Резултати от 1 до 13 от общо 13

daite link za Easy cd cr. 5.1 ???

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    337
    #1

    daite link za Easy cd cr. 5.1 ???

    daite link za Easy cd cr. 5.1 ???




  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    1,098
    #2

    daite link za Easy cd cr. 5.1 ???


  4. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    337
    #3

    daite link za Easy cd cr. 5.1 ???

    kade tam?




  5. Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    616
    #4

    daite link za Easy cd cr. 5.1 ???

    На този сървър няма Easy CD Creator 5.1. Има само неква стара версия 5.0, която не върви под ХР.



    BROUGHT TO U BY MSAN

  6. Member
    Тук е от
    Sep 2001
    Мнения
    318
    #5

    daite link za Easy cd cr. 5.1 ???

    spoko

    tegli si starata versia 5

    updateni ia do 5.02b i posle slagash update sa XP

    ima si gi na roxio.com

    a za teb mitak, linka probva li go, deto ti pratih? ))



    no pain - no gain

  7. Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    561
    #6

    daite link za Easy cd cr. 5.1 ???

    Що се мъчите с тоя крейтор. Да не сте фенове на известната хеви-метъл банда от близкото минало??? Ха-ха. Мани го, боклук. Нерото 5.5.5.1 е ултра яко. ХР му е второто име...



    _________________

    A Steve Morse Fan!!!

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    337
    #7

    daite link za Easy cd cr. 5.1 ???

    mi ne che sam mu mnogo goliam fen ama teglih go ot edno ftp i mi ostanaha 30-40 mb i go spriaha :((




  10. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2001
    Мнения
    99
    #8

    daite link za Easy cd cr. 5.1 ???

    napylno sam saglasen s Baby Thomas

    Roxio ne vi li zvu4i malko pedalsko)))

    kolko go my4ih da go polzvam i pak na Neroto se vyrnah

    lesno, byrzo i intuitivno

    ne vi trqba druga programa za burnwane

    ako neroto ne moje da naprawi neshto zna4i po prinzip ne moje da stane tova neshto






  11. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    347
    #9

    daite link za Easy cd cr. 5.1 ???

    NERO-то e на светлинни години пред EZ-та всекакви. A за каквото не върши работа - има CloneCD и CDRwin.




  12. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #10

    daite link za Easy cd cr. 5.1 ???

    аз си ползвам winoncd3.8 - мн стабилна работа. easy-то е пълен т...к! уупс значи по едно и също време съм имал winoncd, clonecd, ashampoo и още някаква за правене на аудио диск от mp3 и всичко бач без проблеми. рекох да си сложа поддръжка на directcd - ядец! нямал съм supported drive! а на site-a на roxio си пише, че nec 12/10/32 е! наложи се да махна всичко, за да тръгне тъпия боклук!



    това се случва вчера следобед. за тази вечер съм планирал да тропна отгоре му winoncd-то, nero-то и clonecd-то! ако откаже да работи - много здраве на тъпия adaptec и directcd-то, нали мога го чета, нямам работа да пиша у нас върху подобно форматирана подложка.



    от nero-то нямам конкретни впечатления, само го мернах за 3 мин вчера. ще го пробвам, ще видя. само едно нещо изрично погледнах в него - инфото за поддържаните формати и прочие инфо за записвачката - постно, постноооо winoncd-то вади цял екран с възможните поддръжки с checkbox-ове - тука има, тука няма - чиста работа! ще видим довечера кой ще бъде новия фаворит




  13. Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    616
    #11

    daite link za Easy cd cr. 5.1 ???

    1. Инсталирах го този Easy CD Creator 5, и след рестарта тръгна системата само на Last Known Good Configuration, правете си изводите. В мрежата се предлага напълно сносен версия 5.02б, само 160 МВ е.

    2. Съгласен съм с Бейби Томас! Нерото е ултра програмка за драскане на цд-та, а ако искате да имате и най-защитените цд-та копирани, BlindRead и Blindwrite. Туй то...



    BROUGHT TO U BY MSAN

  14.  
     
  15. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #12

    daite link za Easy cd cr. 5.1 ???

    и така, winoncd върху easy cd creator бачка. довечера слагам nero 5.5.5.1. да го видим и него.



    обаче easy-то е егати тъпотията! не мога да си махна разните тъпотии от пакета след първоначално пълно инсталиране! добре обаче, че могат да се изтрият директно директориите, без това да пречи на direct cd-то не че толкова ми трябва, ама въпросът винаги опира аз или той амаха!



    p.s. blind... откъде?




  16. Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    616
    #13

    daite link za Easy cd cr. 5.1 ???

    www.blindwrite.com или нещо от сорта. На Сетком има една от версиите. Програмата е напълно съвместима с ХР и драска като луда. За пример: надраска ми дори скапан имидж на първия диск на AvP 2. Е верно, цд-то не се четеше, ама нали го драсна.



    BROUGHT TO U BY MSAN

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Рутер TP-LINK WR740N или D-LINK GO-RT-N150
    От rodrigo във форум Мобилни устройства
    Отговори: 1
    Последно: 09-12-13, 11:25
  2. daite link za no one lives forever 2
    От geniusloki във форум ИГРИ
    Отговори: 3
    Последно: 11-11-02, 14:06
  3. Daite link za Red Alert 2 Yuri's revange
    От mitak във форум ИГРИ
    Отговори: 5
    Последно: 07-11-01, 22:58

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе