Резултати от 1 до 7 от общо 7

2 HDD

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    7
    #1

    2 HDD

    Имам 2HDD: SАТА и АТА 133. Първият е D:, а вторият - С:.Искам да знам има ли начин да ги сменя

    (В BIOSa съм настроил SАТАта като първи)

  2.  
     
  3. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #2

    2 HDD

    десен бутон върху My Computer -> Manage -> Storage -> Disk Management -> десен бутон върху диска -> Change Drive Letters and Paths

    те това е []



    <font color="orange">Добавено:</font id="orange"> sorry the_net, очевидно аз, Gadget и user25 не сме разбрали точно за какво става въпрос [:I]. Добре, че има все пак някой, който чете внимателно

  4. Junior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    7
    #3

    2 HDD

    Имам предвид да сменя буквата на устройството с Уиндоуса

  5. Gadget
    Guest
    #4

    2 HDD

    Горното от laMARTIN да не мислиш, че под Linux се прави?

  6. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    396
    #5

    2 HDD

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Горното от laMARTIN да не мислиш, че под Linux се прави?



    <div align="right">Originally posted by Gadget - 29/12/2004 : 01:54:44</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    хахахаха



    просто не мога да се въздържа.[:D]

  7. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #6

    2 HDD

    Според мен не можеш да смениш буквата на устройството на което е инсталиран уйндоуса. Пробвал съм, но не успях, поне с "конвенционалните" средства. Сега докато пиша това, се сетих, че не съм пробвал с Partition Magic. Пробвай.....

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на Vandal
    Тук е от
    Dec 2002
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    1,255
    #7

    2 HDD

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Имам предвид да сменя буквата на устройството с Уиндоуса



    <div align="right">Originally posted by the_net*-*28/12/2004*:* 23:04:17</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Можеш да смениш буквата на устройството по начина който е олисал

    laMARTIN но само на диска в който не ти е инсталирана ОС.В Partition Magic мисля че имаше някаква опция за това но не се изненадвай ако уина след това не иска да запали :-)

    Таблицатааааа....

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе