TOSHIBA 40L3433DG
Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Тук е от
    Mar 2015
    Мнения
    6
    #1
    TOSHIBA 40L3433DG
    В брошурата на техното този телевизор пише, че е 100hz. Дали са реални и това ли е най евтиния вариант за 100hz 40" телевизор?. Благодаря предварително на знаещите. Не са излишни и мнения за нещо подобно на близки пари.
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,602
    #2
    Отговор: TOSHIBA 40L3433DG
    Да, този модел с реални 100 Hz. Но ще се въздържа от коментар относно модела...
  4. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    43,326
    #3
    Отговор: TOSHIBA 40L3433DG
  5. Senior Member
    #4
    Отговор: TOSHIBA 40L3433DG
    Хм, странна работа. Къде е сбъркано? В таблицата, постната от теб, пише, че 200 AMR отговарят на 100 Hz-ов панел.
  6. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Живее в
    Варна
    #5
    Отговор: TOSHIBA 40L3433DG
    400 AMR - 100Hz панел
    200 и 100AMR - 50Hz панел
    грешката е в мен - утре ще коригирам таблицата
    gurcayy одобрява това.
  7. Тук е от
    Mar 2015
    6