Резултати от 1 до 10 от общо 10

рестартиращо се Пс

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    357
    #1

    рестартиращо се Пс

    Нещо Пс-то ми се е*ава.Вчера сутрин преинсталирах,качих сички драивари.Проблема е че като пусна някоя игра ( която и да е от трите които си качих преди малко) ми се рестартира директно.

    Иначе с програми,филми си върви.

    Някой ако има идея.... [8D]

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    101
    #2

    рестартиращо се Пс

    И аз наскоро имах същия проблем. След смяна на дъно и пренисталация на уиндоуса. При мен проблема беше от БИОС-а. Беше иключена S.M.A.R.T опцията на харда. Докато разбера от какво е ... направо бях побелял.

    Дано да се оправи.

  4. Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    357
    #3

    рестартиращо се Пс

    ми да ама аз уж нищо несам барникал из биоса.Пак и ся сам малко пиинал )) кат го пиша тоя пост и освен утре да пробвам да видя за тва дето каза ама невярвам.Мерси все пак



    P.S. а сега забелязах че ЦПУ-то ми е натрварено до 100% и непада (това след около 3ч работа на Пс-то,докат поркахме ) )

  5. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #4

    рестартиращо се Пс

    а случайно да си забелязал кой процес гълта тези 100%?

  6. Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    357
    #5

    рестартиращо се Пс

    Ами нямам мн спомени от снощи ама като че ли беше explorer.exe гълташе 99% в момента е на 00-02%

  7. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #6

    рестартиращо се Пс

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Ами нямам мн спомени от снощи ама като че ли беше explorer.exe гълташе 99% в момента е на 00-02%



    <div align="right">Originally posted by spoofer*-*03/01/2005*:* 12:56:33</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">





    'Бах тоя експлорър - да не е някоя DOS-версия? [] Прави успешна конкуренция на Norton Commander-а. []




  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    357
    #7

    рестартиращо се Пс

    Незнам батка ама знаеш ли какво стана Ако някой ми го беше казал тва щях мн да му се смея.Без да искам си спрях



    ZoneAlarm Security Suite version 5.5.062.000



    и да ти кажа сичко си се варна на мястото си.Нямам никакв проблем с игричките.Ха де[:D]

  10. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    873
    #8

    рестартиращо се Пс

    И си разграден двор за всички желаещи

  11. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    674
    #9

    рестартиращо се Пс

    Бравос че си го намерил . Принципно един hint - за да не се рестартира веднага а поне да покаже каква е грижата според M$ (не че има гаранция да е на човешки език или пък не дай си боже полезно ама...) отиваш в System properties-->Advanced-->Startup & Recovery-->Settings и махаш отметката на Automatically Restart - така вместо да рестартира ще ти даде грешка която би трябвало да даде насока за грижата. В случая сам си я намерил но за вбъдеще

  12. Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    357
    #10

    рестартиращо се Пс

    Мерси Митси [8D]

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе