Резултати от 1 до 12 от общо 12

мишка USB искам да чете PS\2

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Feb 2005
    Мнения
    6
    #1

    мишка USB искам да чете PS\2

    Казаха ми че в биоса се пражило ама каде точно немога да разбера!!компиутара ми е с мишка USB а искам да си сложа другата мишка която иска PS\2.ПОМОГНЕТЕ МИ ЩЕ ВИ БАДА МНОГО БЛАГОДАРЕН?!?!?[:D]

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #2

    мишка USB искам да чете PS\2

    искаш да имаш две различни мишки които да работят паралелно или да си смениш самата мишка?

  4. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #3

    мишка USB искам да чете PS\2

    Ако кажеш какъв ти е "компиутара" и какъв BIOSa ще е по-лесно да ти се отговори.[8D]

  5. Novice
    Тук е от
    Feb 2005
    Мнения
    6
    #4

    мишка USB искам да чете PS\2

    Компиутара ми е 256RAM , 700MHz,G-Force 5/!?!А биоса незнам какъв ми е незнам как да разбера!!!искам да си махна старата мишка USB и да си сложа новата която иска PS\2

  6. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #5

    мишка USB искам да чете PS\2

    Просто забождаш мишката в гнездото PS/2 и тя тръгва, какъв ти е проблема????

  7. Novice
    Тук е от
    Feb 2005
    Мнения
    6
    #6

    мишка USB искам да чете PS\2

    не става нали пробвах сложих я в гнездото и нестава ваобще нея разпознава.в контрол панела в настроики на мишката пише че тя USB а когато сложа PS\2 в настроиките на мишката не пише ништо се едно не сам вкарал никаква мишка [][V]

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    421
    #7

    мишка USB искам да чете PS\2

    В

    Control Panel> System Properties > Hardware > Device Manager

    има пункт

    Mice and other pointing devices,

    където е указан вида на мишката която използваш и след избирането му в Properies можеш да го смениш с

    PS/2 Compatible Mouse,

    който е универсалния драйвер за PS/2 мишки

  10. Novice
    Тук е от
    Feb 2005
    Мнения
    6
    #8

    мишка USB искам да чете PS\2

    Така влязах в контрол панела и така нататака както ми писа но когато натисна пропарти ми излиза само едно General и от долу пише mouse>!!няма нищо друго!!моля ви много помогнете ми не става там кадето ми писа!!ако знаеш от биоса как се прави пиши или от някаде другаде защото от контрол панела не става!?!!?[V][V][V]

  11. Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    421
    #9

    мишка USB искам да чете PS\2

    Тогава от Control Panel-а изчисти/премахни съществуващата мишка . Рестартирай компютъра като преди това закачи новата. Щом като е PS/2 трябва да се разпознае автоматично и да ти предложи да инсталира драйвер. Ако все пак не я разпознае, пак в Control Panel-а има пункт Add/Remove Hardware. Там следваш указанията и си я инсталираш. Пак казвам преди това трябва да си я махнал от Device Manager-а.

  12. Novice
    Тук е от
    Feb 2005
    Мнения
    6
    #10

    мишка USB искам да чете PS\2

    Това не искам да го правя щото ако обаркам нещо и ша си прецакам компа!!ако някои знае как да си го направя от биоса или от някаде другаде нека пише че ми писна с тая мишка!??![][V][]

  13. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #11

    мишка USB искам да чете PS\2

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Това не искам да го правя щото ако обаркам нещо и ша си прецакам компа!!ако някои знае как да си го направя от биоса или от някаде другаде нека пише че ми писна с тая мишка!??![][V][]



    <div align="right">Originally posted by ronaldinho_88*-*22/03/2005*:* 15:07:00</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Вероятността да си "прецакаш" компа от BIOS-а е много по-голяма, отколкото под Windows.

    // - Така и не се разбра с каква операционна система си.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    240
    #12

    мишка USB искам да чете PS\2

    Другия вариант без да барникаш - купуваш си един преходник PS2->USB и готово.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. DVD-RW - чете само сд ...
    От connect във форум Общ - хардуер
    Отговори: 4
    Последно: 23-01-10, 01:10
  2. rar. от руски-не всичко се чете
    От ilko във форум Общ - софтуер
    Отговори: 6
    Последно: 04-03-08, 14:28
  3. Как се чете хистограма?
    От zerow във форум Телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 23-01-06, 16:26
  4. CD 850 MB се чете като 702 МВ
    От telefonist във форум Общ - хардуер
    Отговори: 1
    Последно: 18-11-05, 13:17
  5. Чете в Word?
    От meduna във форум Windows
    Отговори: 2
    Последно: 07-01-04, 19:22

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе