Резултати от 1 до 2 от общо 2

KD-43XF7096

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Живее в
    ВТ
    Мнения
    629
    #1

    KD-43XF7096

    Имаше една таблица с подробни детайли на моделите от 2018, но не можах да я открия. Въпросите са:

    1) Матрицата на KD-43XF7096 дали е IPS или не? Displayspecifications.com казва, че е IPS, но съм засичал повече от 2 грешки при тях така, че не им вярвам напълно.

    2) На sony.bg прочетох, че в окомплектовката влизала и плоска стойка за стена (една дълга плочка), но в ТП казаха, че няма такова нещо. Дали има или не съм разбрал правилно? Иначе я "дават" за 100лв, което е леко пресилено за едно желязо.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Apr 2013
    Мнения
    410
    #2

    Отговор: KD-43XF7096

    Виж дали не е таблицата от тази тема:

    https://forum.setcombg.com/sony-%D1%...B8-2018-a.html

    В документацията в кашона на телевизора нямаш ли списък на включените неща?

    Какъв тип стойка търсиш? Аз взех една за 30 лв, съвсем проста (планка за стената и на нея закачени като с кукички две вертикални железа, държащи телевизора), не е трудна за монтаж, с която от стената до предния ръб на телевизора има около 80 мм, а самата стойка е 24 мм дебела. Не съм обикалял да търся по-прибрана, а и да има - най-много да го "прибера" с още 4-5 мм, което не ми е толкова важно. Доста широка е, т.е. позволява да местиш телевизора наляво-надясно след като вече планката е закачена, а по вертикалните шини има много дупки и можеш да ги местиш също нагоре-надолу.

    Ето линк към продукта: https://www.technomarket.bg/stoiki-s...ed-65-09116798

    Ето как изглежда:



    Все пак провери отново къде и какво си прочел, защото според сайта на Сони, окомплектовката включва единствено стойката за маса:

    Прикачени изображения Прикачени изображения
    Този пост е редактиран от ogi28b; 24-05-19 в 12:42.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе