Резултати от 1 до 3 от общо 3

TOSHIBA tl 938 DNLA

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Oct 2013
    Мнения
    2
    #1

    TOSHIBA tl 938 DNLA

    Здравейте Понеже съм нов потребител на форума имам въпрос относно DLNA връзката м/у моята Toshiba tl 938 и лаптопа ми .
    Направих един медия сървър с Win Media за да тествам работи ли и да започна да работи.
    Тук обаче възникна проблема със суб. и това всъщност е повода за да пиша - Докато ровех из нета попаднах на този форум който ми се струва изкл полезен и приятен за четене от хора които се интересуват от джаджи .
    И така поводът всъщност да пиша е че подкарах картината и субтитрите без да искам с wild media server но 1.-тук е проблема - осъзнах че сега през вградения плеър на телевизорът ми не мога да превъртам напред и назад .
    и 2-рия проблем е че нямам никаква идея как точно се поставят филмите в конкретна папка на wild media server .
    3-тия въпрос е има ли вътре в сърварът вграден плеър който да предава директно със собствен плеър картината към телевизорът от който да превъртам спирам ,увеличавам ,намаля субтитрите(тоест да се прави като как да го кажа директен стреийм през wild media server )
    Интересува ме и има ли някъде инструкция за работа с wild media server нещо като гайт с изображения и инструкция как се работи с него /добавяне премахване на филм поставяне на суб. и др.)
    Този пост е редактиран от Атанасов; 24-10-13 в 18:19.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #2

    Отговор: TOSHIBA tl 938 DNLA


  4. Novice
    Тук е от
    Oct 2013
    Мнения
    2
    #3

    Отговор: TOSHIBA tl 938 DNLA

    благодаря сег се прехвърлям там

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Toshiba RAS-B13N3KV2-E SUZUMI+ или Toshiba RAS-167SKV-E5
    От nanizealot във форум Климатици Toshiba, Carrier
    Отговори: 77
    Последно: 18-02-15, 14:08
  2. Toshiba 40TL938 - Toshiba Places !!!!! Help
    От kireto69 във форум Toshiba телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 10-03-14, 19:02
  3. mkv през DNLA
    От vandu във форум DLNA - медийни сървъри
    Отговори: 0
    Последно: 13-08-12, 18:23
  4. Препоръчайте Blu-Ray Player за FullHD 3D MKV през LAN/DNLA
    От rakim във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 4
    Последно: 25-06-12, 15:58
  5. Toshiba TOSHIBA 55WL863G или Sony KDL-55ex720
    От iskrens във форум Toshiba телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 24-12-11, 14:12

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе