Резултати от 1 до 6 от общо 6

Lavasoft ili Buletproof

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    17
    #1

    Lavasoft ili Buletproof

    Здравейте,

    Имете ли впечатления, коя от двете програми е по-добра?

    Ползвах Booletproof и нямах проблеми, но ме дразнеше че запецва визуализацията от трей бара. Минах на Lavasoft - Ad-Aware но нещо се съмнявам че изобщо върши някаква работа (за никакви проблеми не предупреждава), от друга страна пък нямам проблеми с кукита и тям подобни...

    Та ... имате ли коментари и какви са те?



    Благодаря на всички!


  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    374
    #2

    Lavasoft ili Buletproof

    ad-aware-to e mnogo dobro i warshi strahotna rabota. samo che mu pravi redovno update. ne sam siguren, che razbiras tochno kakvo pravi, no go pozlwai redovno. sas sigurnost nqma da ti navredi



    mojes da go polzwas v kombinaciq sas spybot search & destroy

  4. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #3

    Lavasoft ili Buletproof

    Ако става въпрос за <font color="red">BPS Spy ware</font id="red"> <font color="blue">&</font id="blue"> <font color="red">Ad ware</font id="red"> в сравнение с <font color="red">Ad-Aware на Lavasoft</font id="red">, то прървата е много класи над втората, като същевременно върши и повече неща.

  5. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #4

    Lavasoft ili Buletproof

    Ползвах Lavasoft - Ad-Aware, но като открих BPS Spy ware & Ad ware, пробвах го и останах много очарован. Намира ми работи за които първата програма нищо не казва.

    Съгласен с мнението на ru-boy

  6. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,576
    #5

    Lavasoft ili Buletproof

    И аз като тебе, Pat. Ползвах Lavasoft - Ad-Aware, но като открих BPS Spy ware & Ad ware останах много очарован. Въпросното чудо ми изтри всички кукита, де що настройки и пароли имах из нета, както и заглавната ми страница и си сложи негова Мисля, че и двете могат да свършат работа, но ако ще махам нещо, то определено ще е второто. Нямам време от 4-500 резултата да разгледам кои ще ми трябват. То ако ще е така, за какво ми е програма - аз кукитата мога да си гиразглеждам и ръчно, за регистрите имам един толуб чистачки )

  7. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #6

    Lavasoft ili Buletproof

    @D3BEPP



    Това за което казваш е въпрос на настройки н асамата програма. Аз в началото така си "изчистих" системата [] , че след тва ми се наложи да я преинсталирам[xx(]. За това обаче не виновна програмата а задклавиатурното устройство [](както е в повечето случай). Следтова поразгледах из настройките размаркирах това-онова и постигнах желания резултат.

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе