Резултати от 1 до 6 от общо 6

HDD проблем

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    357
    #1

    HDD проблем

    Ми значи цакам си аз и по едно време викам да си пусна някоя игра.Пробвам се да отворя папката с игрите (намираше ми се на D-то [:D] ) ама... The file or directory is corrupted or нещо си.Другите папки ми ги отваряше.Дадох и Пропъртис и ми дава че е празна.Давам Пропъртис на целия дял (ХДД беше разделено на 3 (1-вин;2-игри;3-филми)) и ми казва че си е пълен.Помислих си че може да имам вирус.Сканирах,нищо няма.Реших да рестартирам.Рестартирах и... остана само 1-вия дял ( C:\ ).Рестарирам пак,пак същото.Инсталирам си Партишън Меджик 8,и ми вика:



    Init failed: Error 117

    Partition's Drive letter cannot be identified



    Пускам ПаришънИнфо:



    Partition error(s) were detected on this drive.



    И все пак трагва и ми дава че другите 2 дяла ми ги е събрало в един който е ExtendedX с една грешка:



    Error #113: Primary partition starting at 10249470 overlaps previous partition.



    Може ли по някак си да се оправи,и ако може да си запазя информацията,или поне част от нея.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #2

    HDD проблем

    мога да спася инфото , но не 100% ( станало е смесване на клъстъри )

  4. Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    357
    #3

    HDD проблем

    А как или с какво може да си спася[8D] информацията?

  5. Novice
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    3
    #4

    HDD проблем

    Веднъж омазах ФАТ-а и успях с Easy Recovery Pro да въстановя доста информация. Не знам дали ще свърши работа в твоя случай. Най добре послушай Mr.TECHNO, нали с това се занимава ( до колкото знам ) []

  6. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #5

    HDD проблем

    Програмите са много , но въпроса е дали можеш да се справиш успешно с трях - винаги има риск да окъкаш всичко с и да не го видиш повече ( а и съм далеч от мисълта да преподавам безплатни лекции на тема - възстановяване на инфо и лекуване на хард дискове)

    Относно програмата която ти посочиха- ще изкара 0т 10 - 80 % от инфото , но има и голям шанс да бъде невалидна ( смесен клъстър не е шега работа )

  7. Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    357
    #6

    HDD проблем

    Ами значи пробвах с Paragon Partition Manager обаче нищо нестана,и след това с EasyRecovery Professional Edition.Имах малък успех,въстанових си почти сички .jpg и няколко .rar-a тъй като другите рарове ми даваше че са повредени.Абе горе долу почти нищо.Иначе програмата е готина и мн лесно се работи с нея,то може би и за това успях да въстановя само толкова [:D]



    Мерси за помоща

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе