Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 34

какво PROXY da polzwam

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    9
    #16

    какво PROXY da polzwam

    Иванчо, пак доказа че за нищо не ставаш, щом и една хубава обида не можеш да измислиш като хората ) Направо ме накара да се засмея на детинската ти обида, честно ти говоря имам чувстово че споря с 7 (седем) годишно момченце. Просто не си заслужа да ти обръщам повече внимание, надявам се и другите да ме последват.

    СБОГОМ, продължавай да си живееш в измисления от теб свят, само че като се събудиш някой ден СВЯТ ще ти се завие като разбереш колко далеч си от реалността.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    1,098
    #17

    какво PROXY da polzwam

    Е поне стигнахме до консенсус по въпроса че не трябва да се заяждаш с мене гледай си модния саит и рекламата на чорапогащи, но не се опитвай да даваш идеи за нещо от което понятие си нямаш и още по малко да ме обиждаш!!!!!!



    http://www.rootbg.com

  4. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,449
    #18

    какво PROXY da polzwam

    Иване,ти промени представите ми са тъпотия-направо потресаващо!

    Все си мислех,че все пак нещо знаеш,обаче тия направо безмислици,които приказваш...ми като си такъв разбирач що не обясниш на човека да съчетае Exchange server+Active directory,ами му пълниш главата с безмислици.

    Направо е гадно да обясняваш на някой нещо,което ти самия не разбираш-не се излагай.






  5. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    1,098
    #19

    какво PROXY da polzwam

    Abe DPetrov ti puk sega kakvi gi pleshtish kakuv exchange server kakva active directory kato si tolkova otvoren shto ti ne mu obiasnish kak se integrira moje i da razbere neshto moje da mu kajesh che ot komputur s duron shte stane chudesen server za bazi danni ili puk shto ne vzemesh v rabotata ti da posuvetvash shefa da minete serverite na AMD te nali sa po proizvoditelni puk i po stabilni mogat mnogo da se klokvat bachkat na otricatelna temperatura abe vuobshte ne moga da rabera zashto kato napisha otgovor na niakoi kak da si reshi problema pone dvama trima rabirachi shte pochnat da me oborvat kato vmesto da predlojat alternativen variant pluiat po mene bez dori da znaiat za kakvo stava duma...



    http://www.rootbg.com

  6. Member
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    725
    #20

    какво PROXY da polzwam

    Ivan: Сайта ти хич не работи, вземи го пооправи, или ми дай линк точно до MS ISA server, аз се пробвах от сайта на майкрософт да го дръпна ама ми иска регистрация и кредитна карта. от там научих че ми трябва и серв.пак.1 или по-голям, засилих се да смъквам ама 100 мб беше някъв серв.пак. нетуорк, с адвансед сървар съм, него ли трябва да дръпам, ако имаш линк към някой друг СП2 който е по-малък и ще ми свърши работа давай. четох тука някъде за СП3 ама като не ме интересуваше не го дочетох ако има такова дай направо него.

    За сега благодаря за всичко.



    За останалите: стига сте се заяждали, напълнихте форума с глупости, призовавам Админа да поразчисти. на някой ако не му харесва това което пише иван да не го чете, все пак за мен го пише човека. Вярно всеки си има мнения и те се различават, но ще е по-добре ако си изкажете мнението ПО ТЕМАТА. От време на време се налага и да се критикува, но този път прекалихте, много се отклонявате от темата :+)

    В момента съм се абонирал за нея и получавам sms-и че съм получил отговор, отивам отварям и какво да видя, НЕ е за мен.




  7. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    3,218
    #21

    какво PROXY da polzwam

    А-а-а за триенето не съм съгласен - форума ме кефи точно, щото модераторите наказват най-много със заключване (така е по-правилно според мен). При това заключват когато двете страни са горе-долу на равен резултат.

    По темата - досега не се бях изказвал, щото не съм виждал програмата, за която говори Ivan. От прочетеното дотук обаче оставам с впечатлението, че си се засилил да я слагаш, но няма да я харесаш -

    тоя сървър очевидно е с доста повече настройки от wingate, а ти каза, че не щеш wingate, щото се конфигурирал трудно...

    Ivan да каже така ли е - предполагам, че е ползвал и wingate?







    __________________

    <u>VOICE IN YOUR HEAD!</u>

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    1,098
    #22

    какво PROXY da polzwam

    ivo80 nachi v momenta saita mi raboti samo che vinagi e na max natovarvane, stava vupros za ftp servera na web servera shte ti napravia dir ot koiato da si drupnesh service pac 2 i isa server trail + demonstracia za instalirane i configurirane:

    http://www.rootbg.com/isaserver



    http://www.rootbg.com

  10. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    954
    #23

    какво PROXY da polzwam

    <font size=4><font color=red>Uvajaemi Useri, temata e mnogo interesna, i zaslujava vnimanie, obache izkazvaneto i upotrebata na necenzurni dumi i izrazi e nedopustimo. Nezavisimo ot slovesnite prerekania, koito sashtestvuvat m/u vsichki nas, nikoi ot postoiannite potrebiteli, ne si pozvolizva takiva izrazi!!! Izkazvania po tozi nachin ne doprinasiat za nishto drugo, osven za pokazvane na nivoto na lichna kultura, za tova, i poradi spazvane na niakakvo vazpitanie i blagoprilichie, mnogo molia tova za v badeshte da ne se povtaria.</font id=red></font id=size4>



    C++

    <center></center>

    <center>http://www.UniBG.org</center>

    <center><font color=blue>#whistler</center></font id=blue>

  11. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    1,098
    #24

    какво PROXY da polzwam

    <BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>

    А-а-а за триенето не съм съгласен - форума ме кефи точно, щото модераторите наказват най-много със заключване (така е по-правилно според мен). При това заключват когато двете страни са горе-долу на равен резултат.

    По темата - досега не се бях изказвал, щото не съм виждал програмата, за която говори Ivan. От прочетеното дотук обаче оставам с впечатлението, че си се засилил да я слагаш, но няма да я харесаш -

    тоя сървър очевидно е с доста повече настройки от wingate, а ти каза, че не щеш wingate, щото се конфигурирал трудно...

    Ivan да каже така ли е - предполагам, че е ползвал и wingate?







    __________________

    <u>VOICE IN YOUR HEAD!</u>


    <hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>



    Da polzval sum wingate i nastroikite mu sa malko oburkani za nezapoznat user koito predi ne e rabotil s nego... Pri ISA sushto ima mnogo nastrioki koito triabva da se napraviat v zavisimost ot tova kakvo iskash da polzvash kato funkcionalnost ot nego. Imam v predvid che v kombiniran rejim na proxy and firewall nastroikite sa mnogo no ako se instalira samo v cache rejim togava ima samo 3 nastroiki koito sa neobhodimi za da raboti.... osven tova nishto ne prechi dokato se zanimavash s konfiguriraneto na proxy servera clientite da si minavat directno prez rootera bez da polzvat proxy tova dava vreme na tozi koito go konfigurira da experimentira .....



    http://www.rootbg.com

  12. Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    160
    #25

    какво PROXY da polzwam

    Ivan: zaintriguwa me s towa proxy , imam samo 2 wyprosa:

    1. Kolko kesh imash na wyprosniq server deto ti raboti proxyto i moje li da se raboti na taq mashina ili pri rabota na proxyto se dyrji kato 286 (ama chesno mi otgowori pls!)

    2. Kazwash che go imalo trial na rootbg.com (ne moga da prowerq zashtoto ot mnogo wreme nasam wyobshte ne moga da se wredq da naprawq uspeshna zaqwka), ima li krak za nego?

    3. Shte si pozwolq da te poprawq malko (ne se zasqgai toq pat):

    kogato goworish za routing ili rutirane (ako go kajem na kirilica s latinski bukwi) ne kazwai (moje i na maitap taka da go pishesh de) na seriozno "rootirane" ili "rooting" zashtoto towa oznachwa neshto sywsem drugo. Chelite znaqt za kakwo goworq - "rootwane" e da pridobiesh Root prawa na nqkoq mashina t.e chrez hack da stanesh administrator na neq.





    Kum SETCOM-ci:

    Towa deto ste go naprawili da se zamenqt razni potencialni "mrusni" dumi w postingite s * e MNOGO typo! Dokato razbera kakwo e ***otiata i drugi takiwa mi se _E_B_A MA_MA_TA ! Dobre che beshe postinga na Dr.Ross che ot "upotr***ta" zagrqh :-)

    Wmesto da nablqgate na administraciqta po-dobre nablegnete na optimizaciqta che mnogo bawno se zarejda.


  13. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    1,098
    #26

    какво PROXY da polzwam

    google proxyto na windows 2000 se integrira tiasno s rooting and remoat access i ako niamash poveche ot 200 zaiavki v secunda vuobshte ne tovari mashinata znachi na pentium 3 600Mhz cpu usage 2%-5% kato smiatame che na nego ima FTP server Web server dns proxy + 50 irc bota i t.n moga da si zapisvam diskove na taia mashina bez problem da si igraia na igri i t.n pamet 384Mb imam v momenta i mi stiga idealno malko sum zle s diskovoto prostranstvo 60GB ne stigat za tolkova mnogo software imam i 10GB cache na proxyto znachi na diagramata proxy servera mi spestiava okolo 30% bandwidth a ako napravia malko optimizacii da keshira nai izpolzvanite saitove v chasovete ot 4h do 7h shte se digne do 50%..

    Crack za nego ima vij v http://www.cracks.am

    za ftp servera ne moga da ti pomogna prosto zashtoto kapaciteta e zapulnen na 100% nonstop vinagi ima 20usera koito tochat a niama interes da uvelichavam skorostta poneje shte me floodnat...

    Za ivo80 sum slojil proxyto na web servera http://www.rootbg.com/isaserver/ taka che i ti mojesh da si go drupnesh ot tam.......



    http://www.rootbg.com

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    1,098
    #27

    какво PROXY da polzwam

    google kakto sum si krustil saita rootbg imam v predvid treti variant ne tezi dvata deto gi kaza poniatieto e systemroot koeto kombinirano s bg bi triabvalo da se razbira bulgarian peering root dir...



    http://www.rootbg.com

  16. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    327
    #28

    какво PROXY da polzwam

    AHEHAEHAEAEHAEH.. google me razbi...!!!!

    E_B_A SI MA_MA_TA!!!!!!

    E_B_A SI IA!






  17. Member
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    725
    #29

    какво PROXY da polzwam

    Подкарах Routing-a, честно казано по-лесно нещо от това не съм вижадал скоро, пускам си го и то се инсталва самичко има си Wizard и не ми се налага да бутам нищо, освен да изключа Int. conn. sharinga



    Довечера мисля да инстална SP2 и ISA server-a. Обаче не ми стана ясно с него мога ли да си засичам трафика от доставчика към работна станция, и не ми се брой и трафика който правя примерно като слушам mp3-ки от харда на сървара.


  18. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    1,098
    #30

    какво PROXY da polzwam

    Isa servera ima diagrama na koiato ti pokazva koi client kolko zaiavki e podal kum nego i kakuv transfer e napravil..

    Ako iskash da otchitash trafika na otdelnite rabotni stancii kum internet shte triabva da go napravish s paroli taka vseki user si ima parola i mu se otchita trafika...

    sled kato napraish instalaciata i konfiguriraneto na ISA triaba da zatvorish port 80 za da ne te mamiat klientite kato minavat directno bez da polzvat proxy...



    http://www.rootbg.com

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Proxy за зле-та
    От MrMyr във форум Windows
    Отговори: 2
    Последно: 15-01-07, 15:58
  2. Proxy
    От tristen във форум Мрежи
    Отговори: 17
    Последно: 23-07-06, 16:59
  3. proxy
    От major във форум Мрежи
    Отговори: 1
    Последно: 21-10-03, 14:49

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе