Резултати от 1 до 3 от общо 3

Sony KD49-XG8096

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2014
    Мнения
    21
    #1

    Sony KD49-XG8096

    Здравейте, много се бях мераклисал на ново ТВ и много държах да е Сони (до сега бях с LG), имам проблем с него и питам за някакво решение или ще връщам тв-то. Излишно попитах консултантите дали ще стане те бяха убедени!
    Проблема е следния.... имам саунд бар LG и исках да го ползавам заедно със сонито обаче нещата станаха много дупотопни трябва да боряла с 2 дистанционни.
    Соунд бара ми беше закачен първо с блутуут за тв-то (LG) обаче малко му беше кофти звука и го включих с оптика и забравих за негото дистанционно всичко си контролирах от тв- то звук, вкл/изкл. само ме дразнеше че не може едновременно да свирят и тв--то и саунд бара ама не беше болка.
    Сега със сонито съм го закачил с оптика обаче усилването и намаляването трябва да го контролиран с другото дистанцинно (на системата).
    Имали някакъв начин да ги синхронизирам?
    Пробрах в менюто ама ми дава съвместими устройства съответно на сони и те гледам че са през HDMI.
    Какво да правя?

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    98
    #2

    Отговор: Sony KD49-XG8096

    Не си посочил модела на саунда , но щом не си пробвал през HDMI ARC явно нямаш.

    Изпратено от моят MI 9 с помощта на Tapatalk

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2014
    Мнения
    21
    #3

    Отговор: Sony KD49-XG8096

    Няма hdmi, 2 оптики блутут флашка и аукс.
    Оправих се през аукса, сега само вкл и изкл системата.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Избор между Sony 43XF8596, Sony 49XF8096, LG OLED55B8PLA и LG OLED55C8PLA
    От evgenigs във форум Sony телевизори
    Отговори: 80
    Последно: 16-10-19, 19:50
  2. Отговори: 3
    Последно: 05-08-16, 11:37
  3. Отговори: 10
    Последно: 20-12-13, 13:37
  4. Продавам уникална камера Sony NEX-VG10Е + Sony Vegas Pro 8
    От deannestorov във форум Приключили продажби
    Отговори: 44
    Последно: 09-03-12, 20:27
  5. Отговори: 2
    Последно: 26-09-07, 11:48

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе