Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 17 от общо 17
Like Tree2Одобрявам

TCL 65C845 мнения от личен опит

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2022
    Мнения
    48
    #16

    Отговор: TCL 65C845 мнения от личен опит

    Едва ли има 65' телевизор на който от 10 см да не се забелязват пикселите, има хора които твърдят че ги забелязват на телефони с fullHD резолюция, нищо че са 6'-7', какво остава за телевизори [emoji3]. Никой не гледа от такова разстояние телевизор дори и за монитор да го ползва...
    Ако пикселите са определен брой на кв.см, то на всички тв-та с еднаква резолюция и размер, не са ли еднакъв брой ?
    Обработката е друго нещо, там зависи от сигнала вече, и това че някой си гледа евроком или друга кабеларка със сигнал от миналия век, не е проблем на TCL според мен.

    Изпратено от моят SM-S916B с помощта на Tapatalk

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,120
    #17

    Отговор: TCL 65C845 мнения от личен опит

    Цитат Първоначално публикувано от BateB Виж публикацията
    Едва ли има 65' телевизор на който от 10 см да не се забелязват пикселите, има хора които твърдят че ги забелязват на телефони с fullHD резолюция, нищо че са 6'-7', какво остава за телевизори [emoji3]. Никой не гледа от такова разстояние телевизор дори и за монитор да го ползва...
    Ако пикселите са определен брой на кв.см, то на всички тв-та с еднаква резолюция и размер, не са ли еднакъв брой ?
    Обработката е друго нещо, там зависи от сигнала вече, и това че някой си гледа евроком или друга кабеларка със сигнал от миналия век, не е проблем на TCL според мен.

    Изпратено от моят SM-S916B с помощта на Tapatalk

    Не знам какво е, дали броя или размера или подредбата , но дори и не от 10 или 20 см дори и от по далеч се забелязваше, достатъчно че да ми направи впечатлениe.

    Kакто казах и в предишния пост, дори го обсъждаш с продавач консултанта, той се съгласи че има нещо нередно, защото ЯВНО се виждаше и отличаваше от другите телевизори, бе на " STORE /SHOP " режим и се джъткаха демо клипове на TCL с една жена с червена рокля на черен кон и т.н. но както каза колегата по горе може би е било проблем със по старите панели, сега да не е така , но от това което говори автора на темата и каквото беше снимал, много прилича на това което аз бях констатирал.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Отговори: 23
    Последно: 17-02-13, 14:12
  2. Toshiba RAS 107 SAV - E - личен опит?
    От MisterT във форум Климатици Toshiba, Carrier
    Отговори: 0
    Последно: 20-09-11, 19:11
  3. Опит за поезия...
    От Garu във форум Общ - софтуер
    Отговори: 5
    Последно: 15-05-06, 09:43
  4. Програма за личен състав.....
    От exorcist във форум Общ - софтуер
    Отговори: 1
    Последно: 20-10-04, 10:23
  5. Опит с @ на 2400+ ?
    От FearMe във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 11
    Последно: 07-07-03, 17:25

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе