Резултати от 1 до 2 от общо 2

SP2 ли ми прави номера или нещо друго

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2004
    Мнения
    121
    #1

    SP2 ли ми прави номера или нещо друго

    Ето каква е ситуацията накратко.Сложих си SP2 и вичко си беше ок, но онзи ден, когато исках да изтрия един файл натискам с десен бутон на мишката и просто си ми crash-на Explorer-а.Отварям му Task Manager-а му давам край на задачата и затваря Explorer-a продължава да работи компа.Но аз го рестартирах за всеки случай и отново на каквото и да дам десен бутон ми забива.Ако е икона от десктопа забива цялото PC.Интересното е, че когато отворя BSPlayer и му дам Open от там мога да отварям менюто с десния бутон на мишката и си трия файловете.Преинсталирах драйвера на мишката за всеки случай, но пак така.Ако пробвам с клавишна комбинация например да копирам ( Ctrl+C ) също ми забива. Някой път се оправя и работи.Минах под друг юзер на компа и там не ми се случи цял ден. казаха ми, че можело да бъде от една игра, която бях сложил наскоро и затова я изтрих, както и от регистрите. Естествено не помогна [!]Помислих да не е Spyware или вирус, но не е. Много смахната работа, нали![xx(]. Много ви моля <u>помогнете</u> вече направо се побърках[!][}][]. Благодаря предварително на всички помогнали!!!!!!!!!!!!!!!!

  2.  
     
  3. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #2

    SP2 ли ми прави номера или нещо друго

    Създай си юзера наново. Този който ти прави проблеми го изтриваш.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. ТЕРМОСТАТ ЗА СМЯНА ИЛИ .....НЕЩО ДРУГО ?
    От burmat във форум Ремонт и сервиз - Хладилна техника
    Отговори: 6
    Последно: 17-05-13, 18:15
  2. Сanon SX 500 IS или нещо друго
    От valga във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 5
    Последно: 17-03-13, 22:32
  3. Отговори: 0
    Последно: 30-10-10, 15:44
  4. And the Winner is ... Смях или пък друго нещо ;)
    От Inspire във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 3
    Последно: 05-01-05, 11:01
  5. Вирус или нещо друго ?!
    От Lazy Dog във форум Windows
    Отговори: 12
    Последно: 14-12-04, 19:32

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе