Резултати от 1 до 14 от общо 14

FILMITE MI VYRVQT NA BYZI OBOROTI.HELP

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    8
    #1

    FILMITE MI VYRVQT NA BYZI OBOROTI.HELP

    Imam sledniqt problem:

    filmite s avi format mi vyrvqt na byrzi oboroti. Pobval sym okolo 10 pleyra , razi kodezi, no nishto ne pomaga. Preinstalirvah WINDOWS, slogih 4 pyti pove4e ram , smenih si video kartata s Voodoo Banshee i nqma promqna prodylgava si vse taka. ASF i MPEG nqma problemi, vyrvqt si normalno.



    Moge li nqkoi da mi pomogne.








  2.  
     
  3. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #2

    FILMITE MI VYRVQT NA BYZI OBOROTI.HELP

    гадничко. едно време имаше един player под dos, който пък не можеше да види на колко фрейма е .mpg-то и го пускаше на максимума, който може да изкара процесора



    та по твоя проблем - проблемът ти не е от hardware-а. с кой divx си? и въобще с divx ли си? пробва ли с mpeg4 codec-a? направо кажи какъв кодек използва player-a, когато се случва това?




  4. Member
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    348
    #3

    FILMITE MI VYRVQT NA BYZI OBOROTI.HELP

    Ами звука какъв е? Да не би да е Yamaha 719? Виждал съм 3 PC-ta да им бързат само АVI-тата и трите бяха с Ямаха 719. Досега съм виждал само едно решение. Преди да пуснеш нещо, което е AVI, пускам един WinAmp да плейва една mp3, пускаш AVI-то и спираш WinAMP-а. Това бачкаше и на 3-те PC-та.




  5. Member
    Тук е от
    Jul 2001
    Мнения
    157
    #4

    FILMITE MI VYRVQT NA BYZI OBOROTI.HELP

    Това се получава понежа 719 не поддържа 48 kHz звук и филмите направени на толкова вървят на бързи обороти, интересното е че това което казва hipo работи, току що пробвах и Ямахата се излъга и ги пусна нормално, а аз точно мислех заради този проблем да я сменям :-)



    One Ring to rule them all

    One Ring to find them

    One Ring to bring them all

    and in the darkness bind them

    "J.R.R.Tolkien"

  6. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    70
    #5

    FILMITE MI VYRVQT NA BYZI OBOROTI.HELP

    az imam syshtiq problem po Win Xp imam i 98 na syshtata mashina - polzvam edin i sysht player i go pravi ponqkoga! Imam Creative SB Live! Platinium taka che ne e ot zvukovata karta! Na edin i sysh film ponqkoga mi bqga i zvuka i subtitrite, ponqkoga ne?! S posledniq DivX sym, s posledniq BSplay! XP Roolz!



    Internet Club "ChatHouse" Rousse

  7. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    327
    #6

    FILMITE MI VYRVQT NA BYZI OBOROTI.HELP

    Hehe, tochno ot Yamaha-ta e i az sum se sbluskval sus sushtia problem, a za tuturelo, moje bi ti e slaba konfiguraciata?




  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    8
    #7

    FILMITE MI VYRVQT NA BYZI OBOROTI.HELP

    Saund kartata mi naistina e yamaha 719, i maistina se izlyga 4rez mp3 playera, sega zvuka i subtitrite si vyrvi normalno, oba4e ne se zasi4at vremevo s kak da go kaga, ami kati nqkoi kage replika sled 7-8 secundi q 4uvam i stava golqma kasha, taka 4e qvno shte si smenq saund kartata, mersi na vsi4ki , koito mi otgovoriha.




  10. Member
    Тук е от
    Jul 2001
    Мнения
    157
    #8

    FILMITE MI VYRVQT NA BYZI OBOROTI.HELP

    Хмм каква ти е машината, това разминаване не мисля че е от саунд картата, по скоро процесорът ти не смогва



    One Ring to rule them all

    One Ring to find them

    One Ring to bring them all

    and in the darkness bind them

    "J.R.R.Tolkien"

  11. Novice
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    8
    #9

    FILMITE MI VYRVQT NA BYZI OBOROTI.HELP

    konfiguraziata mi e:

    K-6/2, 160 RAM, 10GB, Voodoo Banshee i t.n. Ne mi se vqrva da e ot prozesora.




  12. Novice
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    8
    #10

    FILMITE MI VYRVQT NA BYZI OBOROTI.HELP

    prozesora e K-6/2 350 Mh




  13. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    632
    #11

    FILMITE MI VYRVQT NA BYZI OBOROTI.HELP

    raul, tova e dosta bavna sistema za DivX filmi i spored men to4no ot tova se polu4ava razminavaneto. Na njakoi filmi, kudeto ima bavni sceni ste ti vyrvi normalno zvuka, no kogato doide action ste se razminava i posle na bavnoto pak ste se opravja.




  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    562
    #12

    FILMITE MI VYRVQT NA BYZI OBOROTI.HELP

    А може и просто субтитрите ти да не пасват на варианта на филма, който ти имаш. Пробвал ли си същия филм и субтитри при друг комп да видиш там как е?



    "we sense a soul in search of answers"

  16. Novice
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    8
    #13

    FILMITE MI VYRVQT NA BYZI OBOROTI.HELP

    Ne vqrvam da ne pasvat, ponege tozi problem se polu4ava pri 4 razli4ni filma , taka 4e , no shte probvam vse pak.

    Sega sym si pory4al nova Sound karta, Creative Soundblaster Live 5.1 i se nadqvam da si resha problema




  17. Member
    Тук е от
    Jul 2001
    Мнения
    157
    #14

    FILMITE MI VYRVQT NA BYZI OBOROTI.HELP

    ще те разочаровам, но проблема е в процесора, при мен го имаше при к6-2 на 500 и Savage 4 32 Mb и затова смених процесора ;-)



    One Ring to rule them all

    One Ring to find them

    One Ring to bring them all

    and in the darkness bind them

    "J.R.R.Tolkien"

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Za6to dava filmite zeleno?
    От DJLIAN във форум Общ - софтуер
    Отговори: 15
    Последно: 06-02-03, 22:04
  2. Maximalni oboroti v minuta na Intel P4 Boxed Fan
    От Aquadark във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 3
    Последно: 22-11-02, 12:35
  3. Oboroti na cooler??
    От XM6002B във форум Общ - хардуер
    Отговори: 10
    Последно: 16-06-02, 02:44
  4. Krai na burzite oboroti
    От DJ във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 6
    Последно: 01-03-02, 23:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе