Резултати от 1 до 14 от общо 14

theme for WINDOWS

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    204
    #1

    theme for WINDOWS

    Здравейте искам да попитам някои знаели от каде да си изтегя безплатни теми за XP или да не са безплатни с някакъв крак да се ползват но да са качествени ,че последният птъ прецаках едни компютър от някаква измислена програма компютъра работи точно еднас седмица сигурен сам ,че беше т програмата СПОР няма

    Благодаряви

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    396
    #2

    theme for WINDOWS

    Когато си слагах разно теми на XP=то ползвах програмата StyleXP. А темите свалях от http://www.xpthemes.com/ или http://www.themexp.org/

  4. Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    204
    #3

    theme for WINDOWS

    ползвал сам тази програмка я пробвай да си смениш boot screen обзалагам се че ти се е скапил Windowс аз сам го правил на Home Edition но не мисля че това е причината

    вярно програмата е доста добра но на мен започна да ми се бази компютъра като сам си сложил някоя тема ако си забелязал има един системен процес при мен той започна да отказва да се зарежда при условие че Windows е инсталиран от 2 дни мисля че програмката е бъгъва предложи някоя друга

    Благодаря за бързия отговор

  5. Novice
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    4
    #4

    theme for WINDOWS

    Аз си изтеглих Style XP 3.0 и не ми е създавала проблеми. От настройките си избирам "Use no Resources" за да не ми стои включена и да заема ресурси. Не съм пробвал да сменям Boot screen-а, защото се подменя един системен файл на Windows - ntoskrnl.exe и се опасявам да не ми се омаже Windows-а, явно с основание. Иначе само за подмяна на themes програмата е страхотна.

  6. Novice
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    7
    #5

    theme for WINDOWS

    Не е нужно да се подменя ntoskrnl.exe, за да се смени boot screena - може да се конфигурира от опциите на boot.ini. Най-богат избор на теми наистина ще получиш, чрез програма, и StyleXP се слави като най-доброто в бранша, WindowBlinds също е доста добра. Има пък една страхотна темоа (която не променя кой знае какво), на новия MCE2005, която не изисква никакъв софтуер, просто се разархивира в Windows\Resources\Themes.

  7. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    771
    #6

    theme for WINDOWS

    Като си нашариш компютъра с всякакви простотии, теми, и десктопи, ще получиш нищо повече от един безкрайно нестабилен, бъгав и бавен компютър, който освен да гледаш "жестоките" му стилове няма можеш за друго да ползваш :-)

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    204
    #7

    theme for WINDOWS

    тая windowblinds изглежда много добре

  10. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    880
    #8

    theme for WINDOWS

    за да се сменят визуалните стайлове (visual styles) не е необходима StyleXP - може да се използва патч за uxtheme.dll. На този сайт

    http://www.neowin.net/forum/index.php?showforum=36 го има и мултипатчера и много теми; много теми има и на deviantart.com -> windows utilities секцията - много як сайт!!!!!; като се щракне на msstyles файла темата се променя и не се харчат повече ресурси от оригиналния visual style на уиндоуеса - това, разбира се, е в папката -теми- в папката -ресурси- в папката -уиндоусІ Има и програми за промяна на иконите, на бут скрина и т.н. Има и цели т.нар. transformation pack но не ги препоръчвам, защото подменят много системни файлове

  11. Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    204
    #9

    theme for WINDOWS

    за какво е тоя фаил пач за uxtheme или Style XP нещо не разбрах

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote"> uxtheme.dll

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

  12. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    53
    #10

    theme for WINDOWS

    hihimor аз си го сложих този пач, но после си инсталирах SP1

    ( разбрах, че съм си бил инсталирал Уиндоус без вгарден SP1 ) и ми се прееба далаверата със стиловете. Колкото и да го преинсталирах пача не се оправи.



    Ако пробвам да потърся друга версия, дали ще се оправят нещата?





    Между другото когато си сменяте буут скрийна може и да не ви зареди ОС после [:D]. Така, че внимавайте какво слагате. Пък и с logon screen-а може да се прецакате като го смените.



    skynet отново си адски прав, по дяволите!

  13. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    880
    #11

    theme for WINDOWS

    vladii - мултипатчера от неоуин.нет май е за SP2 - аз съм с такъв и си инсталирам нови визуални стилове без проблеми; освен това си има и функция и за възстановяване на нещата

    трябва просто да се намери патча за сътоветния SP на уиндоуса; добре е преди това оригиналния uxtheme.dll да се запише някъде за всеки случай



    бут-скрина може безопасно да се смени с програмката bootskin - wincustomize.com-



    за логон скрина също има програмки или може да се използва променен logonui.exe, но все пак трябва да се внимава!!!



    zoro - мултипатчера променя uxtheme.dll, за да могат на ХР да върват теми, несертифицирани он майкрософт; освен това е базплатен; но може би със StyleXP е по-лесно...



    skynet не е прав - айде всички да караме само бели коли



    вижте deviantart.com - това си е форма на дигиталното изкуство...




  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    204
    #12

    theme for WINDOWS

    сигурен бях я ми кажи с каквио си прецака бут скреена кажи ми само програмкта сигурен сам че е някоия от гор споменатите ....

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">

    Между другото когато си сменяте буут скрийна може и да не ви зареди ОС после [:D]. Така, че внимавайте какво слагате. Пък и с logon screen-а може да се прецакате като го смените.



    <div align="right">Originally posted by vladii*-*27/01/2005*:* 03:08:13</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

  16. Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    204
    #13

    theme for WINDOWS

    я предложете някоя програмкак с по леки теми за 98 например

  17. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    25
    #14

    theme for WINDOWS

    за 98 освен windows blinds друга незнам ама хич не е лека да ти кажа ...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. 3DMark за Android и Windows Mobile (Очаквайте скоро за iOS и Windows RT)
    От stenly във форум Мобилни устройства
    Отговори: 0
    Последно: 02-04-13, 21:22
  2. Отговори: 0
    Последно: 13-08-10, 16:35
  3. Windows Genuine Advantage разпозна Xubuntu като легален Windows
    От stekyman във форум Коментирай новина
    Отговори: 0
    Последно: 18-06-07, 22:03
  4. Resident Evil Main Theme
    От sorrowsad във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 4
    Последно: 13-03-05, 15:20
  5. Vote for default theme!
    От LordOfEvil във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 21
    Последно: 25-04-03, 16:28

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе