Резултати от 1 до 8 от общо 8

Откъде мога да си видя....

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2004
    Мнения
    143
    #1

    Откъде мога да си видя....

    Откъде мога да си видя температурата на процесора?Дъното ми е GA-8IE.Влизах в BIOS,но нищо не видях.Инсталирах си SpeedFan,но ми показва 0 градуса!?Отнякъде да не ми е забранен мониторинга?Едно приятелче идва де съ прай на спец,но и то съ несправи.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    86
    #2

    Откъде мога да си видя....

    Ами, няма да можеш. Доколкото видях от сайта на Гигабайт твойто дъно няма поддръжка на хардуерен мониторинг, т.е. не можеш да следиш температура, напрежение и някои др. параметри на с-ма си. Съжалявам []

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2004
    Мнения
    143
    #3

    Откъде мога да си видя....

    И ся как шъ разберем ко става у конзолата?

  5. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #4

    Откъде мога да си видя....

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">И ся как шъ разберем ко става у конзолата?



    <div align="right">Originally posted by Tyna*-*28/06/2004*:* 19:22:50</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Значи, мой чиляк ко стаа у конзолатя нее уажно. Ша да зиемеш да си купиш ина ънжиклама с сондичка де ( термодойка) и ша му га турииш напрао на процесоро отдире. ама с вазелинче таковата, силокон де, и тагаш ша разбереш дали муй топло.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2004
    Мнения
    143
    #5

    Откъде мога да си видя....

    Lupus, радвам се,че най-насетне си показа фасадата.Така те искам-ко ми съ прайш на умник до ся!Мислех,че е от годинките ама генетично ша е.Ай със здрави оди!

  7. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #6

    Откъде мога да си видя....

    <font color="blue">И аз се радвам, че намерихме езика, на който се разбираме. И не се притеснявай, не е генетично, лекува се. При мен е вследствие на възпитателни и образователни проблеми, вследствие на тежко прекаран социализъм на младини.</font id="blue">[:D]

    <font color="red">Peace!</font id="red">



    Сега сериозно. Горното, макар и написано така е вярно и е единствения начин да разбереш дали има критични температури на процесора и дънната платка. Използва се мултицет със сонда за мерене на температурата. По-скъпи са от простите модели, но можеш да вземеш назаем от някой приятел или от сервиз. Добре е такова измерване да се прави при пълно натоварване на машината през тия горещи дни, за да имаш представа дали се достигат граничните стойности.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    2,042
    #7

    Откъде мога да си видя....

    Използва се мултицет със сонда за мерене на температурата. По-скъпи са от простите модели

    <div align="right">Originally posted by Lupus*-*29/06/2004*:* 09:08:06</div id="right">

    [/quote]

    В "Конрад" сега "Щайнбергер" простите са по 5-6 лв . , а с термодатчик за измерване на температура по 9-10 лв.Преди седмица гледах цените.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2004
    Мнения
    143
    #8

    Откъде мога да си видя....

    Благодаря за помоща вкл. и на Lupus!

    Lupus,възприемай ме такъв какъвто съм-букета е хубав когато е разнообразен.Не смятам да си променям стила-важното е да не обиждам участниците и да се изразявам разбираемо.Ти реагира на стила ми и това ме изнерви.Извинявай ако съм попресолил някое писание.Форума може и да ни сприятели-всичко зависи от нас.Живота е толкова кратък за да се караме!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 3
    Последно: 08-12-10, 18:59
  2. откъде мога да си купя кабел S/PDIF ?
    От kiroslavov във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 2
    Последно: 26-11-10, 22:36
  3. Отговори: 6
    Последно: 08-03-06, 00:03

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе