Резултати от 1 до 3 от общо 3

Problem s Windowsa.Pls help.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    2
    #1

    Problem s Windowsa.Pls help.

    Zna4i ne6to mi e mnogo baven Windowsa predpolagam 4e ne6to mi ebava RAM-a.Kato dam na Task Manager-a i posle na Performance mi pi6e PF Usage 160 MB,ot drugata strana mi pi6e Physical Memory available - 80000KB.Az imam 256 MB RAM.Dokolkto razbiram tova ozna4ava 4e ne6to mi izpolzva mnoo qko operativnata pamet,no ne znam kakvo.Osven tova kato se rova v Windows Explorer-a re6a da si pusna nqkoi film mi dava gre6ka onazi deto nakraq ima Don't Send Error Report i Send Error Report ne6to takova,filma mi go vklu4va no me zaduljava da si izklu4a Windows Explorer-a.Emi tova e.Ako znae kak da mi pomogne Thanks predvaritelno.


  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    1,395
    #2

    Problem s Windowsa.Pls help.

    ami purvo mini prez adware clean, sled towa si otvori task mgr i vij koi procesi ti gultat tolkova mnogo ram i resursi - 256 Mb RAM po princip si e malko za XP no ako si po4isti6 startup procesite moje i da stane po burzo - razrovi se iz foruma za Process explorer - nai neobhodimite sa izpisani tam - ostanaloto - reji



    Uspeh

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    163
    #3

    Problem s Windowsa.Pls help.

    Лице пиши какъв Windows ползваш и какви програми си качил и на каква машина. щот и аз къто кача ХР на РII на 400 с 256 Ram ми спича виндоуса, както и на РIV като си пусна да се рендва някой филм и си пусна фотошоп корал и още 10-тина програмки пак си спича

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Проблем с часовника на windowsa
    От ksm във форум Windows
    Отговори: 13
    Последно: 19-04-06, 11:52
  2. Проблеми с експлорера на Windowsa
    От Golfa във форум Windows
    Отговори: 8
    Последно: 15-03-06, 10:46
  3. Не мога да си пусна Windowsa :(
    От S_GonzaLes във форум Windows
    Отговори: 6
    Последно: 16-10-05, 21:58
  4. Problem s Windowsa.Pls Help
    От Unhuman във форум Общ - софтуер
    Отговори: 3
    Последно: 28-01-05, 11:17
  5. Проблем с Windowsa
    От xzone във форум Windows
    Отговори: 3
    Последно: 21-12-04, 21:14

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе