Резултати от 1 до 2 от общо 2

Нужни или ненужни са някои от директориите в win-a

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    23
    #1

    Нужни или ненужни са някои от директориите в win-a

    Имам следното питане, което е от чисто любопитство, нямам никакъв проблем, просто се интересувам. Аз съм с XP SP2 някаква неофициална версия. Бях си сложил на автоматичен ъпдейт, и днес поглеждам че смъквам някакъв ъпдейт вече 4-5 часа, влизам в на Майкрософт сайта и гледам че от там имам за ъпдейтване СП2 еди какъв си релиис. Спрях го защото ми се стори ненужно да имам 2 бр. СП 2. После видях че директорията на win-a ми е станала по-голяма, предполагам е от това че бях смъкнал вече 40 % от ъпдейт-а. Забелязах една страна директория Software Distribution, и вътре 400 Мб и директориики ЪПДЕЙТ.

    Дали това е някаква темп директория на всички ъпдейти които съм си смъквал, и дали ако я изтрия ще си повредя компютъра. И още едно питане, имам и няколко директории Uninstall Service pack, i Uninstal KB ***** и цифрички на отделни ъпдейти, тях може ли да ги изтия защото и те са към 400 Мб

    Предполавам всички ще кажете, " НЕ ТРИИ НИЩО КОЕТО В В ДИР. WINDOWS" и аз ще ви послушам, но ако някои има допълнителна информация отностно какво представляват всички тия неща ще съм му задължен

    Благодаря ви предвартелно

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #2

    Нужни или ненужни са някои от директориите в win-a

    тези две директории не би трябвало да ти направят проблеми ако ги изтриш, за Software Distribution не мога да ти кажа със сигурност но онези които започват със Uninstal.... можеш да си ги изтриеш освен ако не смяятап да деинсталваш пачовете коетое малко мазохистично.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 14
    Последно: 22-06-12, 10:15
  2. Какви и колко AP-та са ми нужни ?
    От rado_boy във форум Мрежи
    Отговори: 9
    Последно: 12-02-09, 23:49
  3. Какви настройки са нужни за Firefox
    От bushy във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 07-11-05, 13:14
  4. Отговори: 9
    Последно: 10-01-03, 17:42

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе