Резултати от 1 до 9 от общо 9

spryware

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    139
    #1

    spryware

    Да ви разкажа нещо и да поискам съвет.Влизам си днес вечерта* в един сръбски сайт да вида дали има нещо интересно.и стана ужас некъкъв....Неми и помагат и AVG,Evido,Издърпах Spiware doktor i Frii Spryware scan= без резултат.Имах Нортон антивирус 2004 на CD,Сложих го да сканира,той пък блокира.
    НА МОНИТОРА МИ ПИШЕ YOUR COMPUTER IS INFEKTED

    Отишъл ми е в Уинолса в системата

    Ако можете ми дайте съвет ,ако после не е станало късно...


  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    839
    #2

    Re: spryware

    Ако все още имаш интернет :

    http://scan.sygatetech.com/
    http://www.ravantivirus.com/scan/
    http://housecall60.trendmicro.com/en/start_corp.asp
    http://www.pandasoftware.com/activescan/

    Ако вече нямаш интернет е по дълга процедурата .

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    542
    #3

    Re: spryware



    НА МОНИТОРА МИ ПИШЕ YOUR COMPUTER IS INFEKTED
    С тая ужасно разнообразна информация, която си ни подал(а) май си за раздел Логически задачи. Успокой се и дай да видим какъв е проблемът. Специално за това потресаващо съобщение, без да те подценявам, да не би да се отвори в (pop-up) прозорец като влезе в сръбския сайт
    Едно такова синьо-бяло май ?

    И тия полицейски мерки, дето са взети и не помагат - не откриват нищо или откриват, но са безпомощни ?

    //

    майко мила ...

  5. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    139
    #4

    Re: spryware

    Ами не можах да се справа, той и накрая* вече отказваше да работи, появяваше се страници без да иска да ги затвори после или прибере.Затова му сложих сд-то с уиндолс и го прейнсталирах.Проблема дойде найстина можеби с pop-up)/не съм сигурна/ прозорец.От по нагорното мнение на nikolin /за което благодария/ издърпах, сканирах-обаче нищо.И затова минах към другата ,,крачка,,
    Сега обаче е друго.хубаво си работи,но като презаредих антивирусната AVG-гледам вътре са останали троянския конник в карантината.И в програм филле ги имам програмите дет съм ги имала отпреди.Но диск С ми е полупразен* и всъщност ги няма.Защо са ми останали в компютъра и не е ли опасно ако пак този се активира някакси?Аз и друг път ми е влизало вирус , но това чудо не е било.
    Значи , ако има почитател или човек дет разглежда какво трябва и не трябва,

    НЕ ВЛИЗАЙТЕ В nostalji.com/мисла че така се пишеше/

  6. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #5

    Re: spryware

    Pate, сега все едно каза: "Не отивайте на улица "Клошарица" в община "Долно оборище".

    Един съвет в аванс: И 100 антивирусни да използваш, ако не знаеш методът, по който да ги използваш - все едно нищо не правиш!

  7. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    839
    #6

    Re: spryware

    Pate , при преинстал винаги давай преди това бърз формат за да се затрият тези остатъци които ти сега виждаш . Или ако имаш програми дет не искаш да изчезнат в небитието , по добре направи Repair на системата - така само Windows директорията и част от Program Files ще се модифицират , всичко останало няма да се бута ( е , регистрито и то ще е ново - разбираш какво значи това ) .

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    139
    #7

    Re: spryware

    Mersi , za dryg pyt she znam

    IvO™-az i syweti priemam


  10. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    2,042
    #8

    Re: spryware

    Цитат Първоначално публикувано от pate
    * *Mersi , za dryg pyt she znam*

    IvO™-az i syweti priemam*

    Дай 1 емайлче за да ти пратя 1 Бг програмче -около 250кБ. Задаваш си колко прозореца да ти се отварят.И като влизаш в такива сайтове му ограничаваш броя на прозорците..Работи много добре. Програмчето се казва IE Counter.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    1,563
    #9

    Re: spryware

    Сайтът е http://nostalgija.com/ май...от там съм изтеглил 99,9% от музиката на жена ми и проблеми няма. Има една рекламка "Компютърът ти е заразен...пробвай нашия супер-дупер-ултра-мега-гига туул за оправяне" и това е всичко. Дори не се появява всеки път.

    А това, че си си преинсталирала виндовса, и да го бях видял - нямаше да го повярвам

    Почвам да подозирам, че ти е скучно и така си пишеш...или нещо се бъзикаш...или се интересуваш чисто теоретично какво бихме те посъветвали, ако едикаквоси ти се случи

    Тези ми подозрения се базират на факта, че не виждам начин на монитора ти да пише "YOUR COMPUTER IS INFEKTED" - няма начин някой англоговорящ да го напише по този начин

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе