Резултати от 1 до 2 от общо 2

SP2 i images

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Feb 2005
    Мнения
    4
    #1

    SP2 i images

    Искам да Ви помоля за напътствие как да направя така, че да мога да виждам images.

    След като инсталирах SP2 вече явно от "съображение за сигурност" не мога да видя нито 1 image в Outlook Express. Всички картинки и бутони са като "place holders" - т.е. празни квадратчета.



    Другото което направо ме изнервя е че не мога да виждам адресите на някои банери, картинки или дори самите картинки.

    Например до преди 10-на дена в тази директория http://www.sendcashemails.com/images/adimages/

    виждах имената на картинките и големината.

    В момента виждам отляво иконка за IMG и големината й.

    Трябва да давам Properties на всяка картинка за да открия тази, която ми трябва.



    Надявам се да ме разберете и дано някой има идея какво е станало.

    Защо не мога да виждам images.

    Опитах и Mozilla и Opera - и там е така.

    Проверявах компютъра за вируси но не намерих.



    Направо ще полудея. Къде са тези настройки за да виждам images в директории или в Outlook Express?

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #2

    SP2 i images

    За прикачение файлове на Outlook Express отиди в меню tools-options security и махни чайките пот virus protection. Вий си също във IE-то securyti levela на колко е. Сложи го на medium, Можеш да си изключиш и pop-up блокера, изкючи си и firewall-a. Но не е желателно да се преминава към минимална сигурност.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе