Резултати от 1 до 6 от общо 6

Копиране на поща

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    897
    #1

    Копиране на поща

    Дали е възможно , когато имам съхранена стара поща(Outlook Express) , да я копирам върху новата и да мога да я прочета естествено.Например когато се опитам да копирам Inbox от старата ми предлага естествено да замени старата с новата (да изтрие това което ми е в момента в Inbox) , а когато сменя името на фаила за да не пита за замяна , въобще не мога да видя Inbox 2 например.

    Не знам дали ме разбрахте , доста се уплетох май , но все пак ако някой има идея по въпроса , моля да я сподели.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    897
    #2

    Копиране на поща

    А забравих , ако има значение Windows - а е ХР.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    1,395
    #3

    Копиране на поща

    Use built in EXPORT/IMPORT features

  5. Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    957
    #4

    Копиране на поща

    Виж темата:

    http://www.setcom.bg/news/forum/topi...TOPIC_ID=14169

    Освен това си поиграй да разучиш как вградените в Outlook инструменти ти позволяват да решиш въпроса си. Четене на Хелпове му е майката!

    С просто копиране не става.

    Успех.

  6. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    704
    #5

    Копиране на поща

    Ако въобще правилно съм разбрал проблема, ето едно предложение:

    в Outlook Express > Tools > Options. Там има страница Maintenance, а там - Store folder. Променяш пътя да сочи към новото място с новите (стари) съобщения, при което той пита искаш ли да ги запазиш. Отговаряш "Да", рестартираш OE и при следващото му стартиране би трябвало всичко да е наред. По същия начин можеш да поддържаш и повече от две местоположения с писма и съобщения и да ги въртиш както искаш, само трябва да рестартираш програмата междувременно.

    Надявам се да съм помогнал.

  7. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    897
    #6

    Копиране на поща

    Благодаря за отзивчивоста , не съм обяснил точно какво искам явно , но се оправих.Просто исках да прочета само едно старо съобщение и с просто копиране прочетох съобщението и после върнах старите.

    Информацията от вас както винаги е от полза за научаване на някои нови за мен неща , така че още веднъж благодаря на всички.

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. копиране на DVD
    От mikk във форум Общ - софтуер
    Отговори: 10
    Последно: 17-07-06, 16:28
  2. Копиране на диск
    От iovkito във форум Общ - софтуер
    Отговори: 6
    Последно: 29-09-05, 21:09
  3. Въпрос за копиране?
    От saint056a във форум Общ - софтуер
    Отговори: 4
    Последно: 04-06-04, 12:15
  4. Копиране на цял HDD
    От McTailer във форум Linux
    Отговори: 3
    Последно: 06-01-04, 11:52
  5. копиране на DVD
    От blue във форум Общ - софтуер
    Отговори: 3
    Последно: 11-11-02, 22:29

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе