Резултати от 1 до 5 от общо 5

Shell Разширенията

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    49
    #1

    Shell Разширенията

    Здравейте имам следния въпрос как да си премахна глупавите разширения в контекстното меню на мишката? Като дам примерно на mp3 файл и десен бутон ми се появяват доста неща като "Play With Media Player" "Enqueue with KP3" и други такива. А съм си деинсталирал тези програми одавна. Пробвах какво ли не. Изтрих в регистъра ръчно всички ключове на медия плеяра и кмр3-то пусках програми за чистене на регистъра като "RegCleaner", "RegSupreme" и "WinXP Manager" (която не е баш за тази работа). Трих с RegCleaner разширения, но не мога да ги махна, някой знае ли как мога да го направя. Имам такива проблеми и с други файлове не само с мр3-ките.

    Предварително благодаря за отговорите.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #2

    Shell Разширенията

    Опитай с някое <font color="blue">TweakUI</font id="blue"> за <font color="red">WinXP</font id="red">, примерно <font color="blue">"XP Lite Professional"</font id="blue">.




  4. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    49
    #3

    Shell Разширенията

    Имам я тази програма само че не мога да и отключа пълните възможности. Имам и серииния номер, но така и не можах да намеря къде трябва да го напиша за да заработи както трябва.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    129
    #4

    Shell Разширенията

    Значи навремето си бях инсталирал jv16 PowerTools , тя имаше опция да трие "ShellNew" ,ако искаш пробвай я,но не съм сигурен дали ще работи с всичките нови сървис паци

    щото си е бая старичка.

    Успех

  6. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    49
    #5

    Shell Разширенията

    Пробвах PowerTools и тя ми свърши работа. Благодаря

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 2
    Последно: 09-07-10, 11:58
  2. Отговори: 2
    Последно: 15-04-07, 13:02
  3. Aston Shell - Някой пробвал ли го е ?
    От DODO® във форум Общ - софтуер
    Отговори: 6
    Последно: 26-02-04, 02:04
  4. Free Shell
    От Lord_PGP. във форум Общ - софтуер
    Отговори: 1
    Последно: 27-01-04, 00:56

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе