Резултати от 1 до 12 от общо 12

Вирус

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    81
    #1

    Вирус

    В компютъра ми има някъкъв вирус който ми дърпа от трафика.Антивирусните ми програми него хващат-Anti Vir i Kasperski те хващат My Doom но не го изтриват,как мога да го изтрия и възможно ли е той да ми краде от трафика.Като напиша нетстат ми дава че компютъра ми е свързан с една камара адреси,как мога да забраня това.

  2.  
     
  3. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #2

    Вирус

    avast antivirus

  4. Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    204
    #3

    Вирус

    Nod32 много я хвалят с тая прогрмка забравяш за вирусите

    www.nod32.bg

  5. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    367
    #4

    Вирус


  6. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #5

    Вирус

    www.avast.com още един глас в полза на най-добрия антивирус в момента

  7. Gadget
    Guest
    #6

    Вирус

    И с какво avast е по-добро от NOD32?

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #7

    Вирус

    Tя е дълга и широка, за да може да се каже в един пост. Но, ако трябва да го кажа с едно изречение Avast има много силен скрипт блокинг, прави контролни суми на файловете, предпазва и премахва както червеи, така и други вредители, които другите антивируси подминават с лекота и за последиците от тази работа се налага ползване на допълнителни програма, а при Avast това не се налага.

  10. Gadget
    Guest
    #8

    Вирус

    Ненам за avast, но NOD32 прави същото

  11. Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    266
    #9

    Вирус

    Не знам коя програма какво прави и как чисти, но имам наблюдения и от двете програми. Не мога да изразя мнение коя е по добрата, но ми нарави впечатление, че единствено НОД32 засича троянци при отварянето и опит за теглене на някой номер или крак от този сайт:www.freeserials.com. Преди часове правих много експерименти с много антивирусни програми (в момента съм с avast ) и останах разочарован от НОД32, но както писах вече той единствено засичаше гадинките от горепосоченият сайт. Тъй че вече абсолютно се обърках и оставям с тази, пък да видим какво ще става. Ако искате погледнете този линк в един друг форум. Там правихме доста интересни тестове:



    http://www.comexgroup.com/forums/ind...2da4409095163b

  12. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #10

    Вирус

    Я, всеки да си лови вирусите с каквото знае. На мен avast-a ми лови троянците от http://www.freeserials.com защото съм си го настроил, както трябва.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,053
    #11

    Вирус

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Я, всеки да си лови вирусите с каквото знае. На мен avast-a ми лови троянците от http://www.freeserials.com защото съм си го настроил, както трябва.



    <div align="right">Originally posted by ru-boy*-*11/02/2005*:* 14:48:19</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    ми и на мен NOD-a... [8D]



    но айде да не обръщаме темата коя антивир е най-добрата, защото всичко зависи от предклавиатурното у-во...

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    266
    #12

    Вирус

    Прав си ru-boy, всичко е до настройка. Сега avast , след малко игра с него започна да лови троянците от въпросният сайт. [^]

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Вирус или....
    От get във форум Windows
    Отговори: 2
    Последно: 11-12-04, 00:33
  2. Net-Bot.exe вирус помощ!!!!!
    От stefankos във форум Windows
    Отговори: 9
    Последно: 06-07-04, 10:16
  3. Вирус ???
    От Gaza във форум Общ - софтуер
    Отговори: 4
    Последно: 04-06-04, 16:31
  4. Вирус ???
    От commguy_79 във форум Windows
    Отговори: 6
    Последно: 13-03-04, 09:43
  5. Нов Вирус
    От WarLord във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 16
    Последно: 18-04-03, 22:48

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе