Резултати от 1 до 12 от общо 12

РLEASE - pomogneteeeeeeeeeeeeeee

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    6
    #1

    РLEASE - pomogneteeeeeeeeeeeeeee

    Imam edin problem i ako nqkoi moje da pomogne shte sum mu mnogo, ama mnogo blagodaren. Ta...



    Kak moga da zabranq v WinXP (home edition) boot sus F8 (safe mode s conzola naprimer?)



    Toest kak da zabranq F8???

  2.  
     
  3. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #2

    РLEASE - pomogneteeeeeeeeeeeeeee

    http://www.setcom.bg/news/forum/topi...rchTerms=ntldr



    опитах се да си намеря по дисковете модифицирания ntldr, но нещо не го виждам... все някой тук го пази....

  4. Novice
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    6
    #3

    РLEASE - pomogneteeeeeeeeeeeeeee

    e da ma mai nikoi go ne pazi ;-(((

    ta se pak kak moga sam da go modificiram (sry ako vuprosa e tup) ma naistina mi trqbva........

  5. Novice
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    6
    #4

    РLEASE - pomogneteeeeeeeeeeeeeee

    HUM...

    AKO TRQDVA DA BUDA TOCHEN - MAI NE SUM MOMCHENCE...



    DISABLE NA F8 MI TRQBVA ZA DA SPRA NEPRIQTNI CHICHKOVCI DA SI SUZDAVAT USERI CHREZ SAFE-MODE (CONZOLA - CONROL PANEL)

    I DA PRESKACHAT SECURITY SHELL-A...



    TA, CHICHO, AKO ISKAM MOGA I DA NE PISHA NA KIRILICA, MAKAR CHE SUM PROCHEL DOBRE PRAVILATA ZA FORUMA.



    MEJDU DRUGOTO - MOJE I DA NE SUM OT bg, A?



    ILI I TOVA NE SE TOLERIRA...



    SUJALQVAM I SE IZVINQVAM ZA NE-TOLERANTNIQ SI TON, NO BIH SE RADVAL I OCENIL PO DOSTOINSTVO, AKO NQKOI MI OTGOVORI PO SUSHTESTVO...



    БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО НА ВСЕКИ ДРЪЗНАЛ ДА ОТГОВОРИ...



    МИР ВАМ!!!!!

  6. Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    957
    #5

    РLEASE - pomogneteeeeeeeeeeeeeee

    Ха, ако не си момченце, май лошо владееш български език, поне писмено.

    Твърдението ти, че не си от БГ не издържа, ясно е защо....

    Но за толкова години в Нет-а и в този форум за пръв път виждам потребител(-ка)(-че) на третия си пост да крещи с главни букви. И то на латиница. Пък и ако да се опитва да се извинява.

    Да беше си написала извинението за нетолерантния си тон на кирилица... По-можеше да мине!

    Пък и ако беше толкова печена, досега да си намерила това от което имаш нужда, вече и FearMe и аз ти дадохме достатъчно информация.

    Ненапразно дядо Вазов е казал:

    Чети: а, б .

  7. Novice
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    6
    #6

    РLEASE - pomogneteeeeeeeeeeeeeee

    На FearMe благодаря, защото наистина ми даде отговор, макар че по-скоро исках да НАУЧА как бих могъл (и дали бих могъл) през BIOS. Тоест бих се радвал да не инсталирам някакви приложения....



    Колкото до Кирилици и Латиница (и двете се пишат с главни букви - нали?!?) виж под "Message Icon" пише "Note:Please read the Forum Rules before posting".

    Та (кратка форма на "така"- виж речник на Българския език) никъде не пише, че трябва задължително да се пише на Кирилица.



    Послеслов: Вярвам, че нямаш нищо общо с Иван Вазов, камо ли да си му внук....

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    6
    #7

    РLEASE - pomogneteeeeeeeeeeeeeee

    УФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФ



    SRY. за топика и въобще за загубенето време (май само мойто, деде, деденце)....

  10. Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    378
    #8

    РLEASE - pomogneteeeeeeeeeeeeeee

    Много си нахален.

  11. Banned
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    1,083
    #9

    РLEASE - pomogneteeeeeeeeeeeeeee

    доколкото си спомням - под 98 може да се забрани F8 със "Edit" на файла msdos.sys ...[:D]



    обаче, в момента не мога да постна - пробвай на ЛС или на ел. поща.





    sorry






  12. Senior Member Аватара на Vandal
    Тук е от
    Dec 2002
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    1,255
    #10

    РLEASE - pomogneteeeeeeeeeeeeeee

    Стига сте се карали.

    Krom

    Свали си това и си реши проблема:

    http://www.softheap.com/download/nomsdos.zip

    Все пак не е трудно да се пише на кирилица където и да се намираме.

  13. Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    957
    #11

    РLEASE - pomogneteeeeeeeeeeeeeee

    OFFTOPIC/

    Досега не съм се карал с никого в този форум. Напротив, даже има изказана веднъж похвала за миролюбивия ми тон.



    Но сега искам да попитам най-остро защо има изтрити два мои поста по темата от вчера и то без обяснения.



    Единият беше в интервала между втория и трятия пост на Krom, т.е. между 12 и 15 часа, втория между 15:54 и 16:44 ч.

    Мисля, че и в двата нямаше нищо обидно. Даже в последния пожелах на Krom да е жив и здрав и успех.



    Но бих искал да зная чий гняв съм предизвикал и с какво. Може да ми се обяасни и на РМ.

    А ако не са изтрити от модератор, то тогава жална му майка на този форум!

    Със здраве на всички!

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    6
    #12

    РLEASE - pomogneteeeeeeeeeeeeeee

    Vandal, благодаря за link-а, ще го пробвам.

    stekyman - извинявай, но дори майка ми не си позволява да ми казва какво да правя така грубо, както ти се опита да се наложиш. Нищо лично, още веднъж се извинявам на всички.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе