Резултати от 1 до 5 от общо 5

Проблем с XP

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    23
    #1

    Проблем с XP

    Здравейте имам следният малък но дразнещ проблем,

    Токущо си преинсталирах win XPобаче от бързане съм го сложил в D устройство, не прави проблеми ,ама ме дразни да е там. Има ли някаква програма или хитринка да го преместя на C-то . Благодаря предварително

  2.  
     
  3. silverfox
    Guest
    #2

    Проблем с XP

    Кратко и ясно: Тс. [8D]

  4. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    40
    #3

    Проблем с XP

    С Partition Magic да си поиграеш можеш,

    но до silverfox след време пак ще стигнеш

    Давай Сначале Setup free

  5. Novice
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    5
    #4

    Проблем с XP

    опитай първо от control panel -> administrative tools -> computer management -> да си смениш буквата "D" на "C", преди това ще трябва да освободиш "С" съответно.

    после с Ghost си правиш имейдж на бившето "D", пляскаш имейджа на първия партишън.

    boot-ваш от CDто на XP и му влизаш в repairy console или нещо такова беше, там пишеш fixboot



    .. тва ми идва на идея като теория, не съм го пробвал [?] [)]

  6. Novice
    Тук е от
    Jul 2004
    Мнения
    6
    #5

    Проблем с XP

    Мисля, че както казва Dart2 ще стане. Само че доколкото се сещам при използването на тази конзола ще ти иска администраторска парола (а не дай си боже и стартъп диск). За да не си усложниш повече проблема, можеш да използваш една от опциите при самата инсталация на уиндоуса. Още в началото ти дава няколко възможности- да го инсталираш на посоченото място, да изтриеш посочения партишън и да repair- неш съществуващия Win. Като използваш последното поправяш Win-a и всички настройки- драйвери и т.н. си остават.По този начин си спестяваш писането на пароли и каквото и да било, но пък цялата процедура отнема около 30- 40 минути! Така, 4е- решаваЙ си сам!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе