така. Стига вече с "наше лошо няма" . Нека всеки които купува знае какви са недостатъците. Щото един нисък клас тв над 32" е повече от една минимална работна заплата,така че тв и техники тук са адски много пари, както и всичко останало де. Да не казвам, че при едни тръгва Коди при други 1000 гимнастики, за нещо супер лесно да инсталираш 5 добавки...

  12. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,399
    #10

    Отговор: Мнение за SONY 49XF8577

    Заяжданията ти си ги представяш, както и лошия андроид.
    Сички сме имали HBO GO но ти и това не го знаеш, др. неща няма какво да ти ги обяснявам не може да ги разбереш.
    Сравненията пак са ти неправилни андроид др. устойства и андроид тв разлика голяма.
    С една дума не разбираш, ако някой ден се научиш да работиш с тв. ше заговориш други неща.
    Приключих с отговорите.
    Този пост е редактиран от sony 1; 25-01-19 в 21:26.
    ronnie72 одобрява това.

  13. Member
    Тук е от
    Jan 2019
    Мнения
    283
    #11

    Отговор: Мнение за SONY 49XF8577

    Ех не разбирам, то няма кво да кажеш и не разбирам. Хахха
    И кво толкова има да можеш да работиш с Андроид тв, та то има 5 неща

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,399
    #12

    Отговор: Мнение за SONY 49XF8577

    Не си първия нито последния с подобни разсъждения при преминаване от корейските "тупалки" на андроид и след това коренна промяна с положителна нагласа към андроида.
    Затова няма как да ме разбереш докато сам не го осъзнаеш.
    Този пост е редактиран от sony 1; 25-01-19 в 21:51.

  16. Member
    Тук е от
    Jan 2019
    Мнения
    283
    #13

    Отговор: Мнение за SONY 49XF8577

    Аз ти казвам общ поглед над нещата. Дори с лг не се занимавам, просто го пускахбв спалнята вечер, но вече е в детската, така че... Корейски или не за по малко пари правят по функционален софт. Тва е истината. Просто андроид не е толкова юзерфрендли. Мене ме кефи да се ровя, не се оплаквам, но доста неща има да се барнат. Щото на първо място е тв. Казах всичко това човек да знае и да прецени кое му е приоритет.
    Нищо лично към никой, това че съм се вдопитвал до теб, не значи че не мога да разсъждавам и да изказвам мнение.

  17. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,399
    #14

    Отговор: Мнение за SONY 49XF8577

    Горния пост го прочети пак.
    Не става въпрос че не можеш да разсъждаваш в конкретния случай всеки новобранец мисли като теб.
    Нагледал съм се на същите постове като твойте,.

  18. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    914
    #15

    Отговор: Мнение за SONY 49XF8577

    Цитат Първоначално публикувано от sony 1 Виж публикацията
    Горния пост го прочети пак.
    Не става въпрос че не можеш да разсъждаваш в конкретния случай всеки новобранец мисли като теб.
    Нагледал съм се на същите постове като твойте,.
    Абе Sony 1 ти колко тв Сони си имал че стана такъв експерт.Аз съм имал тв Сони преди да се родиш и пак не изпадам в такава фенщина.Сони са имали винаги превъзходна картина - в ерата на Тринитрон ,конкурентите им и близо не бяха, ама си имат и съответните кусури.Да ти припомня ли как през 2017 с ъпдейта към Андроид 7 пратиха хиляди бройки към сервиза .Сам виждаш какво стана с многоканалният звук .HBO GO чак сега почна да работи като хората.И да ОС на LG работи по бързо .Сони в повечето случаи е по добрият телевизор и това е най-важното , но не изпадай в крайности.
    kerry1971 одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Мнение за SONY KDL-50W809C?
    От r4ptor във форум Sony телевизори
    Отговори: 284
    Последно: 17-05-23, 23:11
  2. Мнение за Sony KD49XE8077
    От MartinT във форум Sony телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 23-05-18, 00:33
  3. Мнение за SONY KDL-40W705CBAEP
    От dodo2000 във форум Sony телевизори
    Отговори: 7
    Последно: 22-11-16, 20:34
  4. Мнение за Sony KDL-40HX750
    От evgenito във форум Sony телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 23-12-12, 22:09
  5. Мнение за DVD Sony
    От pr0bl3m във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 0
    Последно: 16-11-08, 16:49

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе