Резултати от 1 до 11 от общо 11

NTFS: Data recovery - работещо решение?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    1,378
    #1

    NTFS: Data recovery - работещо решение?

    Здравейте!
    Въпреки реването на Avir, не го дочетох и си стартирах .ехе, което ме зарази с Roror.
    В резултат освен NTLDR is missing... (Repair console не помага - след FIXMBR C: следва рестарт) се оказа, че имам далеч по-голям проблем - затрити са ми към 50GB данни от NTFS дяла ми за потребителска информация. Майната им на смъкваните отнейде файлове, заминаха си 3 файла (40GB в 3 .avi файла) с прихванати и неизпечени като DVD 3 касети с първите събития в живота на дъщеря ми! ...
    В момента съм с LiveCD - miniPE-XP на DigiWiz, избора на програми за възстановяване е сигурно целия достъпен. Но всички НЕ намират файловете в съответната папка (както и много други, де). Файловете, които търся, ги няма и в списъка на изтритите!?!
    Някой, сблъсквал се с такава гадост? И с готово решение? Поредната програма (Final Data Enterprise) сканира дала клъстер по клъстер вече 14 часа, остава й един, но в списъка не намирам това, което ме интересува... :cens: :cens: :cens:
    Ще бъда благодарен на всеки, който може да ми помогне!

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    839
    #2

    Re: NTFS: Data recovery - работещо решение?

    http://www.runtime.org/gdb.htm - аз използвах руска кракната версия за NTFS и спаси доста неща .

    ---
    http://www.quetek.com/prod02.htm
    http://www.data-recovery-software.net/
    ---
    Тези са неизпробвани .

  4. Moderator
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    7,189
    #3

    Re: NTFS: Data recovery - работещо решение?

    Не знам дали за тоя случай ще помогне.
    Програмата е R-Studio. Няколко пъти съм я ползвал успешно, но за изтрити и от кошчето файлове. Свалих я отнякъде, ама вече не си спомням. Би трябвало да е достъпна. Ако не е, мога да ти я пратя.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    1,378
    #4

    Re: NTFS: Data recovery - работещо решение?

    Aко е версия 3 - пращай я!
    Нищо не помага...!

  6. silverfox
    Guest
    #5

    Re: NTFS: Data recovery - работещо решение?

    Easy Recovery Pro 6.10.07 (последна версия доколкото знам):
    http://free.data.bg/wankata/Easy.Rec...%206.10.07.rar

    Без да правя бомбастични изказвания от рода на "ако това не помогне няма какво", ще ти кажа, че притежава абсолютно всичко необходимо. Като последен вариант пусни "Scan without any file system" или нещо такова беше, но не очаквай да се появят имената на файловете. Гледай ги по големина. Успех!

  7. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    1,378
    #6

    Re: NTFS: Data recovery - работещо решение?

    Благодаря за линка!
    Сега сканирам с 6.нещо_си - със и без MFT, по клъстер и т.н. - няма ги и ги няма тези 12GB-ови файлове...

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    801
    #7

    Re: NTFS: Data recovery - работещо решение?

    Пробвай с GetDataBack for NTFS.
    На мен ми е намирала дяловете след форматиране в друга файлова система (ext2 мисля) и около 80 % от файловете си ги спасих.
    Обаче ти трябва още един хард, където да си слагаш recovery файловете.
    Успех !

  10. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #8

    Re: NTFS: Data recovery - работещо решение?

    Още един глас за Get DATA Back for FAT , or NTFS
    най-лесно и сигурбно изкарва всичко ако е затрит партишъна .

  11. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    1,378
    #9

    Re: NTFS: Data recovery - работещо решение?

    Момчета, нямате си на идея що за гадост е това! :knuppel2:
    В зависимост от използваните опции или се вижда, или не се вижда папката Capture (в нея ми бяха файловете). Но дори и да се види, пак е празна! Търсене само на .avi пак не дава резултат, дори и при RAW сканиране....
    Не искам това да стане световен проблем и да излезе, че пищя като ощипана мома на хорото, но аз си изчерпих идеите. Всички посочени от вас програми ги пробвах, нищо и нищо - в това са единни!
    Благодаря за съдействието! Още не съм се отказал, но натам вървят нещата! Защото ми се вадят файлове с Excellent качество, затрити мреди месеци, но тези 3 .avi-та - не, и не, и не и не!

  12. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    33
    #10

    Re: NTFS: Data recovery - работещо решение?

    ObjectRescue Professional - казват че е много добра но неможах да открия крак за версия 3.0, но
    Recover My Files 3.80 - ми свърши чудна работа с една SD карта - мисля че я дръпнах от датата.

  13. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    786
    #11

    Re: NTFS: Data recovery - работещо решение?

    1. Stellar_Phoenix_FAT_NTFS_v2.0
    2. R-STUDIO 2.0 NTFS full version

    С първото съм спасявал много дискове поразени от CIH и преформатирани, другото също е добро.
    Разполагам и с двете версии. Ако искаш да пробваш и с тях, то дай e-mail който може да поеме около 5МБ информация!


  14.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Продавам нова рам памет A-DATA 1GB и A-DATA 512MB DDR400
    От mitko_tt във форум Приключили продажби
    Отговори: 1
    Последно: 31-07-12, 19:37
  2. Полу работещо дъно?!
    От glowndark във форум Общ - хардуер
    Отговори: 6
    Последно: 16-11-09, 17:38
  3. F1! Не/работещо PC?
    От Xenter във форум Общ - хардуер
    Отговори: 8
    Последно: 19-01-05, 17:30

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе