Резултати от 1 до 4 от общо 4

Errors...

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    265
    #1

    Errors...

    Здравейте.Имам нужда от помощ, при следната ситуация.

    Имах инсталирани Офис2000 и Нортон Антивирус 2002 (и друг софтуер но мисля няма отношение по проблема),

    Операционната система е XP, системата е нотебоок. Та значи преди 2 дни си поръчах Офис XP и по време на инсталацията ми изписа следото съобщение:

    Error 1311. Source file not found E:\OFFICE.CAB. Verify that the file exists and that you access it.

    Инсталирах го върху стария Офис, при появата на проблема деинсталирах стария и опитах отново, но излезе

    същото съобщение, след това се опитах да си върна стария офис но и при него се случи същото.

    И в следващите няколко часа пробвах какви ли не глупости но нещата не се подобриха, пробвах да инсталирам

    system works-на нортъна но след поставяне на диска ми изписваше:

    A hardware I/o error was reported while accesing an unnamed file.

    и дори при опит да го отворя от My computer

    съобщението се повтаряше. Та накрая форматирах дяла и инсталирах WindowsXP и OfficeXP на чисто и офиса си работеше,затова си мислех, че проблема е идвал от нортъна, но снощи когато се опитах да

    отворя word-а ми показа среден пръст изразен под формата на първото съобщение.

    Та за мен е очевидно, че ще разкарам новия офис (макар че човека който ми направи копието се кълне,че при други работи),

    но ми се иска някой да ми обясни какво означават горните съобщения.

    Съжалявам за фемана, обикновенно си оправям сам бакиите, но тоя път освен формат и връшане на старата подредба нищо друго не се сещам. Ако ви трябва още информация моля......

    Благодаря предварително










  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    954
    #2

    Errors...

    Smiatam 4e problema ti e hardware-n. Ne moje da se napravi programa (v slu4aia Office, i NSW) koiato da raboti korektno na vsi4ko koeto se prodava po sveta.

    Probvai BIOS-a po default i togava da instalirash.




  4. Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    265
    #3

    Errors...

    Мерси за отговора, току що форматирах диска (много мразя да го правя)и инсталирах на чисто, като си сложих стария офис. Само за проба сложих диска с нортъна за да видя как ще реагира авторъна и ми изписа същата грешка, и за това не го мъчих повече. Интересно е че със същия Windows, Office и Нортън преди да пробвам с ОфисXP всичко си работеше без забележки (не трябваше да го пипам но...), а сега не (засега само Нортъна).

    Пробвах диска с Нортъна на друг компютър и си работи. Проверих за вируси с Нортън (както и анлаин на страницата им) и Ф-прот, и всичо изглежда чисто но....

    Може ли да е проблем с СД-то - Teac CD-224E-BA (до сега работи безотказно)

    И, d-rRoss имаш ли идея какво значат двете съобщениа за грешки в горния пост. Благодаря
























  5. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    954
    #4

    Errors...

    Kofti e 4e saobshtenieto moje da e za edno, a vsashnost problema da e drugade

    To4no na toia disk da ti pravi problemi...malko veroiatno e...

    Svali si ustroistvoto i go zaka4i na drugo PC (ili go po4isti s 4ista4ka-disk) i probvai (ako imash vazmojnost) za da si siguren.

    Slagai BIOS po default kogato instalirash Widows XP.




Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Проблем с надпис Critical System Errors
    От linaglc във форум Windows
    Отговори: 9
    Последно: 01-12-06, 08:03
  2. done, but with errors on page
    От Fluffy във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 2
    Последно: 11-06-05, 14:18
  3. JAVA errors Защо ?!
    От Sd0 във форум Windows
    Отговори: 2
    Последно: 07-02-05, 18:17

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе