Резултати от 1 до 4 от общо 4

Agobot ме разби

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2004
    Мнения
    39
    #1

    Agobot ме разби

    Win98 ми пострада от W32/Agobot.Сега в windows\temp имам неизтриваеми папки и файлове с общ размер 40 Gb при 30 Gb диск.Изтеглих тулче , което премахна червея,но папките останаха.Под MS-DOS,CHDSK,нищо,дори online скенери забиваха.Качих диска на друг комп,не стана.С КNOPPIX 3,4 дали има шанс,да ги махна.Под dos имената на файловете приличат като смеещи се лица.Споделете опит,не искам да форматирам,Win-а си работи,процесора не се товари.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #2

    Agobot ме разби

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Win98 ми пострада от W32/Agobot.Сега в windows\temp имам неизтриваеми папки и файлове с общ размер 40 Gb при 30 Gb диск.Изтеглих тулче , което премахна червея,но папките останаха.Под MS-DOS,CHDSK,нищо,дори online скенери забиваха.Качих диска на друг комп,не стана.С КNOPPIX 3,4 дали има шанс,да ги махна.Под dos имената на файловете приличат като смеещи се лица.Споделете опит,не искам да форматирам,Win-а си работи,процесора не се товари.



    <div align="right">Originally posted by profruit*-*29/08/2004*:* 01:20:27</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Щеш, не щеш - май ще трябва да форматираш. Имал съм такива папки - дори и Norton Disk Doctor не може да ги оправи. Прехвърли си информацията на друг диск (или по-важното - на CD's), форматирай и инсталирай наново...




  4. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2004
    Мнения
    39
    #3

    Agobot ме разби

    Закачих диска на компютър с инсталиран WinXP .Зададох в свойства на диска-> инструменти->проверка за грешки двете опциики.Рестарирах.След 35 мин ( време колкото да преинсталирам Win )

    проверка,папката бе изчистена.Форматирането се размина,май .

  5. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #4

    Agobot ме разби

    Много е възможно да имаш пак проблем с диска, а именно:

    - да се появяват постоянно кръстосано клъстри

    - да не разполагаш с целия размер на диска

    - да ти се губи информация, като резултат от първите две причини



    По добрия вариант е да форматираш и инсталираш наново. Провери за проблеми с fdisk на опция 4, където дава информация за дяловете на диска и виж дали разполагаш с целия дискили с част от него.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Малък самолет се разби в сграда в Ню Йорк
    От DarkRose във форум Коментирай новина
    Отговори: 1
    Последно: 12-10-06, 00:22

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе