Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 31 до 45 от общо 45

Beta1 на windows Vista

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Gadget
    Guest
    #31

    Re: Beta1 на windows Vista

    Не мога да разбера кво ви гложди да се занимавате с неква OS дето е напомпана да харчи ресурси дето ги нямате... На всичкото отгоре неква бета и то орязана... представям си след година как всички PC-та на кило дето ги внесоха ще отидат за скрап и всички фирми ще си накупят нови такива, заради некви прозрачни прозорци... Ей на тва му се вика икономика

    И ако някой ме светне какви са предимствата на Vista пред XP и с какво ще допринесе повече за улесняване на ежедневната ми работа - черпя бира

  2.  
     
  3. wsd
    wsd е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    447
    #32

    Re: Beta1 на windows Vista

    Подкрепям Гаджет !
    Преди години си купих първия личен комп и ми го дадоха с WIn98beta. с8 мб рам и 2мб видео. Няма да забравя каксъм ги псувал мръсниците че ми скапват компа а не са сложили прекрасото 95 пан юропиан...После разбрах че гадовете сложили 32 мб - инсталнали го и си взели паметта... Та да се върна на Vista beta - смятам че не си заслужава да се слага поради неспособност.Само да напомня за първите пъпчиви версии на XP. тогава излезе една книжка по тоз повуд- "Никога вече сини прозорци - Преминаване към линукс"
    Без съмнение новата операционна система си има своите екстри , но и необходимости. както чета по форумите тенденцията на MS се запазва. новаа ОС рамта х2 , видео х4. Но смятам че е още много "зелена"

    офтопик ///
    Виста са най гадните бензиностанции в нашия район - евтини и гадни
    Кофти асоциации///

  4. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    367
    #33

    Re: Beta1 на windows Vista

    И нов монитор:
    http://netz.ru/more.php?id=3820_0_1_0_M

  5. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #34

    Re: Beta1 на windows Vista


    Айде на настройките... :knuppel2:

    http://www.tweakvista.com/TweakVista...kVista-0.6.zip

  6. Novice
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    2
    #35

    Re: Beta1 на windows Vista

    Вече трети ден се опидвам да си изтегля тъпата бета .случайно попаднах на някакви скрийн шотове как изглейда и се надъхах .но като прочетох форума вече не ме кефи толкова.най вероятно ще изчакам да излезе официалната версия и чак тогава ще си я ДРЪПНА !!!!1
    защо да се прецаквам с някакви недовършени истории на всичко отгоре и с 30 дни срок. Да го Д***Т от Майкрософт АМИН!!!!!

  7. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,019
    #36

    Re: Beta1 на windows Vista

    Що не го д***ш ти?

    Качи си федора коре 4, няма лимити, всяка версия е финална, на шарения и заети ресурси докарва почти колкото Виста.

  8.  
     
  9. wsd
    wsd е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    447
    #37

    Re: Beta1 на windows Vista

    Много лично примаш нападките към MS, но не мился че имаш право да обиждаш !

    Както и да е -бетата е наистина много зле, ако имате време за губене слагайте. Напомня ми за първата бета на W98. Куца и грозна... а после като излезе правилната версия всичко си беше ОК.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    58
    #38

    Re: Beta1 на windows Vista

    Гледам, че тук сте писали доста неща, че викам и аз да споделя моите впечатления от Vista Beta 1 (32bit). Аз си я дръпнах от kaldata-та още когато излезе и още тогава си я праснах. Инсталира се за около 40мин като повечето време беше след първият рестарт където просто си се бавеше почти без да чете от DVD-то си. Мисля, че там компилира нещо, но трудно мога да съм сигурен с продукт на Microsoft, те могат да направят нещо да се тътри и без видима причина .
    Честно казано вече се бях отчаял от тая бета когато се инсталира... е аз съм с DX9 видео карта и 1GB памет и примен си лети с всички визуални екстри. Освен това за ATI си има драйвер за Vista и, след като го сложиш забравяш за всякакви проблеми. Много хубаво върви и определено интерфейса е много чист и красив. Не мога да отрека, че този път Microsoft са се постарали по въпросите за ползваемостта. Някой неща в интерфейса са променени доста спрямо предходните версии, но на практика се свиква почти мигновено към тях.
    Иначе това все пак си е бета и съотвено видях и някой проблеми, основно с мрежата, която така и не можах да подкарам. Не успях да си пусна и драйверите за моето Audigy ZS и затова и в момента не съм с нея, но иначе съм си сложил и PhotoShop и Dreamweaver и всичко ми върви добре като под XP, а в някой отношения и по-добре дори.
    Виждам, че в ревюто на HardwareBG са написали "време за зареждане - 1 минути и 36 секунди", което може и при тях да е било така, но при мен зарежда за точно 8 секунди, и парадоксално но се спира за 22 секунди. Спирането е някак бавно, записва си някакви неща, стои така и после изведнъж компютъра се изключва . Досега не съм успял да я забия, макар, че на няколко пъти Explorer.exe ми се рестартира и като цяло съм много доволен и от визията и от начина на работа.
    Като се има предвид, че моята машина не е особено модерна, а финалната версия ще излезе след почти година мисля, че при излизането си ще работи добре на всяка стандартна (за тогава) машина. За да видите истинският интерфейс, а не орязаната му (и бавна) версия ви трябва карта с поддръжка на DX9 и 512MB памет наистина, което на мен дори в момента ми се вижда нормално .

  11. Senior Member Аватара на badr
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    2,746
    #39

    Re: Beta1 на windows Vista

    А чувал ли е някой за сървър на Майкрософт работещ под уиндос каквато и версия да е.
    Защо работят на конкурентни платформи.По голям тест от това здраве му кажи.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    13
    #40

    Re: Beta1 на windows Vista

    аз хич не смятам да се занимавам с теглене на това нещо. Това си е същата боза, само шаранийки и тук там нещо бъгаво, не става за работа. Щом не ще на моя AMD на 500 с 128 RAM значи е претрупан. Предпочитам да си карам с орязана версия на XP, който върви по-бързо и от 98. Просто хяърчи при мен,а вие с мощните машини си чакаите да се зареди тая vista. Зарежда по-бавно дори и от suse linux,който си има пак шаранийки и е далеч по-функционален

  13. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,019
    #41

    Re: Beta1 на windows Vista

    badr преди да говориш глупости вземи провери в нета кой сървър на микромеките с каква ос е.
    Имаше един период когато ползваха "най-великата" ос, дето още 80% от потребителите не са разбрали че е най-великата, ама беше за малко.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    61
    #42

    Re: Beta1 на windows Vista

    Абе тя мноо голяма тая бета.от ДВДдиск може ли да се стартира

  16. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    21
    #43

    Re: Beta1 на windows Vista

    Извинявам се ако досаждам но имам един въпрос -
    Изтеглих си Microsoft Windows Code Name "Longhorn" Beta 1но там имаше невалиден key
    Някой ако има валиден ..много ще му бъда благодарен!

  17. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    21
    #44

    Re: Beta1 на windows Vista

    Не мога да разбера защо не иска да се инсталира тази версия
    Когато искам да я инсталирам ми се изписва винаги това и не знам какво да направя ...към прикачения файл е който разбере нещо ще му бъда много благодарен!

    [attachment deleted by admin]

  18. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    110
    #45

    Re: Beta1 на windows Vista

    Пичове дайте един свестен сериен номер или линк за Windows vista !!! Имам пакета но нямам сериен номер ...надявам се на положителен отговор или крак може би !!!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Подобни теми

  1. Отговори: 3
    Последно: 31-08-10, 16:21
  2. Windows Vista na MSI
    От stoencho във форум Windows
    Отговори: 13
    Последно: 28-12-08, 23:36
  3. Отговори: 2
    Последно: 15-07-08, 06:57
  4. Windows vista
    От ivanov_km във форум Windows
    Отговори: 1
    Последно: 29-03-07, 08:47
  5. Windows Vista?
    От Ozy във форум Общ - софтуер
    Отговори: 5
    Последно: 08-08-06, 10:57

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе