Резултати от 1 до 5 от общо 5

Орязано ХР

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    503
    #1

    Орязано ХР

    да ви питам - сложих си едно орязано ХР (Stripped to the Bone). много ме радва колко е орязано и как ги няма всичките уиндоусовски мизерийки дето ме дразнят. да де, но има нещо, което липсва - поддръжка на БГ, демек, кьорава кирилица няма. искам да попитам, има ли начин да се инсталира допълнително лангуидж съпорт (малее, как го написах ) за български. пробвах да търся из менютата, ама нищо не стана. много държа да е именно уиндоусовската кирилица, то и без това другите програми (като отвратителния флекстайп) слагат само кийборд лейаут (мноо съм добър!), а не самата кирилица, доколкото ми е известно.а може да ми препоръчате и друга орязана версия на ХР, няма да откажа!

  2.  
     
  3. silverfox
    Guest
    #2

    Re: Орязано ХР

    По-добре сам махни каквото не ти е нужно с nLite.
    nLite
    http://nliteos.com/

    /edit - и по-добре спри с напъните да пишеш английски думи на кирилица.

  4. Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    256
    #3

    Re: Орязано ХР

    За кирилизацията:
    http://injinera.bgplus.com/


  5. Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    957
    #4

    Re: Орязано ХР

    Цитат Първоначално публикувано от IBANEZ_
    да ви питам - сложих си едно орязано ХР (Stripped to the Bone). много ме радва колко е орязано и как ги няма всичките уиндоусовски мизерийки дето ме дразнят. да де, но има нещо, което липсва - поддръжка на БГ, демек, кьорава кирилица няма. искам да попитам, има ли начин да се инсталира допълнително лангуидж съпорт (малее, как го написах ) за български. пробвах да търся из менютата, ама нищо не стана. много държа да е именно уиндоусовската кирилица, то и без това другите програми (като отвратителния флекстайп) слагат само кийборд лейаут (мноо съм добър!), а не самата кирилица, доколкото ми е известно.а може да ми препоръчате и друга орязана версия на ХР, няма да откажа!
    Намери и си сложи българския езиков пакет за ХР (Bulgarian LIP).Той ще ти добави български. А след това, ако ти трябва фонетика - виж сайта на инжИнера, дето Lyolyo преди мене ти е дал или някоя друга фонетика. :Super:
    Успех!

  6. silverfox
    Guest
    #5

    Re: Орязано ХР

    На него не му трябва клавиатурна подредба, а Language Bar-a.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 17
    Последно: 12-03-12, 13:39

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе