Резултати от 1 до 6 от общо 6

Не работят тунерите под Win XP Media Center

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    85
    #1

    Не работят тунерите под Win XP Media Center

    Някой да знае защо не ми се открива тунера под Win XP Media Center. Това чудо въобще подържа ли нормални тунери. Аок някоий знае нещо нека помогне. Благодаря


  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    85
    #2

    Не работят тунерите под Win XP Media Center

    Искам да кажа че се инсталира безпроблемно, и програмите примерно като Флай видео се работият, но самата програма медиа център не ми открива тунера, казва че нямам тунер

  4. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    213
    #3

    Не работят тунерите под Win XP Media Center

    Windows Media Center е едишън предназначен за компютри асемблирани и носещи въпросната търговска марка. (Всъщност ако беше се заинтересувал и прочел малко нямаше да питаш сега тук) Тоест едишъна не е за свободна продажба.



    От тук идва и твоя проблем - въпросните Windows Media Center компютри по спецификация вървят с тунер на Хаупидж (Hauppague - така ли се пишеше??) ако не се лъжа и самия Windows май не може да преглътне други тунери в собствения си софтуер.



    Препоръката ми е (ако чак толкова искаш да имаш медия център) да си сложиш един нормален УИН ХП и да поровиш из нета за алтернативен софтуер от този тип. Има поне дузина програми които дават същата функционалност като Windows Media Center. Намират се и хакове за тях ..

  5. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    85
    #4

    Не работят тунерите под Win XP Media Center

    Абе многознайко такъв, имам точно този тунер който казваш и не работи медиа центура, иначе всичко друго си работи, ходих и свалих и най новите драйвери пак нищо. Иначе си гледам ТВ на всяка една друга програма, лубопитно ми беше тъпите майкрософци какво са измислили пак

  6. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,019
    #5

    Не работят тунерите под Win XP Media Center

    stefankos що не каза още в началото какъв е тунера а после тръгваш да обиждаш?

    Ходи във форума на канал2001 да ти познаят конфигурацията.

    А като искаш да видиш на "тъпите майкрософци" нещата си купи готова система с тунер и MCE или им тегли една и мини на умен линукс

  7. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    213
    #6

    Не работят тунерите под Win XP Media Center

    Ами като ти е лУбопитно, защо не попиташ тъпите майкрософтци защо не ти работи центУра ...



    А иначе какъвто въпроса, такъв е отговора.



    Аре със здраве.

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Sony Vaio Media Center
    От rdo във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 07-06-14, 17:44
  2. J. River Media Center
    От tankia във форум Общ - софтуер
    Отговори: 0
    Последно: 22-01-11, 10:08
  3. BG субтитри в Media Center
    От bodlivez във форум Общ - софтуер
    Отговори: 0
    Последно: 21-10-07, 12:50
  4. Windows Media Center Edition
    От afterburner във форум Windows
    Отговори: 2
    Последно: 09-09-02, 01:15

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе